Настільна гра «Крила»: пізнавальний огляд вашого авіарію


 Настільну гру «Крила» знають практично усі фани настільних ігор, навіть люди, що тільки починають свій шлях у світі настілок могли бачити чи чути про цю неймовірну франшизу. Як і більшість настілок свій шлях «Крила» починали з базової гри, яка дуже чітко вирізнялась своєю унікальною тематикою. Згодом, всього за декілька років гра отримала всесвітнє визнання (Гра вийшла у 2019 році). На момент написання статті настільна гра «Крила» (Wingspan) займає 25 місце у топ 100 настільних ігор всіх часів за версією порталу BGG. А кожне її доповнення викликає нову хвилю цікавості до гри, «Крила». Птахи Азії взагалі стали самостійним дуельним варіантом настілки, хоч і можуть використовуватись як доповнення до бази, розширюючи її максимальну кількість гравців до 6-7. Такий успіх не випадковий, «Крила» це унікальна гра, яка дуже швидко полюбилась широкій аудиторії. Збирати птахів стало улюбленим заняттям багатьох настільщиків. Окрім 25-го місця в топ-100 настілок всіх часів, вона також займає перше місце серед сімейних ігор на тому-ж порталі та має загальну оцінку 8.1 з 10.

 Враховуючи такий успіх автори не зупинялись й продовжували випускати новий контент для Крил. Зараз ви можете придбати три доповнення: «Крила». Птахи Азії, «Крила». Птахи Європи та «Крила». Птахи Океанії. Кожне доповнення впливає на ігролад і додає до гри нові особливості: нові ресурси, нових птахів, завдання й навіть режими.

 Пропонуємо вам разом з нами поринути у невелику подорож по спостереженню за мальовничими пташками й неймовірними видами. Ціль нашої подорожі — розібратись у феномені Крил.
 
 

Настільна гра «Крила»


 Для початку нашої подорожі потрібно розібратись, що-ж за гра така — «Крила». Щоб зрозуміти у чому полягає її феномен пропонуємо вам короткий опис настілки, для більш докладного огляду пропонуємо вам перейти на сторінку Крил.

«Крила» — це українська локалізація всесвітньо відомого хіта «Wingspan», що розповідає про захопливе заняття — спостереження за різноманітними птахами в дикій природі. В цій настільній грі ви будете розміщувати пташок у своєму авіаріумі, а також виконувати певні місії, користуючись особливостями гри: властивостями пташок, розміщенням яєць, та досягненням цілей карток бонусів.

 

 Перше, що впадає в око при перегляді настілки «Крила» — це її унікальність. З назви логічно можна зрозуміти, що настілка пов'язана з птахами. Проте, якщо навіть спробувати пошукати, то настільки тематичну гру про пташок буде дуже важко знайти. В «Крила» є все, що ви будете робити, буде пов'язане з цими тваринками. Починаючи від ресурсів, які виконують роль корму для пташок, закінчуючи способом кладки яєць. Усе у цій грі тематично пов'язане з птахами. Захоплює те, що автори залишають коротку довідку про різні види на картках птахів. Таким чином вони створюють атмосферу, в якій ви можете відчути себе справжніми дослідниками, адже окрім веселого й цікавого ігроладу, ви також зможете дізнатись багато нової інформації.

 Тематика — важливий аспект будь-якої гри й автори Крил розуміли це на всі 100%. Унікальна і приваблива для гравців тематика створила оптимальні умови для Крил, щоб стати однією з найкращих й найпопулярніших настілок усіх часів.

 

 Після того як ви звернете свою увагу на тематику гри, розпакуєте її, ви зможете побачити її мальовничі компоненти: картки, кубики, планшетки гравців, яйця, токени корму й годівничка. Елементів багато і всі вони виконані в гарному дизайні, що дуже добре запам'ятовується. Авторський стиль Крил важко сплутати з іншими настілками, а карти пташок можна розглядати довгий час і дивуватись їх красі. Окремої подяки також заслуговує годівничка, що є вежою для кубиків, проте виконана вона у вигляді справжнісінької годівнички, що ще глибше занурює гравців у атмосферу дослідження пташок.

 Окрім токенів й органайзеру з базового набору, звичайно-ж існує безліч аксесуарів, один з яких повністю замінює картонні жетони корму. Ми говоримо про Преміум токени корму для гри «Крила» від компанії TowerRex. Ці жетони створюють  атмосферу, й додають зручності, адже тепер не потрібно відшкрябувати жетони. Дерев'яні мініатюрки заміняють весь картон і зможуть покращити ваш ігровий досвід гри у «Крила». Крім того, у TowerRex також є органайзер для базової гри та органайзер для гри «Крила» та доповнення птахи Європи. І це тільки пара прикладів чудових аксесуарів, які ви зможете знайти в нашому магазині. Кожен з них підтримує основний стиль настілку і тільки покращує загальноігрову атмосферу.

 

 Ігролад — ключова складова настільної гри, адже окрім красивого дизайну та унікальної тематики, вам має бути цікаво грати у настілку, щоб вона стала однією з ваших улюблених. У випадку Крил, все розроблено ідеально для сімейної гри: відносно прості правила, швидкі ходи, інтуїтивно зрозумілі правила та відсутність прямих конфронтацій з іншими гравцями — усе це створює прекрасну атмосферу для гарного сімейного вечора, крім того, розібратись у нюансах займає не більше ніж годину, власне як і самі ігрові партії. Але це тільки вершина айсберга, адже якщо подивитись глибше, то стає зрозуміло, що гра більш комплексна ніж здається.

 Звичайно, можна 1-2 рази в тиждень провести вечір із сім'єю або друзями зігравши в «Крила», це займе у вас близько години часу і принесе море задоволення. Проте інший варіант — грати на перемогу, уявіть собі 4 гравців, що намагаються перемогти. У такому випадку ігролад заграє новими фарбами, коли ви почнете думати про цінність кожного ходу, про комбінації та найбільш вигідних птахів, ось тоді починається запекла битва. «Крила» — це унікальний варіант гри, в яку можна грати як по сімейному, так і на рівні турнірів. Якщо пошукати, в інтернеті легко можна знайти величезні статті зі стратегіями, порадами та цілими гайдами для покращення свого рівня гри.

 Якщо говорити про сам ігролад — то він різноманітний. Кожен хід, а їх кількість на один раунд обмежена і буде зменшуватись з кожним новим раундом, ви будете виконувати одну з 4 дій. На початку партії все буде більш менш швидко й одноманітно, хтось грає птаха, інший гравець отримує корм, а ви вирішуєте взяти картки. Проте чим далі ви заходите у гру, тим більше речей будуть відбуватись у ваш хід. Адже кожна зіграна пташка буде впливати на дію ареалу, в якому вона розміщена. З трьома пташками (з коричневими властивостями), зіграними в ліс, під час взяття корму, ви також будете активувати ще 3 додаткові дії. Так само й по аналогії з іншими ареалами. Крім того, у вас будуть цілі раундів, та власні картки бонусів, які будуть корегувати ваші ходи, не вистачить просто збудувати найкрасивіших пташок, потрібно, щоб ці пташки допомогли перемогти у раунді й в ідеалі ще й виконували умову карток бонусів. Ігролад Крил різноманітний й комплексний, проте дуже простий для розуміння, в «Крила» можна легко почати грати новачкам, проте ця настілка також може гратись на високому змагальному рівні.

 

 Ось ми вже на фінішній прямій нашої подорожі, ми розібрались в основних складових ігри і їх перевагах, залишилось поговорити про доповнення, які також складають частину успіху Крил.

 «Крила» це базова настілка, до якої існує декілька доповнень, які впливають на ігролад, а деякі навіть додають нові режими гри. Спробуємо розповісти вам про всі три доповнення до Крил.
 
 

«Крила»: Птахи Європи


Птахи Європи це перше доповнення до настільної гри Крила. Якщо в базовій грі описані пернаті мешканці Північної Америки, то розширення пропонує дізнатися про більш знайомих нам представників пташиного світу — птахів Європи. Окрім нових карток птахів, в доповнені ви також знайдете нові жетони цілей, 15 фіолетових яєць і новий пластиковий авіарій з кришкою. Усі ці аксесуари й нові елементи зможуть доповнити й урізноманітнити ваш ігролад Крил.
 
 

«Крила»: Птахи Океанії


Крила: Птахи Океанії – це друге доповнення до української локалізованої версії настільної гри «Крила», присвячене різноманітності пернатих Австралії та Нової Зеландії. Розширення містить дійсно багато нових компонентів, які містять карти, кубики, нові планшети й звичайно ж ще більше яєць! Головною фішкою доповнення є новий корм — нектар, який буде використовуватись як джокер і впливати на нову механіку підрахунку балів.
 
 

«Крила»: Птахи Азії


 Птахи Азії — третє і поки останнє доповнення, яке додає в гру нові карти, яйця, нові жетони цілей, а найголовніше новий режим! Птахи Азії це самостійне доповнення, яке може використовуватись, щоб урізноманітнити ігролад базової настілки й розширити її максимальну кількість гравців. Крім того, це доповнення може слугувати окремим дуельним варіантом Крил, у такому випадку ви будете використовувати новий планшет цілей і нову механіку жетонів дуету.

 Це доповнення вважається одним з найкращих і також посягає високі місця у топах настілок на порталі BGG. Це показує наскільки віддані фанати Крил.

 «Крила» — це не просто одна з безлічі настільних ігор, це феномен унікальної та успішної настілки, яка за короткий час змогла підкорити серця багатьох гравців. На сьогодні вона вже встигла стати класикою і перевіреним варіантом для безлічі настільщиків. Сподіваємось ця подорож була цікавою і ми переконали вас, що успіх й популярність Крил, це не випадковість, а заслуга авторів, які вклали душу у цю настільну гру.

 З любов'ю до настільних ігор,

Ігромаг

 
Інші записи
Ігромаг на Книжковій країніІгромаг на Книжковій країніЗбір для джедаїв ППОЗбір для джедаїв ППОБлагодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Благодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Ігротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагІгротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагСередньовіччя в настільних іграхСередньовіччя в настільних іграх14 лютого: що подарувати коханим?14 лютого: що подарувати коханим?Все що потрібно знати про Dungeon and DragonsВсе що потрібно знати про Dungeon and DragonsЗвіт новорічного флешмобуЗвіт новорічного флешмобуІгротеки лютогоІгротеки лютогоГуцульські ігротекиГуцульські ігротекиНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуТОП карткових ігор: для двох чи компаніїТОП карткових ігор: для двох чи компаніїКлуб настільних ігор: розклад на січеньКлуб настільних ігор: розклад на січеньЗ Новим Роком 2024!З Новим Роком 2024!Плани видавництва на 2024 рікПлани видавництва на 2024 рікЗвіт видавництва за рікЗвіт видавництва за рікЗвіт благодійності за рікЗвіт благодійності за рікВітаємо зі святом Різдва Христового!Вітаємо зі святом Різдва Христового!Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Розклад пʼятничних ігротек в грудніРозклад пʼятничних ігротек в грудніЯк обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Як обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівЗапас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграхЯк з’явилась перша настільна гра?Як з’явилась перша настільна гра?Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись