Знижки та партнерські програми

 

Роздріб

 

Любі шанувальники настільних ігор! Наша мета – зробити цікаве та корисне хобі доступним якнайбільшій кількості людей. Окрім постійного розширення асортименту, проведення ігротек та локалізації найкращих настільних ігор, ми пропонуємо найнижчі ціни в Україні. Також ви можете отримати знижку у такий спосіб:

1. Дисконтна програма
Звертаємо вашу увагу на зміни у дисконтній програмі.

Щоб приєднатися до нашої дисконтної програми й отримати 3%1 знижки на весь асортимент магазину, вам достатньо зареєструватися та здійснити покупку на будь-яку суму зі свого акаунта чи безпосередньо у магазині за адресою м. Київ, вул. І. Франка, 12.

Учасники дисконтної програми мають можливість збільшити знижку аж до 12%1. Що більше ви купуєте, то більше заощаджуєте:
• 5% – при купівлі на загальну суму 250 грн. із зареєстрованого акаунта;
• 7% – при купівлі на загальну суму 4000 грн.;
• 10% – при купівлі на загальну суму 6000 грн.;
• 12% – при купівлі на загальну суму 10000 грн.

*Щоб користуватися персональною знижкою за дисконтною програмою при оформленні замовлення на сайті, потрібно оформляти його лише зі свого зареєстрованого акаунта. Для використання персональної знижки в офлайн-магазині назвіть менеджеру номер телефону, який вказувався при реєстрації на сайті, та ім'я власника акаунта (саме на цей акаунт буде записано покупку).
**Сума за оплачене замовлення зараховується на ваш акаунт протягом 3 днів із дати виконання замовлення.
 

2. Студентам

Для студентів діє додаткова знижка +3%2. Щоб її отримати, достатньо показати дійсний студентський квиток.
 

3. Іменинникам

Будь-хто може отримати додаткову знижку +5%2 протягом тижня до та тижня після дня народження. Для цього достатньо показати паспорт чи свідоцтво про народження іменинника.
 

4. Одноразові промокоди

Приєднуйтеся до наших спільнот у FBTelegram та Instagram, слідкуйте за новинами, цікавинками, конкурсами, а також знаходьте у стрічці промокоди зі знижкою до 15%3 на будь-які товари, що є у наявності в нашому магазині. Докладніше про промокоди можна дізнатися тут

 

Корпоративні замовлення

Ми розробили особливо вигідну пропозицію для корпоративних клієнтів, а також батьківських комітетів шкіл, дитячих садків чи будь-яких інших навчальних закладів України. Щоб дізнатись докладніше, пишіть нам на info@igromag.ua.


Гурт

Якщо ви бажаєте знайти надійного постачальника для вашого магазину чи клубу настільних ігор, відвідайте сторінку «Гуртові закупівлі».
 

____________________________________________

1 – знижка додається лише до студентської знижки та знижки для іменинників.

2 – додається до знижки за дисконтною програмою. Якщо у вас є дійсний студентський квиток і незабаром ваш день народження, можете обрати, яку зі знижок додати до свого дисконту.

3 – не додається до знижок за іншими програмами.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00