Настільна гра Крила: Птахи Океанії (UA) / Wingspan: Oceania (UA)

15    Відео
код: 6297
Настільна гра Крила: Птахи Океанії (UA) / Wingspan: Oceania (UA)
кількість гравців
1-5
вік
10+
час гри
40-70
Укр
ТОПДОПОВНЕННЯ
 Крила: Птахи Океанії – це друге доповнення до української локалізованої версії настільної гри Крила, присвячене різноманітності пернатих Австралії і Нової Зеландії. Розширення містить дійсно багато нових компонентів, які включають в себе карти, кубики, нові планшети і звичайно ж ще більше яєць!

Тип: сімейна стратегія, карткова, драфт, збір сетів, на кубиках
Видавництво: Ігромаг (Україна), Stonemaier Games (США)
Час гри: 40-70 хв
Кiлькiсть гравцiв: 1-5
Вiк: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами гри Крила, Птахи Океанії можна тут

А тут можна завантажити блокнот для запису переможних балів

 
 

Нові карти і жетони.

 
 Доповнення гри Крила, Птахи Океанії пропонує розширити ваші знання про птахів Тихоокеанського регіону. 95 нових карт різних видів з унікальними здібностями, прекрасними ілюстраціями і міні довідкою про реальні прототипи зроблять вашу партію ще більш насиченою і різноманітною.
 


 Крім того, в грі Крила, Птахи Океанії з'являються п'ять нових карт бонусів, які дозволяють по-новому поглянути на звичний ігровий процес. Також на ваш ігровий стиль можуть вплинути нові жетони цілей кінця раунду. У доповненні ви знайдете чотири двосторонні жетони, які можна змішувати з попередніми і формувати кожен раз різні послідовності.
 

 
 

Новий тип їжі і заміна компонентів з базової гри.

 
 У Тихоокеанському кліматі птахи отримують ще один новий тип їжі. Пернаті, котрі там проживають, можуть харчуватися Нектаром. У самій грі цей вид кормової бази стає «джокером» і може тепер замінювати будь-який інший тип їжі. Однак Нектар – це кінцева одиниця. Витративши його, гравець зобов'язаний покласти його до власного відбою. В кінці партії витрачений Нектар буде також враховуватися при підрахунку переможних балів.
 


 У зв'язку з цією особливістю, доповнення гри Крила, Птахи Океанії пропонує гравцям замінити планшети гравців (тепер на них можна знайти новий тип місцевості та підказки про використання Нектару), а також п'ять кубиків кормової бази.
 

   
 

Автома.

 
 Ще одним суттєвим доповненням гри Крила, Птахи Океанії можна назвати нові правила для автом. У доповненні ви знайдете два нові варіанти правил, що дозволяють зіграти в сольний режим або влаштувати кооперативне змагання командою проти автоматичної колоди.
 


 Крила: Птахи Океанії – це прекрасне розширення, яке не тільки познайомить вас зі світом птахів Австралії і Нової Зеландії, подарує кілька нових механік і урізноманітнить компоненти, а також вирівняє спірні моменти базової гри, дозволяючи зробити партії максимально відмінними одна від одної і надзвичайно цікавими!
 


Увага! «Крила: Птахи Океанії» не самостійна гра – це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Крила.

Комплектація доповнення «Крила: Птахи Океанії»:

 • 1 книга правил для доповнення та 1 для Автоми
 • 95 карт птахів (усі нові та унікальні)
 • 15 фігурок яєць (жовті)
 • 5 карт бонусів
 • 7 карт Автоми
 • 5 заповідників
 • 5 кубиків корму
 • 1 блокнот для підрахунку балів (для кількох гравців з одного боку і для соло гри з іншого)
 • 4 жетони цілей
 • 69 жетонів нектару
 • 1 жетон-підказка
 • Розмір коробки: 29,6 × 21,5 × 4 см
 • Розмір карт: 57 × 87 мм
 • Вага: 1 кг
Додати відгук

Oлександр (11-02-2024 | 08:15)

Доброго дня! Коли можна очікувати в наявності?
Доброго дня, Олександре!
Наразі тираж закінчився, новий - найближчим часом не очікуємо. Слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах та чекаймо разом це круте доповнення:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

Лілія (27-11-2023 | 10:22)


Коли я витягнула ще одну коробку доповнень до "Крил"... Мене все ж не виселили) Чоловік вже змирився і сказав що буде зі мною грати) дуже обрадувало доповнення з нектаром. Нові і чудові заповідники, де тепер є нектар. Ну і як завжди, нові яєчка! Я дуже рада. Дякую за вашу роботу
+ Усе!
- Побійтесь бога, які недоліки?))
Доброго дня, Ліліє!
Щиро дякуємо Вам за відгук, ми дуже щасливі, що гра вам сподобалася:)
Радіємо разом з Вами та бажаємо вам захопливих партій!

Андрій (07-07-2023 | 11:27)

Дякую за локалізацію. Відмінна якість компонентів
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо вам за такий чудовий відгук!
Сподіваємось, що наступні пташки та інші наші крутяцько-різноманітні локалізації вам теж будуть до вподоби!
Бажаємо вам гарного авіарію та невибагливих птахів!

Вадим (03-04-2023 | 00:34)

Всім задоволений.
Доброго дня, Вадиме!
Красно дякуємо за теплі слова!!

Геннадій (29-11-2021 | 16:47)

В результаті експериментів ми таки знайшли для себе оптимальний варіант збалансувати нектар без змін у правилах через кубики: беремо 2 кубики з нектаром і 3 кубики з базової гри. Можна взяти інше співвідношення за бажанням.
Правда бувало що хочеться зіграти на базових планшетах, але з усіма картками і нектаром то там вже доводилося щось вигадувати (наприклад нектар = протий ресурс як інші).
Якщо лишити як є то попри всі обмеження для нектару в правилах він всеодно лишаеться знанадто імбовим через те що його ймовірність занадто висока (2 грані з шести) як для універсального ресурса. Не пригадую щоб хтось не встигав його витратити до кінця раунду, а витратити легко, бо універсальний. Обмеження на властивостях не надто переконливе.
Добрий день, Геннадію!
Дякуємо за Ваші роздуми, щодо нововведень у механіку гри,
можливо вона стане у пригоді власникам коробочки Крил та доповнень для урізноманітнення партій :)
Бажаємо гарного дня та найкращу колекцію пташечок!

Геннадій (23-03-2021 | 23:39)

Загалом доповнення сподобалося, але з універсальністю нектару автори перестаралися або не дотестували. Тепер ніхто не хоче брати інші типи корму з годівниці, якщо там є нектар.
Оскільки нам дуже хотілося мати всіх птахів в колоді, ми для себе зробили декілька вараінтів модифікацій до правил гри стосовно нектару:
1) Без нектару взагалі: символ нектару означає те саме, що символ будь-який корм; кубики з базової гри.
2) Нектар є частково універсальним: нектар заміняє 1 повтор у вартості корму (якщо 3 миші, то можна сплатити 2 миші + 1 нектар або якщо колосок + 2 черв'яка, то можна сплатити колос+черв'як+нектар).
3) Нектар є універсальним: використовуємо кубики з базової гри, а нектар можна отримати тільки при активації властивостей птахів.
Якщо зробити нектар звичайним кормом то він стає занадто слабким ресурсом, оскільки дуже мало птахів потребують нектар для розіграшу.
+ Багато нових птахів з новими властивостями, новий тип корму, нові планшети. Тепер можна обирати між базовими планшетами і новими, якщо хочеться урізноманітнити гру.
- Нектар зробили занадто потужним ресурсом, через це довелося робити моди. Перші пару разів універсальність нектару була цікавою, але потім швидко набридла.
Звісно ми можемо й надалі грати за своїми правилами, але хотілося аби в наступних доповненнях автори виправили цю багу.
Доброго дня, Генадію!
Дякуємо вам за нові варіанти балансу у грі, спробуємо пограти таким чином:)
Ми знайшли баланс у грі завдяки тому, що :
1. Нектаром не можна замінити інший корм, якщо властивість птаха стосується певного виду корму, що не дає зіграти будь-якого птаха без перешкод.
2.У кінці раунду весь не накопичений нектар скидається, не залишаючи можливість для занадто активного накопичення, і зменьшуючи універсальність цього корму.
3.Накопичення нектару на спеціальній клітинці дає можливість додатково витрачати цей ресурс, проте також дає переможні бали у кінці гри, про що теж не слід забувати, тому цей ресурс слід використовувати обережно, аби перемогти:)
Дякуємо за ваш відгук, і бажаємо вам цікавих партій у "Крила":)

Дмитрий (12-03-2021 | 14:59)

Добрый день, а планируется доставка русской локализации?
Доброго дня, Дмитро!
Наразі не плануємо.
Дякуємо за звернення!

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись