Настільна гра Містеріум / Mysterium

60    Відео
код: 2137
Настільна гра Містеріум / Mysterium
кількість гравців
2-7
вік
10+
час гри
30-60
мова
ТОПоплата частинами
Високо з кручі понад берегом старий особняк одиноко споглядає проваллями чорних вікон на бескрайнє плесо океану. Колись в ньому кипіло життя, його господарі влаштовували пишні прийоми, але зараз він спорожнів… старі меблі покрились пилюкою, стіни занепали, а старий дах вже не такий надійний. Серед місцевих жителів будинок має погану славу, кажуть навіть, що в ньому мешкає справжній привид. Але скоро все повинно змінитися. Новий власник вирішив повернути життя в старий будинок, раз і назавжди розібравшись з його містичною загадкою. Для цього він запросив кращих екстрасенсів, які повинні провести в особняку рівно тиждень і розібратися з привидом... 

Тип: сімейна гра
Видавець: IGAMES (Україна)
Час гри: від 30 до 45 хвилин
К-сть гравців: 2-7 гравців
Вік: від 10 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

 Настільна гра Містеріум - це кооперативна гра, в якій всі гравці сумісно намагаються повернути спокій полтергейсту, що поселився в старому особняку.

 Для цього доведеться відновити картину жахливих подій, що колись відбулись в будинку і привели до появи привида. Один з гравців бере на себе роль привида. Розігруючи картки снів, він повинен буде постаратися пояснити екстарсенсам, ролі яких виконують інші гравці, хто і де знаходився в будинку в той злощасний вечір, а також чим займалися гості.

 Але варто поспішити, оскільки у всіх учасників є лише сім днів на вирішення загадки. В фіналі гри, якщо учасникам вдалося налагодити ментальний контакт, перед ними постає останнє завдання: виявити справжнього вбивцю і звільнити нещасну душу, ув'язнену в стінах древнього особняка.

 
 За кілька років з моменту виходу гра отримала доповнення, які також рекомендуємо придбати й вам. Вони стануть гарною основою для ще більш глибокого занурення в безодню прихованих мотивів вбивці та підсилять враження від цієї чудової гри:

Містеріум: Таємничі Знаки
Містеріум. Полонений часу
Містеріум. Прихований Мотив

Комплектація настільної гри Містеріум:

  • 84 карти снів
  • 54 карти екстрасенсів
  • 54 карти привида
  • 6 магічних сфер
  • 12 жетонів екстрасенсів
  • 1 планшет календаря
  • 1 маркер поточного дня
  • Правила гри (українською / російською мовою)

Якщо Вам сподобалася ця гра, пропонуємо поглянути на такі зачаровуючі альтернативи: «Країна Снів», «Тіні: Амстердам» а також на «Детектив Клуб». Так само не проходьте повз якісні доповнення: «Містеріум: Прихований Мотив», «Містеріум: Полонений часу» та «Містеріум: Таємничі Знаки».

Додати відгук

Марина (06-01-2024 | 21:07)


Атмосферна і трішки містична кооперативна гра, яка пропонує цікаво провести час, розслідуючи злочин. Дуже круто грати в таку гру на якійсь тематичній вечірці чи просто провести цікавий вечір з друзями у ролі медіумів, додавши трішки атмосфери за допомогою свічок та тематичного музичного супроводу. Загалом же цікава настілка на асоціації. Є доповнення з ширмою, яка робить ігровий процес набагато зручнішим; ми самостійно зробили таку ширму і оцінили її функціонал. Гра цікава, не складна.
+ Красиві компоненти, цікавий ігровий процес, дуже атмосферна гра.
Круто, що це кооператив і всі грають з однією метою, хоч один гравець, що грає за привида, і знає відповіді, але він також зацікавлений у розгадці.
- Тематика про злочин, знаряддя вбивства і подібне не всім підійде; для гри з дітьми я б обрала все ж щось інше.
Дуже дрібні деталі на малюнках (особливо на картках місця злочину), тому для ігор зі старшим поколінням теж нам не підійшла.
Доброго дня, Марино!
Красно дякуємо за ваш відгук на одну з самих відомих українських ігор світу!
Бажаємо вам гарного привида та цікавих снів!

Альона (01-01-2024 | 02:10)

Любий мій. Ти - наче сон. Фантастичний, віщий, яскравий, добрий або жахливий. Містичний. Щоразу новий. Непередбачуваний. Люблю тебе неймовірно. І щоразу повертаючись до тебе поринаю у якусь чарівну загадку. І так неймовірно цікаво розгадувати тебе, читаючи твої несміливі натяки, твої примарні підказки. День за днем ти приносиш не тільки задоволення, але й інколи "страждання" від неможливості розгадати твої таємниці, твої асоціації. Але, незважаючи на це, Ти - моє все. Ти мій найулюбленіший. Не єдиний, ні, зізнаюсь. Але ніким не перевершений.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам за такий оригінальний відгук на Містеріум)
Бажаємо вам натхнення та гарних сновидінь)

Андрій (08-12-2023 | 02:14)

Якщо чесно, то прочитавши опис гри залишився не у захваті (асоціація, мало чітких дій). Та підкупало те, що гру зробила людина із України. Вирішив дати шанс авансом. І зігравши декілька партій прям кайфанув. Гру, як і книгу, не варто судити по обкладинці -))
Час за партіями пролетів непомітно і взагалі не напряжно (в порівнянні із більш серйозими іграми). Після важкого робочого дня - саме те
+ Гра нашого автора
Гарна коробка
Недорога
- Аванс ще далеко, а доповнення вже хочеться придбати...
Доброго дня, Андрію!
Радіємо, що вам, як колись і нам самим, так сподобався таємничий Містеріум!
Хай кожна партія буде унікальною та інтригуючою!

Альона (05-12-2023 | 08:55)

Ти - наче сон. Фантастичний, віщий, яскравий, добрий або жахливий. Містичний. Щоразу новий. Непередбачуваний. Люблю тебе неймовірно. І щоразу повертаючись до тебе поринаю у якусь чарівну загадку. І так неймовірно цікаво розгадувати тебе, читаючи твої несміливі натяки, твої примарні підказки. День за днем ти приносиш не тільки задоволення, але й інколи "страждання" від неможливості розгадати твої таємниці, твої асоціації. Але, незважаючи на це, Ти - моє все. Ти мій найулюбленіший. Не єдиний, ні, зізнаюсь. Але ніким не перевершений.
Доброго дня, Альоно!
Бажаємо вам гарних сновидінь у старовинному маєтку!

Anna (04-12-2023 | 13:37)


товар прийшов вчасно, але внутрішня коробка була тріснута.
потрібно напевно перевіряти краще при відправці товару!!
Доброго дня, Анно!
Певно вам трапився виробничий брак, раз зовнішня сторона коробочки ціла, та була в плівці, а пошкоджена саме внутрішня її частина.
Залиште, будь ласка, заявочку на заміну браку і наші чарівники з відділу Якості вам неодмінно допоможуть)
Бажаємо вам чудового дня та настрою!

Артур (13-11-2023 | 13:36)

Гра, в якій дуже легко перевірити те, наскільки добре ви розумієте своїх друзів. Також цікаво і познайомитися з новими людьми через неї, в кінці обговорюючи хто які мав асоціації. Цікаво грати як за медіума, так і за духа. Загалом, багато залежить і від фортуни. Гра цікава, але не на кожен день, бо все ж варіабельності механік не так і багато і грати однією і тією ж компанією не дуже весело. Проте, чим більше гравців, тим веселіше
+ Прості правила
Швидка
- Реіграбельність залежить від компанії більше, ніж від компонентів
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо за цікавий відгук до містичної класики, яку ми просто обожнюємо:)
Бажаємо Вам віднайти істину поки час не сплине!

Марія (10-11-2023 | 13:42)

Дуже якісно виготовлена.
Цікавий формат, різні варіанти стратегій, ваша партія ніколи не буде однакова.
Рекомендую
Доброго дня, Маріє!
Дякуємо за вашу рекомендацію та відгук на саму відому українську гру світу, що веде крізь асоціації до спільної мети - розкриття злочину і звільнення привида!
Бажаємо вам гарних сновидінь)

Показати більше
1199грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись