Детективні настільні ігри за різними жанрами


 Втомились від звичайних стратегій, патігеймів та філлерів? При цьому ви небайдужі до загадок та головоломок? Нумо відправимось з вами до іншого світу настільних ігор. Там панують нерозкриті злочини, запитання, що потребують відповідей, та підозра до оточуючих, адже довіряти не можна нікому. Мова про детективні настільні ігри. Класичний концепт жанру передбачає перевтілення гравців у ролі дослідників або детективів, які працюють в команді або одне проти одного задля того, щоб знайти винуватця та розкрити справу шляхом вирішення складних головоломок, збору підказок і доказів. 
 Детективні настільні ігри спонукають учасників до використання критичного мислення, логіки та дедукції. Використовуючи карти, ігрові поля, жетони, підказки та інші компоненти, гравці проводять розслідування на певному місці злочину або ж за запропонованим сценарієм. Вони повинні ретельно проаналізувати та скласти пазл із підказок та свідчень, аби успішно розгадати таємницю. Іноді несподівані сюжетні повороти та альтернативний хід гри здатний по-справжньому вразити навіть досвідчених любителів таємниць. 
 Цікавий жанр? Ба навіть більше, адже детективні настільні ігри поділяються на ряд видів з елементами квестів, кохання, жахів та паранормальних явищ. Почаклувавши та застосувавши розвідувальні чари, Ігромаг склав список настільних ігор-детективів на будь-який смак!

Асоціативні

 
1. Детектив Клуб / Detective Club
 Компанійська настільна гра для 4-8 чоловік. Гравці грають роль справжніх детективів, які повинні вистежити конспіратора в клубі, спираючись на факти та логічні висновки. Один з гравців стає ведучим та отримує певну кількість блокнотів відповідно до кількості гравців. Дивлячись на свої карти, він придумує слово, яке найкращим чином асоціюється з двома картами у нього в руці, викладає одну з цих карт перед собою, а потім вписує це слово в усі блокноти, крім одного. Після їх роздачі, визначається конспіратор – людина, яка отримала пустий блокнот. Він мусить вловити загальну спрямованість та спробувати наблизитись до загаданого, після чого інші учасники повинні вгадати, хто отримав пустий блокнот.  Це чудове поєднання фантазії та елементів детективу з приголомшливою реграбельністю, яскравими ілюстраціями та якісними компонентами.

2. Містеріум / Mysterium
 Кооперативна гра, в якій гравці разом намагаються повернути спокій привиду, що оселився в старому особняку. Для цього доведеться відновити картину жахливих подій, що колись стались у будинку та призвели до появи привида. Один з гравців бере на себе роль привида. Розігруючи картки снів, він повинен пояснити екстрасенсам, ролі яких виконують інші гравці, хто і де знаходився в будинку в той злощасний вечір, а також чим займалися гості. Але варто поспішити, оскільки у всіх учасників є лише сім днів на вирішення таємниці. В фіналі гри, якщо учасникам вдалося розкрити поставлені перед ними злочини, перед ними постає останнє завдання: виявити справжнього вбивцю і звільнити нещасну душу, ув'язнену в стінах древнього особняка. Гра встигла отримати доповнення, які також варто придбати: Таємничі Знаки, Полонений час, Прихований Мотив. Також можна грати в соло-режимі "Mysterium: Secrets & Lies".


Містика

 
1.  Зрада у домі на пагорбі / Betrayal at House on the Hill
 Betrayal at House on the Hill — дозволяє гравцям будувати власний дім із привидами кімната за кімнатою, плитка за плиткою, створюючи нове захоплююче ігрове поле. Гра розрахована на 3-6 учасників, кожен з яких грає за одного з шести можливих персонажів. Тривалість гри в Betrayal at House on the Hill становить приблизно 1 годину. Один із персонажів потайки зраджує решту групи, і невинні члени групи повинні перемогти зрадника, поки не стало надто пізно. Гра сподобається шанувальникам веселих, напружених та стратегічних ігор. Betrayal at House on the Hill містить деталізовані ігрові елементи, зокрема картки персонажів, розфарбовані пластикові фігурки та спеціальні жетони, які допомагають створити моторошну атмосферу.
 
 
 
2. Прадавній Жах / Eldritch Horror
 Це кооперативна гра про терор і пригоди, у якій від одного до восьми гравців беруть на себе ролі мандрівних дослідників, які розкривають таємниці, збирають підказки і захищають світ від Древнього — істоти, яка прагне знищити світ. Кожен Древній володіє унікальними колодами таємниць і карток дослідження, які ознайомлюють з історією певної істоти. З’ясуйте справжнє ім’я Азатота або вступіть у бій з Ктулху у відкритому морі. Завдяки 12 унікальним дослідникам, 250 жетонам і понад 300 карток Eldritch Horror створює епічну пригоду в кожній партії. Середня тривалість гри триває від 2 до 4 годин, що гарантує повну залученість всіх учасників до порятунку світу. Шанувальники соло-режиму можуть кинути виклик монстрам самотужки. 
 
 
3. Маєтки Божевілля / Mansions of Madness
 Це моторошна гра для 2-5 гравців, що увібрала в себе суміш жахів, божевілля та таємниць. Кожна гра розгортається в рамках уже прописаної історії, яка надає гравцям унікальну карту та кілька комбінацій сюжетів. Вони впливають на монстрів, з якими можуть зіткнутися дослідники, на підказки, які вони повинні знайти, і на те, чим обернеться кінець історії. Один гравець бере на себе роль охоронця, який рятує від монстрів та інших істот в історії. Інші гравці перевтілюються у ролі слідчих, шукаючи відповіді, борючись за виживання без поранень та ушкоджень. Ігровий процес в середньому триває 2-3 години. Також Mansions of Madness передбачає соло-режим.
 

Сімейні

 
1. Криптид / Cryptid
 Cryptid — це унікальна дедукційна гра, у якій група криптозоологів-однодумців зібралася, щоб нарешті спіймати невловиму істоту, але слава, яку можна здобути, надто цінна, щоб нею ділитись. Кожен гравець отримує по одному доказові, щоб знайти істоту. Під час свого ходу вони можуть спробувати отримати більше інформації від своїх опонентів. Будьте обережні, адже, надавши забагато інформації, ваші опоненти можуть випередити вас у пошуках таємничої тварини та присвоїти усю славу собі! Гра триває від 30 до 50 хв та містить модульну дошку, 5 книжок-підказок і колоду карток із сотнями можливих налаштувань на двох рівнях складності. Cryptid також підтримується додатковим цифровим помічником, що дозволяє швидше налаштувати гру та майже нескінченний вибір головоломок.
 

2. Кишеньковий детектив / Pocket Detective
 Це серія кооперативних карткових ігор, які випробовують дедукцію, для 1–6 гравців віком від 14 років. Гравці беруться за розслідування різних заплутаних справ і таємничих історій. Вони збирають підказки, допитують підозрюваних, проводять арешти та використовують усю наявну інформацію, щоб успішно розкрити справу. Під час кожного ходу гравець вибирає одну з  доступних карт. Ці карти можуть представляти підказку, місце розташування, допит свідка, спеціальну дію, арешт підозрюваного тощо. Використовуючи картки, отримані під час розслідування, гравець дізнається, що насправді сталося. Мета гри полягає в тому, щоб вирішити справу за мінімальну кількість ходів.
Наразі серія сключає 3 гри (справи): Вбивство в університеті, Небезпечні зв’язки, Обмаль часу.

3. Шерлок / Sherlock
 Популярна серія детективних філерів для 1-8 гравців на 40-60 хвилин. У кожній коробочці гравці повинні розкрити окрему справу: привид з номера 208, вбивство в поїзді, підробка, непроханий гість, украдене кольє. Злочини можна розкривати соло, з друзями або членами сім’ї. Тут гравці намагються досягти рівня геніальності легендарного детектива з Бейкер-стріт.  Кожне розслідування починається зі вступу, що ознайомлює з деталями справи. Гравці викладають потрібні докази та скидають зайві, обговорюють свої теорії та застосовую свої дедуктивні навички задля успішного розкриття таємниці. Особливість цієї серії ігор полягає у механіці «Q System». Отримавши певну кількість карт, гравці не можуть показувати їх одне одному, але можуть читати вголос підкреслені на них слова або текст в рамці зі скріпкою.
 


Для вечірок
 
1. Обскуріо / Obscurio
 Obscurio — це настільна гра для компаній, яка є оригінальною сумішшю асоціативних зображень і таємною рольовою грою, у якій гравці мають бути обережними, ділячись ідеями зі своєю командою. Один з учасників бере на себе роль Гримуара - персонажа, який направляє свою команду до виходу за допомогою зображень, на яких він вказує на певні деталі. Працюючи разом, інші гравці повинні знайти вихід якомога швидше, уникаючи вибору неправильних карт. Однак один з членів команди є зрадником, який хоче завадити іншим обрати потрібну карту. На шляху до виходу з бібліотеки на гравців чекає безліч пасток, що ускладнює увесь процес! Obscurio пропонує новий досвід у своєму жанрі, роблячи акцент на деталях образів і постійних сумнівах, породжених присутністю зрадника.
 
 
 
2. Кодові імена / Codenames
 Codenames — це проста та швидка командна гра на дедукцію. Гравці діляться на дві команди: червону та синю. У кожної сторони є лідер команди, мета якого – привести свою команду до остаточної перемоги. Під час ходу гри на столі лежать 25 карток з різними словами. Кожна картка має певний колір, значення якого знають лише лідери. Вони повинні загадувати своїм командам асоціативне слово, яке може навести гравців на картки потрібного кольору, та певну цифру, яка визначатиме кількість слів, яку потрібно розкрити. Виграє комнда, яка першою знайде всі картки свого кольору. Але варто бути обережними, адже під однією з карт криється мертва мітка, натрапивши на яку, всі гравці автоматично програють. 
 
 
 
3. Остання Ніч: Перевертні / One Night Ultimate Werewolf
 One Night Ultimate Werewolf — це швидка гра для 3-10 гравців, у якій кожен отримує свою роль: одного з підлих Перевертнів, хитрого Порушника спокою, корисного Провидця або одного з дюжини інших персонажів, кожен з яких має особливі здібності. Протягом одного ранку ваше село вирішить, хто є перевертнем, адже для перемоги потрібно лише викрити одного перевертня! Оскільки One Night Ultimate Werewolf настільки швидка, реграбельна та захоплююча, що ви безсумнівно захочете грати в неї знову і знову.


4. МікроМакро / MicroMacro">
 MicroMacro: Crime City містить 16 справ, які вам потрібно розкрити. Гра розрахована на 1-4 гравців і триває від 15 до 45 хв. Кожен випадок включає кілька карток, які пропонують вам знайти щось на карті або дізнатися, куди хтось пішов, або іншим чином дізнатись інформацію, пов’язану зі справою. Вам потрібно зібрати воєдино те, що сталося, переглядаючи картку за карткою або читаючи лише стартову карту справи і намагаючись самостійно з’ясувати все, що сталося. Чи зможете ви безпомилково відповісти на всі запитання, які пов’язані із справою?
 
 
 
 Це підбірка лише найпопулярніших детективних ігор у кожній категорії. Такому жанрові характерна різноманітність, тому цей список може бути розширений залежно від особистих уподобань. Кожна з ігор вирізняється з-поміж інших так чи інакше. Механіки, правила, компоненти, режими гри створюють новий окремий ігровий світ. Вони дозволяють насолодитись процесом як у компанії, так і самотужки.

Ігромаг завжди радий бути Вашим провідником у світі настільних ігор. Бажаємо наснаги розплутати найскладніші таємниці та загадки!
 
Інші записи
Левада. Історія створення найкращої сімейної настільної гриЛевада. Історія створення найкращої сімейної настільної гриНастільні ігри з котиками: частина другаНастільні ігри з котиками: частина другаІгромаг на Книжковій країніІгромаг на Книжковій країніЗбір для джедаїв ППОЗбір для джедаїв ППОБлагодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Благодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Ігротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагІгротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагСередньовіччя в настільних іграхСередньовіччя в настільних іграх14 лютого: що подарувати коханим?14 лютого: що подарувати коханим?Все що потрібно знати про Dungeon and DragonsВсе що потрібно знати про Dungeon and DragonsЗвіт новорічного флешмобуЗвіт новорічного флешмобуІгротеки лютогоІгротеки лютогоГуцульські ігротекиГуцульські ігротекиНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуТОП карткових ігор: для двох чи компаніїТОП карткових ігор: для двох чи компаніїКлуб настільних ігор: розклад на січеньКлуб настільних ігор: розклад на січеньЗ Новим Роком 2024!З Новим Роком 2024!Плани видавництва на 2024 рікПлани видавництва на 2024 рікЗвіт видавництва за рікЗвіт видавництва за рікЗвіт благодійності за рікЗвіт благодійності за рікВітаємо зі святом Різдва Христового!Вітаємо зі святом Різдва Христового!Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Розклад пʼятничних ігротек в грудніРозклад пʼятничних ігротек в грудніЯк обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Як обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівЗапас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграх


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись