Настільна гра Крила: Птахи Азії (UA) / Wingspan Asia (UA)

17    Відео
код: 7822
 Азія – найбільша за площею частина світу. Зовсім не в дивовижу, що тут селяться понад 2800 видів птахів. Найяскравіших представників з них – від усім відомого дятла до чудернацької пташки мандаринки ви зустрінете на картках з нового доповнення до відомої настільної гри «Крила».

Тип: самостійне доповнення до настільної гри «Крила»
Видавництво: Ігромаг (Україна), Stonemaier Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 2 гравців (до 7 з базовою грою «Крила»)
Час гри: від 40 до 70 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

А тут можна завантажити блокнот для запису переможних балів

Крила: Птахи Азії (Wingspan Expansion Asia) – третє за рахунком, самостійне доповнення до дивовижно красивої настільної гри «Крила». Щойно Джеймі Стегмайєр анонсував вихід нових Крил, а Ігромаг вже готовий потішити вас українською версією доповнення Крила: Птахи Азії (Wingspan Asia Expansion).

 

Що нового?


 Доповнення Wingspan Expansion Asia не лише познайомить нас з новими птахами (у доповненні 90 нових карток) та додасть 11 додаткових бонусних карток, які вже звично можна об’єднувати з базовою грою та попередніми доповненнями. У правилах ви знайдете детальну інструкцію щодо нових режимів гри:
 • режим зграї
 • режим дуету
 • режим Автоми
 

 

Зграя чи самостійний політ?


 Режим зграї дозволяє розширити базову гру до 6-7 гравців (нагадаємо, що до цього часу одночасно могло грати до 5 учасників). Гра Wingspan Expansion Asia може здатися довгою, проте її значно пришвидшено за рахунок наявності 2-х активних гравців. Як і раніше, всі змагаються кожен за себе, проте учасники будуть поділені на 2 зграї (3х3 чи 3х4), в кожної зграї буде окрема годівниця, кубики та половина колоди, решта компонентів складаються в загальний запас.


 Режим дуету готується так само, як і базовий режим, проте тут потрібно буде використовувати мапу дуету та відповідні двобічні жетони цілей. Обидва суперники будуть змагатися за місця на карті, граючи за певних пташок. Наприклад, граючи за Пугача, який харчується гризунами, в лісі гравець зможе захопити місця, які відповідають за цей корм, місце існування та тип гнізда.
 


 Режим Автоми для доповнення Крила: Птахи Азії (Wingspan Asia Expansion) створений для гравців, які люблять чи змушені грати наодинці, в даному випадку суперником (тобто суперницею) буде Автома. Граючи проти неї, ви будете діяти як проти звичайного суперника, в той час як сама Автома не отримує заповідника і збиратиме птахів, яйця та корм лише для збільшення кількості балів у фіналі. Як і зазвичай, переможе той, хто зрештою назбирає найбільше переможних балів. А рівень складності можна налаштовувати, змінюючи кількість балів, які Автома буде отримувати наприкінці гри.
 

 

Підсумовуємо


 Як завжди, очікування від Wingspan Expansion Asia не підвели, і ми отримали чергове доповнення з чудовими ілюстраціями і купою нової цікавої інформації про птахів. Крила: Птахи Азії можна використовувати як самостійне доповнення, проте ви повинні розуміти, що якщо хочете використовувати його на всі 100%, придбати базову гру буде не просто бажаною, а і необхідною дією.
 

 
 Дане доповнення також було передбачено в першому виданні Nesting Box, яке дозволить зберігати базову гру разом з усіма трьома доповненнями разом у зручному органайзері.

Комплектація настільної гри «Крила: Птахи Азії (UA)»:

 • 90 карт птахів
 • 14 карт бонусів
 • мапа дуету та планшет цілей для режиму зграї (двобічний)
 • лічильник порядку ходів зграї (двобічний)
 • 6 жетонів цілей для режиму дуету
 • 30 жетонів дуету (по 15 на кожного гравця)
 • 5 кубиків корму
 • поле-годівниця
 • авіарій
 • 2 заповідники (двобічні)
 • 16 фішок дій (по 8 кожного кольору)
 • 30 фігурок яєць
 • 81 жетон корму
 • жетон-підказка (двобічний)
 • блокнот для підрахунку балів
 • жетон першого гравця
 • 2 довідки для швидкого старту в режимі дуету (2 гравці)
 • правила
 • додаток
 • правила Автоми
 • 18 карт Автоми
Додати відгук

Тарас (19-03-2024 | 22:21)


Давно думав спробувати Крила. Так як найчастіше граємо з дружиною вдвох. Тому після декількох оглядів ( дякую "картам на стіл") вибір припав на Азійю. І жодної хвилини не жалкую. Прекрасне не конфліктне євро, на збір сетів. Хоча і від побудови рушія є щось. Так і хочеться розірати усіх 15 пташок з максимальним комбо. Арти цієї гри просто щось. Пів партії залипаєш на пташок у себе на руці та на полі. Середній час на одну партію дає гарну динаміку гри. За вечір можна з 3-4 партії зіграти до того як мозок потече.
+ Механіка дуету з доп бонусами прям воно.
Як гіку наповнення коробки продає її на всі сто.
Грета Турнберг одобряє пакування компонентів.????
- Принт кубів ее? Є відчуття що після енної партії вони зтруться.
Доброго дня, Тарасе!
Дякуємо вам за такий чудовий відгук сповнений живими емоціями:)
Хай кожна партія для вас буде унікальною та незабутньою!

Oлександр (19-02-2024 | 10:18)

Граємо вдвох та з друзями у базові Крила вже 3 роки. тож вирішили з дружиною купити це доповнення, бо найчастіше ми все одно граємо вдвох. Доповнення дуже урізноманітнює гру вдвох за рахунок нового планшету "Дуету", а нові карти додають дуже цікаві комбінації (поки що грали тільки з картами Азії, без базових карт та інших доповнень). Гра дійсно повноцінно працює на двох навіть без базових Крил, і я б сказав грається навіть краще аніж база :)
+ - Ідеальний варіант для гри в Крила вдвох
- - Дерев'яні яйця :(
Доброго дня, Олександре!
Ми раді, що вам сподобалось це прегарне самостійне доповнення до наших улюблених Крил! Ми були в захваті від нових гарненьких пташок та нових механік:)
Бажаємо вам з дружиною чудових та медитативних партій!

Світлана (30-11-2023 | 09:42)

Шикарна гра! Грала в дуель вдруге, це як нова гра - маючи досвід із іншими доповненнями, тут ти як на мінному полі, але дууже цікаво
+ Кльово, що в довіднику розписано багато карт, до яких можуть бути питання!
- яйця в цьому доповненні дерев'яні, а в усіх інших - пластик. Ці подобаються найменше((
Доброго дня, Світлано!
Дякуємо вам за чудовий відгук на цих симпатичних пташок!
Хай вам завжди вистачає смачненького корму:)

Євгенія (30-11-2023 | 08:19)

Раніше я міркувала, що гра буде нудною.
Як же я помилялась. Постійно щось відбувається - то їжі нема, то яєць не вистачає!)
Гра дуже приємна і комфортна. Дерев'яні кубики це щось неймовірне.
Треба буде ще токени корму придбати
+ Гарно виглядає.
Приємні тактильні відчуття від усього.
Захопливий ігровий процес.
- Не відпускає вже три дні поспіль!
Доброго дня, Євгеніє!
Ми щиро радіємо за Вас та за початок мандрівки у цілий всесвіт гри Крила ^^
Дякуємо за відгук та бажаємо багацько гарненьких пташок!

Лілія (27-11-2023 | 10:15)


Коли я дістала вже четверту коробку, то чоловік сказав що прийдеться виселятись, щоб звільнити місце на коробки ігор)) дуже обрадували подвійні заповідники, тепер можна грати в 6 і 7 людей! Боюсь що всі мої друзі тепер не відкрутяться, що місць немає, чи щось типу того. Ігра шикарна! Ще б прийшов органайзер правильно, щоб розкласти і оцінити його, то ціни б не було) А коли побачила свого любимого боривітра, то я просто вижжала (живе зі мною такий літаючий птах). Дуже дякую що реалізовуєте цю шикарну ігру
+ Абсолютно усе, особливо добавлена карта боривітра звичайного
- Та ви що, які недоліки?
Доброго дня, Ліліє!
Дякуємо за Ваш щирий та цікавий відгук на доповнення! Не дарма ця коробочка з пташками Європи, і одна з них живе у Вас:)
Хай кожна партія несе вам чудовий настрій та позитив!

Тетяна (10-11-2023 | 15:57)

Взяла доп не як дуельку, а як розширення на 7 гравців. Шкода, що немає годівнички. Оскільки я гадала, що з 7 гравцями правила залишаться незмінними. Проте тут потрібно ділити гравців на 2 команди, 3оє без годівнички, але з планшетом, інші 4 - з годівничкою, трохи незручно, але по іншому не впевнена, що можна підлаштуватись, адже якщо брати всіх в одну команду, першим гравцям буде забагато кубиків вибору їжі, що не чесно. в 5х цікавіше грати, оскільки додались нові птахи і цікаво почитати про них інфо.
Доброго дня, Тетяно!
Ми раді, що вам сподобалось це самостійне доповнення, в яке радимо ще спробувати пограти удвох в спеціальному дуельному режимі!
Бажаємо вашим пташкам гарних смаколиків в годівничці)

Тетяна (04-10-2023 | 13:47)


Брали перш за все для розширення бази до 7х чоловік, тому що база - шикарна! Проте якщо так склалось, що в основному ви граєте удвох, то ця чудова коробочка - ідеальний варіант. Саме для 2х - це окрема самостійна гра, яка додає трішки взаємодії між гравцями. Додатково є соло-режим. Єдине, чого мені б не вистачило, якби не було бази, це годівнички. Вона дуже красива і атмосферна. А так все на рівні, компоненти чудової якості. І тепер в нас ще більше птахів з цікавими фактами про них! :)
+ Чудова якість, прекрасна самостійна дуельна гра (або розширення до бази)
- Відсутність красивої годівнички, якщо ви такий же любитель всього красивого і тактильного ))
Доброго дня, Тетяно!
Щиро дякуємо за такий чудовий відгук до нашої локалізації!
Ця коробочка ідеальний варіант для дуельної гри, або розширює базову гру на більшу компанію, а саме до 7 гравців:)
Бажаємо Вам привабити якогомога більше яскравих пташок!

Показати більше
1649грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись