Настільна гра Містеріум / Mysterium

62    Відео
код: 2137
Настільна гра Містеріум / Mysterium
кількість гравців
2-7
вік
10+
час гри
30-60
мова
ТОПоплата частинами
Високо з кручі понад берегом старий особняк одиноко споглядає проваллями чорних вікон на бескрайнє плесо океану. Колись в ньому кипіло життя, його господарі влаштовували пишні прийоми, але зараз він спорожнів… старі меблі покрились пилюкою, стіни занепали, а старий дах вже не такий надійний. Серед місцевих жителів будинок має погану славу, кажуть навіть, що в ньому мешкає справжній привид. Але скоро все повинно змінитися. Новий власник вирішив повернути життя в старий будинок, раз і назавжди розібравшись з його містичною загадкою. Для цього він запросив кращих екстрасенсів, які повинні провести в особняку рівно тиждень і розібратися з привидом... 

Тип: сімейна гра
Видавець: IGAMES (Україна)
Час гри: від 30 до 45 хвилин
К-сть гравців: 2-7 гравців
Вік: від 10 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

 Настільна гра Містеріум - це кооперативна гра, в якій всі гравці сумісно намагаються повернути спокій полтергейсту, що поселився в старому особняку.

 Для цього доведеться відновити картину жахливих подій, що колись відбулись в будинку і привели до появи привида. Один з гравців бере на себе роль привида. Розігруючи картки снів, він повинен буде постаратися пояснити екстарсенсам, ролі яких виконують інші гравці, хто і де знаходився в будинку в той злощасний вечір, а також чим займалися гості.

 Але варто поспішити, оскільки у всіх учасників є лише сім днів на вирішення загадки. В фіналі гри, якщо учасникам вдалося налагодити ментальний контакт, перед ними постає останнє завдання: виявити справжнього вбивцю і звільнити нещасну душу, ув'язнену в стінах древнього особняка.

 
 За кілька років з моменту виходу гра отримала доповнення, які також рекомендуємо придбати й вам. Вони стануть гарною основою для ще більш глибокого занурення в безодню прихованих мотивів вбивці та підсилять враження від цієї чудової гри:

Містеріум: Таємничі Знаки
Містеріум. Полонений часу
Містеріум. Прихований Мотив

Комплектація настільної гри Містеріум:

  • 84 карти снів
  • 54 карти екстрасенсів
  • 54 карти привида
  • 6 магічних сфер
  • 12 жетонів екстрасенсів
  • 1 планшет календаря
  • 1 маркер поточного дня
  • Правила гри (українською / російською мовою)

Якщо Вам сподобалася ця гра, пропонуємо поглянути на такі зачаровуючі альтернативи: «Країна Снів», «Тіні: Амстердам» а також на «Детектив Клуб». Так само не проходьте повз якісні доповнення: «Містеріум: Прихований Мотив», «Містеріум: Полонений часу» та «Містеріум: Таємничі Знаки».

Додати відгук

Тетяна (30-04-2024 | 15:53)


Я і моя компанія любителів настолок просто в захваті від цієї гри!
Ну дуууже атмосферний патігейм! Після кожної гри хочеться поринути в цей світ загадковостей і асоціацій ще більше!
Крута командна гра, чудово підійде для будь-якої вечірки. При цьому цікаво грати як за привида, підбираючи різноманітні асоціації іншим гравцям, так і за екстрасенса в команді.
На випадок, якщо гравців трошки більше виходить, ніж вказано за правилами, ми додавали в компанію до привида ще одного (так більше асоціацій формується та швидше йде гра), а набір карток (вбивці, місця події та предмету) видавали один на двох гравців. Таким чином вийшло за грою зібрати до 14 осіб :), бо бажаючих пограти саме в цю гру було багато.
Одразу замовили доповнення "прихований мотив", яке ще більшої зручності (для привида), естетики та нових варіацій додало в цю гру!
+ 1) загадкова тематика гри та цікавий сюжет
2) оформлена гра ну дуууже естетично
3) зовсім ненапряжна гра, час за нею летить швидко
4) правила дуже прості
5) велика різноманітність карток, тому кожна гра дуже цікава :)
6) гарне співвідношення ціни та якості
- єдина проблема, з якою стикнулися - після одягання протекторів на картки, вони не вміщуються в цей класичний органайзер у коробці, але як вихід - іншу частину карток складати саме під органайзер.
інших мінусів поки не знайшли :)
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо Вам за чудовий лайфхак, це дійсно дуже корисно, бо хто ж не хоче пограти в цю найвідомішу українську настілочку всією компанією:)
Для розширення горизонтів гри, рекомендуємо придивитися до доповнень Полонений часу та Таємничі Знаки:)
Бажаємо Вам насичених партій!

Анна (28-03-2024 | 13:00)

Гра гарно виглядає, цікава, але трішки складна для гри, поки не до кінця розібралися з правилами) Але це суто наша проблема, так як важко розуміти правила, які написані в інструкції, потрібно дивитися як треба грати) До гри немає ніяких зауважень, все приїхало ціле і в гарному стані. Відразу купили доповнення з ширмою, щоб було легше грати привиду, та отримали додаткові карти про мотив вбивства. Цікаво грати і в малій компанії, нас було 3 і не було нудно. Дякую за швидку доставку і додаткову знижку студенту!
+ Гарно оформлена, цікава.
Доброго дня, Анно!
Щиро дякуємо за чудовий відгук до найвідомішої української гри світу:)
Най підказки привида будуть влучними, а гра атмосферною!

Марина (06-01-2024 | 21:07)


Атмосферна і трішки містична кооперативна гра, яка пропонує цікаво провести час, розслідуючи злочин. Дуже круто грати в таку гру на якійсь тематичній вечірці чи просто провести цікавий вечір з друзями у ролі медіумів, додавши трішки атмосфери за допомогою свічок та тематичного музичного супроводу. Загалом же цікава настілка на асоціації. Є доповнення з ширмою, яка робить ігровий процес набагато зручнішим; ми самостійно зробили таку ширму і оцінили її функціонал. Гра цікава, не складна.
+ Красиві компоненти, цікавий ігровий процес, дуже атмосферна гра.
Круто, що це кооператив і всі грають з однією метою, хоч один гравець, що грає за привида, і знає відповіді, але він також зацікавлений у розгадці.
- Тематика про злочин, знаряддя вбивства і подібне не всім підійде; для гри з дітьми я б обрала все ж щось інше.
Дуже дрібні деталі на малюнках (особливо на картках місця злочину), тому для ігор зі старшим поколінням теж нам не підійшла.
Доброго дня, Марино!
Красно дякуємо за ваш відгук на одну з самих відомих українських ігор світу!
Бажаємо вам гарного привида та цікавих снів!

Альона (01-01-2024 | 02:10)

Любий мій. Ти - наче сон. Фантастичний, віщий, яскравий, добрий або жахливий. Містичний. Щоразу новий. Непередбачуваний. Люблю тебе неймовірно. І щоразу повертаючись до тебе поринаю у якусь чарівну загадку. І так неймовірно цікаво розгадувати тебе, читаючи твої несміливі натяки, твої примарні підказки. День за днем ти приносиш не тільки задоволення, але й інколи "страждання" від неможливості розгадати твої таємниці, твої асоціації. Але, незважаючи на це, Ти - моє все. Ти мій найулюбленіший. Не єдиний, ні, зізнаюсь. Але ніким не перевершений.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам за такий оригінальний відгук на Містеріум)
Бажаємо вам натхнення та гарних сновидінь)

Андрій (08-12-2023 | 02:14)

Якщо чесно, то прочитавши опис гри залишився не у захваті (асоціація, мало чітких дій). Та підкупало те, що гру зробила людина із України. Вирішив дати шанс авансом. І зігравши декілька партій прям кайфанув. Гру, як і книгу, не варто судити по обкладинці -))
Час за партіями пролетів непомітно і взагалі не напряжно (в порівнянні із більш серйозими іграми). Після важкого робочого дня - саме те
+ Гра нашого автора
Гарна коробка
Недорога
- Аванс ще далеко, а доповнення вже хочеться придбати...
Доброго дня, Андрію!
Радіємо, що вам, як колись і нам самим, так сподобався таємничий Містеріум!
Хай кожна партія буде унікальною та інтригуючою!

Альона (05-12-2023 | 08:55)

Ти - наче сон. Фантастичний, віщий, яскравий, добрий або жахливий. Містичний. Щоразу новий. Непередбачуваний. Люблю тебе неймовірно. І щоразу повертаючись до тебе поринаю у якусь чарівну загадку. І так неймовірно цікаво розгадувати тебе, читаючи твої несміливі натяки, твої примарні підказки. День за днем ти приносиш не тільки задоволення, але й інколи "страждання" від неможливості розгадати твої таємниці, твої асоціації. Але, незважаючи на це, Ти - моє все. Ти мій найулюбленіший. Не єдиний, ні, зізнаюсь. Але ніким не перевершений.
Доброго дня, Альоно!
Бажаємо вам гарних сновидінь у старовинному маєтку!

Anna (04-12-2023 | 13:37)


товар прийшов вчасно, але внутрішня коробка була тріснута.
потрібно напевно перевіряти краще при відправці товару!!
Доброго дня, Анно!
Певно вам трапився виробничий брак, раз зовнішня сторона коробочки ціла, та була в плівці, а пошкоджена саме внутрішня її частина.
Залиште, будь ласка, заявочку на заміну браку і наші чарівники з відділу Якості вам неодмінно допоможуть)
Бажаємо вам чудового дня та настрою!

Показати більше
1199грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись