Настільна гра Крила

39
код: 5969

1-5

10+

40-70
Укр
8.11

 • Ігромаг
 • 4.8 857 відгуків на Google

 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

 Зверніть увагу на цього птаха, дорогі друзі – це сільська ластівка. Вона відрізняється досить довгим хвостом з розрізом у формі вилки і довгими, гострими крилами. Ареал проживання цих особин доволі широкий. Вони розповсюджені як в Європі, так і в Азії і навіть в Америці. Але давайте не будемо їй заважати, і поглянемо на стрижа…

Тип: сімейна стратегія, карткова, драфт, збір сетів, на кубиках
Видавництво: Ігромаг (Україна), Stonemaier Games (США)
Кількість гравців: від 1 до 5
Вік: від 10 років
Час гри: 40-70 хвилин
Мова: українська


Ознайомитися з правилами можна тут
 

 

   

«Крила» – це українська локалізація всесвітньо відомого хіта «Wingspan», який розповідає про захоплююче заняття – спостереження за різноманітним птахами в дикій природі. Гра настільки сподобалася поціновувачам настолок, що отримала безліч нагород на порталі Boardgamegeek, зокрема стала лауреатом премії «Гра Року».
 


 На початку гри кожен з учасників отримає персональний планшет, де він і буде розселяти птахів для спостереження за ними. Роздайте гравцям по 5 карт птахів, а решту карт перетасуйте в загальну колоду, відкрийте з неї три верхні карти, і розмістіть в межах загальної досяжності. Визначте також цілі на гру за допомогою спеціальних жетонів і персональних карт цілей, а також сформуйте кормову базу, кинувши кубики корму в стильну вежу у вигляді годівнички.
 


 Гравці ходять по черзі, розміщуючи птахів в звичному їм ареалі проживання, або активуючи вже зіграні карти на планшеті. На цьому етапі потрібно ретельно планувати свої дії, а також стежити за цілями на раунд.

 Одні птахи люблять селитися в лісі, інші – в полі, а треті взагалі не уявляють свого життя без ставка, озера або іншої водойми. Одні в'ють свої гнізда з трави, а інші облаштовують житло серед очеретів. Також варто звертати увагу на корм, адже якщо птаха не отримає потрібного їй харчування, вона не оселиться у вашому заповіднику.
 


 Взагалі, основна механіка гри зав'язана на створенні ефективного «двигуна» з карт птахів та активації їх активних і пасивних унікальних властивостей, за допомогою яких ви зможете заробляти переможні бали.
 


 Партія в «Крила» триває 4 раунди, і складається в загальному з 26 ходів. Наприкінці кожного з раундів ви отримуєте певну кількість ПБ за досягнуті цілі. В останньому раунді додайте до загального показника рахунку також накопичені на картах птахів яйця і виконані персональні цілі, а потім, за найбільшою кількістю ПБ, визначте переможця.
 


 Говорячи про компоненти гри, дуже важко втриматися від переповнюючого захоплення. Чудові ілюстрації птахів на картах з їх коротким описом, барвисті планшети, чудова вежа для кубиків у вигляді годівнички, кастомні кубики і неймовірно приємні тактильно фігурки яєць.
 


 Ця чудова сімейна гра поза всіма сумнівами сподобається всім поціновувачам настільних ігор. Високий рівень реграбельності забезпечують 170 унікальних, неповторюваних карт птахів, різні цілі (як загальні так і персональні) на кожну партію, захоплююча тематика і помірна взаємодія між гравцями!


Комплектація гри «Крила (Wingspan)»:
 • планшет цілей;
 • авіарій;
 • 5 заповідників;
 • годівничка;
 • блокнот для підрахунку балів;
 • 170 карт птахів;
 • 16 карт Автоми
 • 26 карт бонусів;
 • 75 фігурок яєць;
 • 5 дерев'яних кубиків;
 • 40 дерев'яних фішок дій;
 • 103 жетони корму;
 • 8 жетонів цілей;
 • жетон першого гравця;
 • набір для швидкого початку гри (4 посібники і 10 нових карт птахів);
 • додаток;
 • правила.


 Якщо Вам подобаються красиві ігри ми можемо запропонувати поглянути на «Azul: Summer Pavilion», а якщо Ви замислювалися про стратегії, то пропонуємо розглянути «Вікінги Північного Моря». Так само не випускайте з уваги доповнення «Крила: Птахи Європи» та «Крила: Птахи Океанії».


Увага! Додатково для цієї гри в нашому магазині також можна придбати органайзер від TowerRex, який дає змогу зберігати компоненти гри в посортованому вигляді і значно зменшити час, необхідний для підготовки до гри. Крім того, органайзер суттєво зміцнює конструкцію коробки, таким чином захищаючи компоненти і саму коробку від випадкових пошкоджень при транспортуванні:
 


 Також в нашому магазині ви можете додатково придбати дерев'яні токени корму для гри "Крила", які додадуть атмосферності та приємного тактильного досвіду вашій грі:
 


Придбати настільну гру «Крила (Wingspan)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Катерина (23-06-2021 | 21:52)

Чудова гра! Це наше перше знайомство з повноцінною стратегією і ми в захваті. Особлива подяка за навчальні картки, де розписуються перші 5 ходів. Це так полегшує життя, в усіх іграх би так! Українська локалізація, чудова якість, класний дизайн елементів і чарівні ілюстрації. Обов'язково придбаю доповнення з нашими птахами!
+ Одні переваги
- Нема
Доброго дня, Катерино!
Тішимось Вашому відгуку та радіємо, що наша локалізація припала Вам до душі, грайте із задоволенням.
Можемо порадити органайзер для настільної гри Wingspan+ , а також для приємніших відчуттів на дотик токени гравців для гри «Крила» .
Гарного дня та нехай пташечки залюбки заселяються у ваш заповідник :)

Кирилл (17-06-2021 | 22:23)

Всё приехало очень быстро, несмотря на то что оплачивал вечером, уже на следующий день получил доставку. Коробка с игрой довольно тяжёлая. Материалы приятные. Карты с птицами красивые. Можно играть как соло так и в кругу семьи или друзей. Карточек довольно много, что сделает игру каждый раз разной. На картах есть интересные факты о птицах. А также очень удобно для новичков карточки планшетки. Которые помогают разобраться что делать в игре. Но конечно весь потенциал и стратегию вы с их помощью не выстроите. Все придет уже после нескольких десятков партий когда будет изучена колода карт, а их тут много, очень много. Рекомендую игру. И дополнения.
+ Реиграбельность, познавательно, семейная. Очень качественные карточки, игровые поля, кубики и т.д. Украинская локализация.
- Нет
Доброго дня, Кириле!
Безмежно тішимось думкою, що наша локалізація припала вам до душі. Дякуємо, за такий розгорнутий відгук, а найголовніше щирий :)
Гарного дня та найцікавіших пернатих партій!

Andrey (07-06-2021 | 09:51)

Доброго дня. Вже червень) Коли можливо очикувати гру? Дуже хотів подарувати на день народження дружині
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за Ваше звернення! "Крила" українською очікуємо приблизно у 20-х числах цього місяця, тому слідкуйте за нашими соц. мережами, щоб точно встигнути їх замовити :)
Гарного Вам дня!

Максим (03-05-2021 | 11:55)

Добрий день, чи з'явилась якась більш точна інформація щодо дати надходження гри ?
Доброго дня, Максиме!
На даний момент ми очікуємо гру влітку.
Чекайте анонсів на нашому сайті та соцмережах, не пропустите цю подію:)

Катерина (13-04-2021 | 07:53)

Підкажіть будь ласка, коли планується бути тираж крил? Дуже хочу купити українську версію
Доброго дня, Катерино!
Орієнтовно очікуємо у травні-червні, більш точно на даний момент сказати не можемо.
Бажаємо вам гарного дня, і захоплюючих партій у улюблені настолоки!

Роман (15-03-2021 | 11:59)

Чудова гра з відмінно продуманим дизайном та реалізацією!
Прошу домомогти з таким питанням: чи можна в реал зіграти 6, 7 і т.д. птаха? Якщо так, то яким чином це зробити?
Доброго дня, Романе!
Згодні з вами, гра "окриляє" своїм дизайном і реалізацією механік і ігрових елементів.
Зіграти можно максимум 15 пташок, по 5 на кожний ареал проживання (водойма, поле, ліс), для цього треба викладати птахів на свій планшет заповідника, оплачуючи іх варість кормом, та витрачаючи один маркер дії.
Дякуємо за звернення, бажаємо вам зібрати найкращіх птахів у своєму заповіднику:)

Олександра (01-03-2021 | 12:38)


Эта игра меня просто покорила! Купила базовую игру + 2 дополнения (птицы Европы и птицы Океании) + органайзер (оч удобно, причем влазят все-все карты, с обеих дополнений, просто вынули перегородки) + токены корма (с ними игра еще эстетичней). Люблю игру за то, что в ней есть масса вариантов того, как строить свою стратегию, и иногда получаются очень неожиданные комбинации. Советую всем.
Единственныйе минусу как на меня - цена и время партии (если народ хочет подумать, то партия может длиться больше 2 ч)
+ отличная игра, очень красивая и познаваательная, увлекает всех!
- цена, длительность партии
Доброго дня, Олександро!
Ми щиро радіємо за кожного, кому сподобалась ця гра і наша локалізація!
Бажаємо вам незабутніх партій і до зустрічі за ігровим столом ;-)

Іван (07-02-2021 | 13:08)

Доброго дня. Коли буде гра у наявності?
Добрий день, Іване!
Очікуємо гру у травні цього року, для того щоб не пропустити надходження радимо скористатись функцією "Повідомте, коли зв`явиться".
Дякуємо за звернення!

Володимир (04-01-2021 | 18:19)

Гра просто супер. Після кількох партій в друзів замовив собі основну гру, і оформив передзамовлення на всі доповнення. Всім, з ким встиг зіграти, теж сподобалась. Тепер після кількох партій зі мною гру замовили собі інші друзі).
Підходить для гри як з дітьми, так і з дорослими. Грав з 11 річною донькою - ніяких проблем чи складнощів. Грав з батьками - теж всі освоїли без проблем за 2-3 раунди.
Окрема подяка Ігромагу за локалізацію, і за швидку обробку замовлень. Чекаємо довонення - птахи Океанії, і сподіваюсь Ігромаг також візьметься за локалізацію наступного доповнення до птахів.
+ - чудовий дизайн, якість ілюстрацій;
- висока якість матеріалів
- гра зі змішаними ігровими механіками
- велика кількість варіантів розвитку гри
можливість грати від одного гравця
- - дуже маленькі фішки дій, висока ймовірність їх загубити.
Володимир, доброго дня!
Дякуємо за коментар. Гра нам теж дуже подобається. Занато гарна =). А що ви маєте на увазі під "сподіваюсь Ігромаг також візьметься за локалізацію наступного доповнення до птахів." Ми видали усі доповнення до гри Крила:
Крила: Птахи Європи
Крила: Птахи Океанії
Більше поки що їх не існує.

Иван (20-12-2020 | 14:44)

Добрый день. Подскажите, какие протекторы лучше подходят для карт? В основной игре указаны 57.5 х 88, а в дополнении 56 х 87.

Спасибо!
+ Отличная игра!) Радует что на двоих замечательно играется
Добрый день.
Подходят 56*87.

Богдан (15-12-2020 | 15:30)


Це чудова настільна гра котра не набридає, компанією чи вдвох граємо з задоволенням, ще дозамовили додаток то кайфу буде ще
+ Суцільні переваги
- Жодних
Богдан, доброго дня!
Супер фото! Дякуємо за коментар! Дуже приємно бачити такі приємні фото. Бажаємо перемог та цікавих ігрових партій.
Додаток Крила: Птахи Европи та Крила: Птахи Океанії безперечно мають бути в колекціїї. Вони 100% додадуть щє більше кайфу.

Андрей (08-12-2020 | 16:15)

Выражаю огромную благодарность магазину за то что переслали недостающие компоненты игры ( хоть игра и куплена в другом месте). Первое за что хочу сказать спасибо это что выразили желание это сделать и нашли компоненты, а второе за то(был очень удивлен) что оплатили посылку, я и не думал что мне бесплатно отправят! Огромная благодарность магазину. Покупал у вас несколько игр и аксессуаров и всегда доволен, продолжу сотрудничать и желаю вам всего самого лучшего в вашем деле. Ещё раз спасибо!!
P.s. Сама игра отличная, интересное оформление, отличная реиграбельность и качество компонентов!!
Андрей, спасибо вам за отзыв.
Мы стараемся и нам очень приятно это слышать.

Андрей (20-11-2020 | 16:09)

Здравствуйте, покупал игру в интернете, при осмотре оказалось что не хватает 1 зелёного яйца и 1 корма( думаю что это вишенка, так как их 19, остальных либо 20 либо 21) подскажите пожалуйста можно у вас решить как то этот вопрос?
Здравствуйте, Андрей! Отпишите нам на почту info@igromag.ua, мы поможем решить эту ситуацию.

Тарас (26-10-2020 | 10:41)

Э питання по правилам. В базі є багато птахів які дозволяють покласти ще одного птаха в ареал. оплатити повну ціну.
1) оплата повної ціни має на увазі тільки корм, що вказаний на карті, чи також яйця в ареалі.
2) чи активується здібність "при розіграші" нового птаха? тобто якщо у мене декілька птахів зі здібністью при "розіграші можете зіграти ще одного птаха ..." то я можу продовжувати ланцюжок до поки не скінчатся ресурси?
Потрібно заплатити і корм і яйця. Здібності активуються, тобто гравець може так забудувати хоч весь ареал. Головне що б вистачило ресурсів :)

Володимир (23-10-2020 | 00:27)

Чудова гра і чудова локалізація. Дякую вам!
Скажіть, будь ласка, чи плануєте локалізовувати нове доповнення - "Птахи Океанії"?
+ Гра підійде як для досвідчених любителів євро на картковому "движку" (Тераформування Марса, Брюгге), так і для новачків.
Дизайн просто казковий.
- Не сподобався шрифт, який вибрали для очок на картах птахів. Перекреслений нолик та дев'ятка з прямим кінцем виглядають незвично для ока. Але це я порівнюю з оригіналом (англ.).
Так, плануємо. Слідкуйте за інформацією. Дякуємо за відгук :)

Показати більше
Аксесуари
Доповнення
Схожі товари

  2 відгуки Wingspan

Крила

2 199 грн.очікується

1-5

10+

40-70
Eng

   Крила (RU)

Wingspan (RU)

2 050 грн.

1-5

10+

40-70
Ру

  25 відгуків Azul

Азул

1 299 грн.

2-4

8+

30-45

  4 відгуки Острів Котів (UA)

The Isle of Cats (UA)

1 450 грн.очікується

1-4

8+

60-90
Укр

  13 відгуків Еверделл (RU)

Everdell (RU)

1 895 грн.очікується

1-4

13+

40-80
Ру
1600грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00