Знижки та партнерські програми

 

Роздріб

 

Любі шанувальники настільних ігор! Наша мета – зробити цікаве та корисне хобі доступним якнайбільшій кількості людей. Окрім постійного розширення асортименту, проведення ігротек та локалізації найкращих настільних ігор, ми пропонуємо найнижчі ціни в Україні. Також ви можете отримати знижку таким чином:
 

1. За реєстрацію на сайті

Щоб отримати 3%1 знижки на весь асортимент магазину, вам достатньо зареєструватися та купувати настільні ігри зі свого акаунта.
 

2. Студентам

Для студентів діє додаткова знижка +3%2. Щоб її отримати, достатньо показати дійсний студентський квиток.
 

3. Іменинникам

Будь-хто може отримати додаткову знижку +5%2 протягом тижня до та тижня після Дня народження. Для цього достатньо показати паспорт чи свідоцтво про народження іменинника.
 

4. Одноразові промокоди

Приєднуйтеся до наших спільнот у FBTelegram та Instagram, слідкуйте за новинами, цікавинками, конкурсами, а також знаходьте у стрічці промокоди зі знижкою від 11% до 14%1 на будь-які товари, що є у наявності в нашому магазині. Докладніше про промокоди можна дізнатися тут.

5. Дисконтна карта
Здійсніть покупку на суму від 200 грн. та отримайте нашу дисконтну карту. Для цього достатньо попросити її у наших менеджерів по телефону, або безпосередньо у магазині за адресою: м. Київ, вул. І. Франка, 12. Якщо ж ви робите замовлення через інтернет, просто вкажіть у коментарі до замовлення, що бажаєте отримати дисконтну карту.
Власники зареєстрованих* карт отримують знижку 5%1 та можливість збільшити її аж до 12%1. Що більше ви купуєте, то більше заощаджуєте:
• 5% – після реєстрації дисконтної карти;
• 7% – при купівлі на загальну суму 4000 грн.;
• 10% – при купівлі на загальну суму 6000 грн.;
• 12% – при купівлі на загальну суму 10000 грн.

*Щоб зареєструвати дисконтну карту, натисніть кнопку «Активація картки» у шапці сайту. Отримати знижку по дисконтній карті можна лише після активації.

 

 

 

Корпоративні замовлення

Ми розробили особливо вигідну пропозицію для корпоративних клієнтів, а також батьківських комітетів шкіл, дитячих садків чи будь-яких інших навчальних закладів України. Щоб дізнатись докладніше, пишіть нам на info@igromag.ua.


Гурт

Якщо ви бажаєте знайти надійного постачальника для вашого магазину чи клубу настільних ігор, відвідайте сторінку «Гуртові закупівлі».
 

____________________________________________

1 – не додається до знижок за іншими програмами.

2 – додається до знижки за дисконтною картою. Якщо у вас є дійсний студентський квиток і незабаром ваш день народження, можете обрати, яку зі знижок додати до дисконтної карти.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00