Настільна гра Прадавній жах (UA) / Eldritch Horror (UA)

13    Відео
код: 8211
 Довгу дорогу ми пройшли, щоб дістатись сюди, до диких та незайманих джунглів Амазонки. Стільки часу забрали в нас пошуки символів та знамень, розкиданих по всій планеті… Але зараз ми вже озброєні знанням про природу древнього зла, що проникло в наш світ. І хоча глибоко в душі ми теж нажахані очікуванням того, з чим нам доведеться зіткнутися, ми давно навчилися справлятися зі своїми страхами. Нарешті ми наблизилися до розгадки таємниці, яку давно шукаємо.

Тип: амерітреш, кооперативна, горор
Видавець: Geekach Games (Україна)
К-сть гравців:  від 1 до 8 гравців
Час гри:  від 120 до 140 хвилин
Вік:  від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

  Прадавній Жах – кооперативна настільна гра за мотивами творів фантаста Говарда Лавкрафта. В ролі детективів учасники старатимуться розгадати похмурі таємниці та робитимуть все, щоб запобігти катастрофі світового масштабу, до якої призведе прихід Древнього божества. Ви будете шукати підказки в найрізноманітніших місцях земної кулі – від пірамід Єгипту до храмів Сходу, ба навіть помандруєте в паралельні світи. На заваді вам стануть адепти культу Древнього та жахливі породження його сутності. Ви повинні встигнути вигнати божество хаосу з нашого світу, інакше людство буде приречене.


 

Готуємося до партії


 Приготування до гри забирає досить часу, але, в цілому, це звична практика для такого роду ігор. Безліч компонентів треба відсортувати, розкласти на столі та роздати гравцям. Після того, як ігровий стіл готовий, учасники можуть обрати собі персонажа, одного з дослідників-борців з Древнім злом. Далі разом (або ж навмання) гравці обирають Стародавнього, з яким будуть боротися цього разу (так, їх декілька, і з кожним гра буде проходити інакше), та виконують вказівки щодо його приготування, вказані на карті. Далі робимо порядок з монстрами, колодами карт, жетонами і далі по списку і відповідно до правил та нарешті розпочинаємо гру.
 

 

Розгадуємо таємниці


 Партія триватиме впродовж серії раундів, які в свою чергу складаються з трьох фаз кожен за порядком:
 1. Фаза дій (переміщення героїв)
 2. Фаза зустрічей (битва з монстрами чи зустрічі з колегами)
 3. Фаза міту (введення несподіваних поворотів у сюжет)
 


 Щойно дослідники розгадали три таємниці Стародавнього, гра завершується їхньою перемогою. Якщо ж на треку приреченості жетон досяг нульової позначки, всі дослідники так чи інакше вибули з гри, колода міту вичерпалася, або ж якась з карт повідомляє про програш дослідників, учасники програли.
 


 Чи зможете ви врятувати світ, чи Прадавній Жах заполонить все навколо?


Комплектація настільної гри «Прадавній жах (UA)»:

 • 1 ігрове поле
 • 1 довідник
 • 1 книжка правил
 • 12 листів дослідників
 • 4 листи Стародавніх
 • 51 карта міту
 • 36 карт зустрічей у локаціях
 • 32 карти дослідницьких зустрічей
 • 24 карти зустрічей в Інших світах
 • 18 карт експедиційних зустрічей
 • 16 карт таємниць
 • 12 карт особливих зустрічей
 • 40 карт активів
 • 36 карт станів
 • 20 карт заклинань
 • 14 карт артефактів
 • 4 карти-пам’ятки
 • 78 жетонів здоров’я і розуму
 • 43 жетони монстрів
 • 36 жетонів доказів
 • 30 жетонів поліпшення
 • 20 жетонів квитків
 • 20 жетонів Стародавніх
 • 9 жетонів воріт
 • 4 жетони чуток
 • 1 жетон поточної експедиції
 • 1 жетон приреченості
 • 1 жетон передвістя
 • 1 жетон головного дослідника
 • 1 жетон таємниці
 • 4 кубики
 • 12 фішок дослідників з пластиковими підставками
Додати відгук

Георгій (10-06-2024 | 21:39)


Чудова гра!!!! Рекомендую брати як базу так і УСІ доповнення. Гра добре пророботана, рівень важкості контрольований що відчувається у процессі гри. Гра кооперативна і я Вам рекомендую усіх "Альфа" гравців які вам рекомендують що вам робити закривати рти. Бо у команді нема слова "Я". Да і ви самі повинні відчути усі ті страждання у процесі гри). Цілі та як перемогти боса різні, що змушує створювати свою стратегію над ним. Наприклад Йог-Сотота щоб перемогти требе більше чаклунів щоб тобі легше було. Щоб Шубнігурат тобі потрібні танки та багато зброї. Проти Азатота .... ну спробуйте розгадати усі три таємниці.

Пвторне проходження одної і той самої партії у вас не буде, бо карт міт у вас велика квлькість як активів які вас прокачують.

Якщо граєте в перше, то виконуйте поради правил гри та беріть Азатота? Якщо гра відчувається важкою, спробуй рівень важкості. Також Шукай картки закляття який дає тобі статус благословення або відправляйся до Риму шоб отримати благословення. Також у містах збирай зброю або предмети які посилюють твого героя. В перши 3 раунди піднімай характеристики своїх героїв.

Моя порада грайте мінімум у четверо. Така кількість героїв збалансована. Та також розділіть детективів на тих хто бье, хто буде домовиться на ринку та той хто буде тебе підтримувати. Одного або двух беріть у яких гарна сила, який буде вбивати монстрів та дуже живучім. Рекомендую брати культістку у неї читерська здатність на винищювання важких(або там де їх за багато у локації) монстрів, Обов'язково беріть персонажа політика який може прийти та домовитись з "Дарммаму"), політика залишай у місти, та хай він фарміть предмети у магазині та роздавай своїм союзникам. У перші 2-3 раунди відправляй політика до Стамбулу щоб підняти твоє вміння домовитись також до Риму щоб отримати благословення. Та беріть того у кого високий інтелект і хай він збирає колекцію заклять особливо закляття порталу.

У мене був момент коли мій персонаж політик знаходиться у морі, відкриваю карту контактів. Ііііі .... на з глибин океану піднімається сам Ктулху, і ви повинні його перемогти з одного разу. І у мене велика кількість предметів на бій. Ну що я можу сказати друзі. Уявіть. У мене не був якись товстий ледащій корупційний політик(як на картці персонажа). У мене був залізний губернатор Каліфорнії зі знаряддям вбивці дедайлів від Еша Вільямса(так бензопила, двуствольний дробовик і ще був некромікон як артефакт).

Звертайте увагу на символи в місті, та повна інформація що можете отримати під час контактів.
+ Гра не буде однотипною через велику кількість карт.

Кожен персонаж майсер свого діла. Їх спеціальні навички дуже корисні.

Беріть усі доповнення. Малі доповнення в основному додають нового боса, персонажів та картки предметів. Окрім "зруйновані міста", він додає дещо цікаве для свого боса що важкість гри значно підвищює. Великі доповнення дають вам нові локації які, невеликий сюжет що який вам дозволить підвисити ймовірність перемоги над прадавним. Та і ще сам сюжет цікавий пройти. У останній великому доповненні "Маски Ньярлохотепа" дає можливість виконати кожному персонажу індивідуальне завдання, що при успішному виконнані дає вам постійний перк що значно підвищює його. А ї ще у цьому доповненні є режим компанії де ви перемагаєте одного прадавнього і починаєте раунд з новим прадавнім, але персонажі та їх стани залишаются.

Купуйте органайзер він у 5 разів зменьшить вашу підготовку до гри.
- У процессі гри дайнтайм може стати дуже великим через велуку кількість карт що доють Вам бафи на різні умови

Ви якщо берете стан "прокляття" все у вас "хвороба" кидка кубів по черному.

У останньому великому доповненні "Маски Ньярлохотепа" приватні завдання йдуть на УСІХ персонажів. Тобто бажанно узяти усі доповнення щоб не були "зайвих" персонажів. І босс коробки легкий(

Нема великого органайзера(нажаль у країни агресора є) який буде зберігати усі доповнення. Бо коли у вас вже база та 4-5 доповнень потрібен великий стол щоб усе розмістити на столі. А так вам буде достатньо 2 органайзери та коробку з одного малого доповнення щоб там зберігалися картки міту, зустрічей у внутрешніх локацій та елементи сценаріїв.
Доброго дня, Георгію!
Дякуємо вам за такий шквал емоцій та розповідей з особистих ігор!
Бажаємо вам гарних пострілів та вірних знамень!

Андрій (08-12-2023 | 01:51)

Довго думав, що брати "Жах Аркгема" чи "Прадавній Жах". Вибір зупинився на останньому.
Гра дуже захоплює та затягує у світ створений Лавкрафтом. Як на мене, обов'язково потрібно брати в колекцію + відразу прикупити органайзер. Протектори мають бути також - не один вечір проведете борючись із Прадавніми (карти якісні, але захист зайвим не буде)
А коли будуть доповнення?
+ Чудовий переклад
Гарний матеріал карток
Гарний друк
- В добі лише 24 години... Треба більше часу на гру -))
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо вам за чудовий коментар та рекомендацію!
Відносно доповнень - попередньо видавець орієнтував на наступний рік:)
Бажаємо Вам перемогти Прадавніх!

Андрій (29-09-2023 | 17:46)

Гра вже класика, хоча є "осучасненою" версією Жаху Аркгему. Якщо всі в компанії дійсно хочуть спробувати перемогти Древнього і при цьому готові "страждати", краще гри не знайти. Перед вами карта всього світу і багато детективів на вибір. Своїх героїв можна "прокачувати", а сюжет створюється за рахунок великого різноманіття карт. Гра захоплює, підганяє і лякає тебе, аж доки ви не помічаєте, що пройшло вже 2 години і у вас знову майже вийшло перемогти ; ) Потім вирішуєте, що це завинив кубик і плануєте нову партію.
+ Велика і атмосферна пригода
Висока реграбельність
Нескладні правила
- Рандом малокерований
Не всі готові програвати грі
Доброго дня, Андрію!
Ми повністю погоджуємося з думкою, що гра вимушує детективів страждати, але при цьому отримувати неймовірне задоволення від гри:)
Дякуємо за відгук та бажаємо перемогти Прадавнього!

Сергій (17-09-2023 | 14:46)

Прадавній жах - це кооперативна настільна гра для 1-8 гравців, що базується на творах Г.П. Лавкрафта. У грі ви будете протистояти одному з Стародавніх. Гра має різних Стародавніх і має гарну реіграбельність. Правила нескладні, однак партії займають 2-4 години. Як і багато інших ігр що базуються на творах Говарда Лавкрафта, гра дуже атмосферна.
+ Кооператив для 1-8 гравців.
Атмосферна.
Реіграбельна.
Нескладні правила.
- Партія може тривати годин 4-5, хоча не для всіх це недолік, деякі люди люблять проходити сюжетні ігри 2 тижні ;)
Доброго дня, Сергію!
Ми Вам вдячні за цікавий та корисний відгук на цю шикарну гру:)
Бажаємо Вам налякати усіх Прадавніх!

Ярослав (21-08-2023 | 17:35)

Гра дуже сподобалась!!! Граючи відчуваєш відчай який наростає з кожним раундом. Граємо на трьох людей тому, що грати в 2 мені здалося занадто легко, а в 4 і більше занадто довго. Гра сподобається поціновувачам Лавкрафта і містики. Будемо чекати локалізацію доповнень!
Доброго дня, Ярославе!
Ми так само несамовито любимо цю гру та чекаємо на доповнення:)
Дякуємо за відгук та бажаємо нажахати Прадавніх!

Анастасія (13-08-2023 | 18:40)

Цікава гра для компанії. А можна і 1 чи 2 за декількох) як на мене, то переклад трохи важкий для читання вголос і на картках не виділено яка картка відповідає за перевірку а яка за бойову зустріч. Я б картки бойової зустрічі позначила одним кольором, а перевірки на вдачу трохи іншим. Або додати якісь символи, щоб їх відрізняти. Теж саме стосується і особистих здібностей деяких дослідників.
Працівники Ігромагу неймовірні. Завжди приємно купувати у вас ігри і аксесуари до них. Дякую.
+ Поради працівників ігромагу.
Цікавий детективний сюжет
Доповнення, але поки що не локалізлвані
Великий вибір дослідників
Різні рівні монстрів і складності карт
- Важкий переклад
Не виділені картки бойової зустрічі чи перевірки
Доброго дня, Анастасіє!
Щиро дякуємо вам за відгук!
Бажаємо вам незабутніх партій в гонитві за таємницями Культу)

Микита (31-07-2023 | 19:07)

Одна з найкращих ігор. Купували через її схожість з Жахами Аркгема 2 видання, яку вже неможливо купити зараз, на жаль. І не розчарувалися - уся гра дуже схожа, але покращена: ігровий процес проходить динамічніше, грати стало цікавіше. Хоча, поринення в атмосферу вже дещо не таке, бо масштаб пригоди став глобальним. Відмінна гра для тих, хто хоче ознайомитися з творчістю Лавкрафта. А, і не раджу грати у вечірню годину, бо від вражень може бути страшно ходити темними вулицями.
+ велика гра для великої компанії
розширює світ Лавкрафта
дуже цікава, складна і весела
- вимагає багато місця
органайзер потрібен обов'язково, бо тут просто мільйон жетонів
Доброго дня, Микито!
Дякуємо за корисним відгук, який точно допоможе майбутнім шукачам містичних пригод обрати цю чудову гру:)
Бажаємо мирного неба над головою!

Показати більше
2660грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись