Настільна гра Крила: Птахи Океанії (UA) / Wingspan: Oceania (UA)

9
код: 6297

1-5

10+

40-70
Укр
ТОПДОПОВНЕННЯ
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
 Крила: Птахи Океанії – це друге доповнення до української локалізованої версії настільної гри Крила, присвячене різноманітності пернатих Австралії і Нової Зеландії. Розширення містить дійсно багато нових компонентів, які включають в себе карти, кубики, нові планшети і звичайно ж ще більше яєць!

Тип: сімейна стратегія, карткова, драфт, збір сетів, на кубиках
Видавництво: Ігромаг (Україна), Stonemaier Games (США)
Час гри: 40-70 хв
Кiлькiсть гравцiв: 1-5
Вiк: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

   

 

 
 

Нові карти і жетони.

 
 Доповнення пропонує розширити ваші знання про птахів Тихоокеанського регіону. 95 нових карт різних видів з унікальними здібностями, прекрасними ілюстраціями і міні довідкою про реальні прототипи зроблять вашу партію ще більш насиченою і різноманітною.
 


 Крім того, в грі з'являються п'ять нових карт бонусів, які дозволяють по-новому поглянути на звичний ігровий процес. Також на ваш ігровий стиль можуть вплинути нові жетони цілей кінця раунду. У доповненні ви знайдете чотири двосторонні жетони, які можна змішувати з попередніми і формувати кожен раз різні послідовності.
 

 
 

Новий тип їжі і заміна компонентів з базової гри.

 
 У Тихоокеанському кліматі птахи отримують ще один новий тип їжі. Пернаті, котрі там проживають, можуть харчуватися Нектаром. У самій грі цей вид кормової бази стає «джокером» і може тепер замінювати будь-який інший тип їжі. Однак Нектар – це кінцева одиниця. Витративши його, гравець зобов'язаний покласти його до власного відбою. В кінці партії витрачений Нектар буде також враховуватися при підрахунку переможних балів.
 


 У зв'язку з цією особливістю, доповнення пропонує гравцям замінити планшети гравців (тепер на них можна знайти новий тип місцевості та підказки про використання Нектару), а також п'ять кубиків кормової бази.
 

   
 

Автома.

 
 Ще одним суттєвим доповненням можна назвати нові правила для автом. У доповненні ви знайдете два нові варіанти правил, що дозволяють зіграти в сольний режим або влаштувати кооперативне змагання командою проти автоматичної колоди.
 


 Крила: Птахи Океанії – це прекрасне розширення, яке не тільки познайомить вас зі світом птахів Австралії і Нової Зеландії, подарує кілька нових механік і урізноманітнить компоненти, а також вирівняє спірні моменти базової гри, дозволяючи зробити партії максимально відмінними одна від одної і надзвичайно цікавими!
 


Увага! «Крила: Птахи Океанії» не самостійна гра – це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Крила.

Комплектація доповнення «Крила: Птахи Океанії»:

 • 1 книга правил для доповнення та 1 для Автоми
 • 95 карт птахів (усі нові та унікальні)
 • 15 фігурок яєць (жовті)
 • 5 карт бонусів
 • 7 карт Автоми
 • 5 заповідників
 • 5 кубиків корму
 • 1 блокнот для підрахунку балів (для кількох гравців з одного боку і для соло гри з іншого)
 • 4 жетони цілей
 • 69 жетонів нектару
 • 1 жетон-підказка
 • Розмір коробки: 29,6 × 21,5 × 4 см
 • Розмір карт: 57 × 87 мм
 • Вага: 1 кг
Придбати доповнення «Крила: Птахи Океанії (Wingspan: Oceania Expansion UA)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Геннадій (29-11-2021 | 16:47)

В результаті експериментів ми таки знайшли для себе оптимальний варіант збалансувати нектар без змін у правилах через кубики: беремо 2 кубики з нектаром і 3 кубики з базової гри. Можна взяти інше співвідношення за бажанням.
Правда бувало що хочеться зіграти на базових планшетах, але з усіма картками і нектаром то там вже доводилося щось вигадувати (наприклад нектар = протий ресурс як інші).
Якщо лишити як є то попри всі обмеження для нектару в правилах він всеодно лишаеться знанадто імбовим через те що його ймовірність занадто висока (2 грані з шести) як для універсального ресурса. Не пригадую щоб хтось не встигав його витратити до кінця раунду, а витратити легко, бо універсальний. Обмеження на властивостях не надто переконливе.
Добрий день, Геннадію!
Дякуємо за Ваші роздуми, щодо нововведень у механіку гри,
можливо вона стане у пригоді власникам коробочки Крил та доповнень для урізноманітнення партій :)
Бажаємо гарного дня та найкращу колекцію пташечок!

Алла (26-06-2021 | 13:31)

Подскажите, пожалуйста, а планируется поступление в продажу токенов нектара отдельно в виде цветочков?
Доброго дня, Алло!
Токени корму нектару наразі можна придбати за цим посиланням. Проте акцентуємо Вашу увагу на тому, що вони виготовляються під замовлення, тому їх необхідно буде трошечки почекати :)
Дякуємо за Ваше звернення і нехай Ваші пташечки приносять Вам лише перемогу!

Геннадій (23-03-2021 | 23:39)

Загалом доповнення сподобалося, але з універсальністю нектару автори перестаралися або не дотестували. Тепер ніхто не хоче брати інші типи корму з годівниці, якщо там є нектар.
Оскільки нам дуже хотілося мати всіх птахів в колоді, ми для себе зробили декілька вараінтів модифікацій до правил гри стосовно нектару:
1) Без нектару взагалі: символ нектару означає те саме, що символ будь-який корм; кубики з базової гри.
2) Нектар є частково універсальним: нектар заміняє 1 повтор у вартості корму (якщо 3 миші, то можна сплатити 2 миші + 1 нектар або якщо колосок + 2 черв'яка, то можна сплатити колос+черв'як+нектар).
3) Нектар є універсальним: використовуємо кубики з базової гри, а нектар можна отримати тільки при активації властивостей птахів.
Якщо зробити нектар звичайним кормом то він стає занадто слабким ресурсом, оскільки дуже мало птахів потребують нектар для розіграшу.
+ Багато нових птахів з новими властивостями, новий тип корму, нові планшети. Тепер можна обирати між базовими планшетами і новими, якщо хочеться урізноманітнити гру.
- Нектар зробили занадто потужним ресурсом, через це довелося робити моди. Перші пару разів універсальність нектару була цікавою, але потім швидко набридла.
Звісно ми можемо й надалі грати за своїми правилами, але хотілося аби в наступних доповненнях автори виправили цю багу.
Доброго дня, Генадію!
Дякуємо вам за нові варіанти балансу у грі, спробуємо пограти таким чином:)
Ми знайшли баланс у грі завдяки тому, що :
1. Нектаром не можна замінити інший корм, якщо властивість птаха стосується певного виду корму, що не дає зіграти будь-якого птаха без перешкод.
2.У кінці раунду весь не накопичений нектар скидається, не залишаючи можливість для занадто активного накопичення, і зменьшуючи універсальність цього корму.
3.Накопичення нектару на спеціальній клітинці дає можливість додатково витрачати цей ресурс, проте також дає переможні бали у кінці гри, про що теж не слід забувати, тому цей ресурс слід використовувати обережно, аби перемогти:)
Дякуємо за ваш відгук, і бажаємо вам цікавих партій у "Крила":)

Дмитрий (12-03-2021 | 14:59)

Добрый день, а планируется доставка русской локализации?
Доброго дня, Дмитро!
Наразі не плануємо.
Дякуємо за звернення!

Олександра (01-03-2021 | 12:19)


Це доповнення кардинально змінило динаміку гри. Гра стала вріноваженішою в плані отримання ресурсів (нові планшети-заповідники) і набагато цікавішою, бо якщо раніше вибирав "дешевих птахів", щоби встигнути хоч цих побудувати, то тепер завдяки нектару, яким можна замінити будь-який вид корму, можна і птахів з 3 видами корму брати і не переживати, що це "дорого", бо за хід можна до 3 нектарів взяти, маючи одного лише лісового птаха. Новий колір карт - жовті, які активуються наприкінці гри - досить цікаві по своїх активаціях і можуть принести немалі бали, на відміну від синіх птахів європи, які як можуть спрацювати, так і бути абсолютно "беспалєзними".
І найприємніше - що всі нові компоненти влізли в мій органайзер! Плюс, я подумую зробити із залишкових компонентів другий комплект гри. Годівниця з кубиками є, планшети є, токени корму з картону є. Немає яєць і карт бонусів, але тосізробе
+ багато нових цікавих компонентів, краща динаміка гри, всі доповнення влізли в органайзер
- деякі карти бонусів незрозумілі + так і не зрозуміли, якщо якийсь птах дає ресурс корму, то чи може це бути нектар чи ні. особливо якщо це крук або подібні до нього
Доброго дня, Олександро!
Безмежно вдячні за фантастичний відгук!
Нехай ваш заповідник буде найгарнішим)

Валерий (02-02-2021 | 13:31)

Будет ли поставляться это дополнениние на русском языке? Спасибо.
В теории может быть. Но пока вряд ли.

Федір (02-02-2021 | 00:53)

Дуже і дуже хороше доповнення!
Купував по передзамовленню, тому вже був час потестувати.
Ігри стали в рази динамічнішими.
Універсальність нектару значно спрощує розіграш нових птахів. Тож менше думаєш про те, як би назбирати корму для бодай якогось птаха, а більше про стратегію і різні комбо птахів. Якщо в базовій грі (+птахи європи) за партію в середньому ми набирали 70-90 балів, то з цим доповненням — 90-110. Це означає, що кожен хід ти робиш більше корисних дій, а отже і отримуєш більше задоволеня від гри.
Всі матеріали, як і в базовій грі — на висоті.
Єдиний недолік — це колір іконок на нових кубиках. Фарба надто темна, тому здалеку черв‘яки, риби і миші виглядають ніби вони одного кольору.
А, ну і органайзера вже не вистачає) Тому птахи мігрували назад до оригінальних боксів, а з органайзера використовуєм лише дерев‘яні годівничку і контейнери для корму та яєць.
+ Нові чарівні птахи
Цікаві нові цілі раундів та карти бонусів
Динаміка гри збільшилась
- Трошки гірші кольори фарби на нових кубиках, але то таке
Супер! Доповнення дійсно круте і дуже "корисне" для динаміки і геймплею! Гарних партій!

Антон (01-02-2021 | 11:56)

Русская база совместима? Рубашки карт и тд
Не подскажем, так как не с чем сравнивать :( Но, теоретически, должно быть совместимо.

Александр (20-01-2021 | 23:25)

Добрый день!
Прошу подсказать когда планируется поставка данного дополнения в Украину?
Доброго дня. Очікуємо до кінця січня.

1253грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00