Правила повернення та обміну товарів, придбаних у магазині настільних ігор "Ігромаг".   Якщо з будь-яких причин вас не влаштовує товар, куплений в інтернет-магазині чи роздрібному магазині "Ігромаг", ви можете повернути або обміняти його протягом 14 днів з моменту покупки.

   Перед поверненням товару необхідно зв'язатися з нами і наші менеджери докладно розкажуть вам, що знадобиться для повернення. Це зекономить ваш час і спростить процедуру повернення.
 
Загальні умови повернення товару:

– Товар не повинен мати слідів активної експлуатації, на ньому не має бути механічних пошкоджень (подряпин, сколів, потертостей тощо);
– Має бути збережено його упаковку, товарний вигляд, споживчі властивості та комплектність (як вказано в інструкції або на коробці);
– При оплаті банківською картою в магазині або на сайті кошти повертаються лише на банківську карту;
– Наявність товарного або касового чека. У разі відсутності чека ми постараємося вам допомогти, але залишаємо за собою право попросити надати додаткові докази придбання товару у нас (Ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів");
– Для здійснення повернення необхідно заповнити заяву про повернення, для чого знадобляться ваші паспортні дані.
 
Способи повернення товару:

   Якщо товар було придбано в роздрібному магазині "Ігромаг":

– Повернення можна здійснити лише в магазині, де було зроблено покупку. Повернення проводиться кожного буднього дня з 10:00 до 20:00.

   Якщо товар було придбано в інтернет-магазині, повернення можна здійснити:

– В нашому роздрібному магазині "Ігромаг". Повернення проводиться кожного буднього дня з 10:00 до 20:00.
– Новою Поштою. При поверненні товару датою повернення вважається дата відправлення вами посилки. Доставку назад сплачує покупець.
   У разі повернення товару неналежної якості (Ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів", ст.1, п.12-13), магазин бере на себе витрати на пересилку.

   Бажаємо, щоб придбані у нас ігри приносили вам лише радість і задоволення, а інформація з цієї сторінки ніколи не знадобилася=)

З любов'ю, ваш магазин настільних ігор "Ігромаг".  КлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМОплата і доставкаКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-51(098) 311-73-30(093) 519-64-39 ⏲ Пн-Пт: 09:00-19:00 | Сб: 12:00-18:00