Настільна гра Cryptid / Криптид

2    Відео
код: 5778
Настільна гра Cryptid / Криптид
кількість гравців
3-5
вік
10+
час гри
30-50
Eng
Століттями з вуст в уста передавалася інформація про загадкових тварин, що мешкають в далеких від людини землях і здатних ховатися від уважних поглядів зоологів. Деякі з них схожі на літаючих вертких ящерів, інші – на лисих собак, які крадуть курей, треті нагадують величезних морських змій. І хоча наука не довела існування цих криптидів (саме так називають подібних істот з легенд), криптозоологи постійно перебувають в пошуку, збираючи чутки про місця проживання містичних тварин ..

.Тип: сімейна стратегія, дедукція
Видавництво: Osprey Games (Англія)
Час гри: 30-50 хв
Кiлькiсть гравцiв: 3-5
Вiк: 10+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

 
 Cryptid - це настільна дедуктивна гра, в якій гравцям належить приміряти на себе ролі криптозоологів і спробувати знайти на мапі криптида. Кожен з учасників буде мати тільки одну підказку про місце перебування тварини і для того, щоб виявити легендарну істоту, доведеться скласти докупи всі дані. Однак, будь-який криптозоолог хоче бути першим, хто розкриє чергову загадку природи, і тому зовсім не хоче ділитися своїми даними з іншими...
 

    У грі ви знайдете модульне поле, що складається з гексів різних типів територій. Крім того, на кожній з локацій є додаткові орієнтири місцевості: обеліски, дерева, монументи і так далі. На початку партії формується унікальна карта земель, а гравці отримують жетони свого кольору (диски і кубики), а також по одній підказці про місцезнаходження криптида. Наприклад, про тварину може бути відомо, що вона точно не живе в горах і пустелі, або, що вона полюбляє гекси, сусідні з пустелею.
 

    У свій хід гравець може вибрати один з гексів поля і запитати іншого учасника, чи може там жити криптид. Відповідаючий зобов'язаний правдиво відповісти «так» або «ні», згідно з тим, що йому відомо з особистої підказки. Якщо на цьому тайлі не може водитися криптид, гравець встановлює там свій кубик, в іншому випадку - залишає диск.
 

    Як тільки одному з учасників здається, що він знає місце розташування криптида, він має засвідчити це і поставить в обраний гекс свій диск, після чого всі гравці, звіряючись з доступною їм інформацією, ставлять туди ж диски або кубики. Якщо всі учасники погодяться з правильністю припущення, то звір вважається знайденим, а перемагає гравець, який першим знайшов це місце.
 


 Cryptid - це прекрасна логічна гра на дедукцію. Завдяки модульному полю і продуманим комп'ютерним інтелектом завданням, кожен криптид має своє унікальне місце розташування на будь-якому зі створених варіантів карти. Тому гравців чекає незліченна кількість варіантів гри.
 

Комплектація гри «Cryptid»:

  • 6 нумерованих тайлів карти
  • 4 стоячі камені (октагони)
  • 4 покинуті хатини (трикутник)
  • 1 чорна фішка
  • 5 наборів фішок гравця (кубики і диски одного кольору)
  • 5 книг з підказками
  • 54 карти
  • Правила
Додати відгук

Денис (12-10-2020 | 11:50)

Добрый день, подскажите пожалуйста примерную дату поступления. Спасибо
Ориентировочно ближе к Новому году.

Olga (09-08-2020 | 09:56)

Добрый день, подскажите, планируется эта к наличию в вашем магазине?
Добрый день, Ольга! Конечно! Ожидаем новое поступление ближе к осени.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись