Настільна гра Каркасон (UA) / Carcassonne (UA)

1
код: 7161

2-5

7+

30-45
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
 Колись давно (ще в минулому столітті) Клаус-Юрген Вреде відвідав Францію, де, піднявшись на зубчасті стіни старовинної фортеці Carcassonne був вражений місцевістю, що перед ним простяглася. Вся територія навколо була розкреслена дорогами та полями, нагадуючи клаптики, що складалися у загальну картину. А вже 2000 року світ вперше побачив настільну гру Каркассон.

Тип: економічна стратегія, розміщення тайлів, міплплейсмент
Видавництво: Hobby World, Z-Man Games (США)
К-сть гравцiв: від 2 до 5 гравців
Час гри: від 30 до 45 хвилин
Вiк: від 7 років
Мова: українська, мовонезалежна

 


Увага! В описі тимчасово подано фото англомовної версії гри.

 Каркасон – українське видання однієї з найпопулярніших ігор із механікою викладання плиток та виставлення робітників. Ця настільна економічна стратегія полюбилася гравцям усього світу, а в 2014 році набула редизайну, що містить одразу два доповнення.

Як грати?


  Ігровий процес дуже простий:

На початку партії гравці викладають на полі стартову плитку, а решта перевертають сорочками вгору та замішують в один загальний стос.  У свій хід гравець витягає плитку і пристиковує її до тайла поля так, щоб створювати єдиний ландшафт. Дороги мають співпадати з дорогами, міста з містами, а поля із полями.

Також у кожного гравця є 8 фігурок робітників. Виставивши на полі плитку, гравець також може відправити туди одного свого робітника. Залежно від місця, де він опиниться, «чоловічок» стає працівником певного типу. Так, вирушивши на поле, він стає селянином, а опинившись у монастирі – абатом.

 

Переможні бали.


  Отримують гравці свої бали, коли забирають своїх людей із ігрового поля. Для кожного типу працівника характерні певні умови для цього. Так, монастир приносить прибуток і повертає міпла, якщо оточений з усіх боків плитками земель. З дороги фігурку можна забрати тоді, коли вона повністю завершена, тобто має початок і кінець. А з міста, коли воно повністю добудоване.

Фігурки, що залишилися на полі, на момент закінчення партії також приносять певну кількість переможних балів, після підрахунку яких визначається переможець.

Комплектація настільної гри «Каркасон»:

 • 72 картонні плитки земель
 • 40 міплів підданих (по 8 кожного кольору)
 • трек для підрахунку переможних балів.
 • 12 тайлів доповнення "Ріка"
 • 5 міплів доповнення "Абат"

 Придбати настільну гру «Каркасон» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Юрій (02-01-2022 | 18:06)

Доброго дня! А підкажуть будь ласка, чи є якісь візуальні відмінності цієї версії від версії Hans im Gluck/Z-Man? Чи має значення, яку версію купувати, якщо розраховувати на придбання доповнень в майбутньому (зважаючи що більшість з них виробляється тими ж Hans im Gluck/Z-Man)? Дякую
Доброго дня, Юрію!
Стосовно віуальних відмінностей - ігри в цьому плані повністю ідентичні за дизайном, але на звороті кожного тайла буде буква "К" а не англійська "С".
І зауважимо, що англійський оригінал друкується в США, а ця українська локалізація - в Росії на їх власних потужностях.
Бажаємо вам чудових свят і атмосферних партій!


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00