Настільна гра Крила

92    Відео
код: 5969
 Зверніть увагу на цього птаха, дорогі друзі – це сільська ластівка. Вона відрізняється досить довгим хвостом з розрізом у формі вилки і довгими, гострими крилами. Ареал проживання цих особин доволі широкий. Вони розповсюджені як в Європі, так і в Азії і навіть в Америці. Але давайте не будемо їй заважати, і поглянемо на стрижа…

Тип: сімейна стратегія, карткова, драфт, збір сетів, на кубиках
Видавництво: Ігромаг (Україна), Stonemaier Games (США)
Кількість гравців: від 1 до 5
Вік: від 10 років
Час гри: 40-70 хвилин
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

А тут можна завантажити блокнот для запису переможних балів


«Крила» – це українська локалізація всесвітньо відомого хіта «Wingspan», який розповідає про захоплююче заняття – спостереження за різноманітним птахами в дикій природі. Гра настільки сподобалася поціновувачам настолок, що отримала безліч нагород на порталі Boardgamegeek, зокрема стала лауреатом премії «Гра Року».
 


 На початку гри кожен з учасників отримає персональний планшет, де він і буде розселяти птахів для спостереження за ними. Роздайте гравцям по 5 карт птахів, а решту карт перетасуйте в загальну колоду, відкрийте з неї три верхні карти, і розмістіть в межах загальної досяжності. Визначте також цілі на гру за допомогою спеціальних жетонів і персональних карт цілей, а також сформуйте кормову базу, кинувши кубики корму в стильну вежу у вигляді годівнички.
 


 Гравці ходять по черзі, розміщуючи птахів в звичному їм ареалі проживання, або активуючи вже зіграні карти на планшеті. На цьому етапі потрібно ретельно планувати свої дії, а також стежити за цілями на раунд.

Одні птахи люблять селитися в лісі, інші – в полі, а треті взагалі не уявляють свого життя без ставка, озера або іншої водойми. Одні в'ють свої гнізда з трави, а інші облаштовують житло серед очеретів. Також варто звертати увагу на корм, адже якщо птаха не отримає потрібного їй харчування, вона не оселиться у вашому заповіднику.


 Взагалі, основна механіка гри зав'язана на створенні ефективного «двигуна» з карт птахів та активації їх активних і пасивних унікальних властивостей, за допомогою яких ви зможете заробляти переможні бали.
 


 Партія в «Крила» триває 4 раунди, і складається в загальному з 26 ходів. Наприкінці кожного з раундів ви отримуєте певну кількість ПБ за досягнуті цілі. В останньому раунді додайте до загального показника рахунку також накопичені на картах птахів яйця і виконані персональні цілі, а потім, за найбільшою кількістю ПБ, визначте переможця.
 


 Говорячи про компоненти гри, дуже важко втриматися від переповнюючого захоплення. Чудові ілюстрації птахів на картах з їх коротким описом, барвисті планшети, чудова вежа для кубиків у вигляді годівнички, кастомні кубики і неймовірно приємні тактильно фігурки яєць.
 

   


 Ця чудова сімейна гра поза всіма сумнівами сподобається всім поціновувачам настільних ігор. Високий рівень реграбельності забезпечують 170 унікальних, неповторюваних карт птахів, різні цілі (як загальні так і персональні) на кожну партію, захоплююча тематика і помірна взаємодія між гравцями!

Комплектація гри «Крила (Wingspan)»:

 • планшет цілей;
 • авіарій;
 • 5 заповідників;
 • годівничка;
 • блокнот для підрахунку балів;
 • 170 карт птахів;
 • 16 карт Автоми
 • 26 карт бонусів;
 • 75 фігурок яєць;
 • 5 дерев'яних кубиків;
 • 40 дерев'яних фішок дій;
 • 103 жетони корму;
 • 8 жетонів цілей;
 • жетон першого гравця;
 • набір для швидкого початку гри (4 посібники і 10 нових карт птахів);
 • додаток;
 • правила.

Якщо Вам подобаються красиві ігри ми можемо запропонувати поглянути на «Azul: Summer Pavilion», а якщо Ви замислювалися про стратегії, то пропонуємо розглянути «Вікінги Північного Моря». Так само не випускайте з уваги доповнення «Крила: Птахи Європи» та «Крила: Птахи Океанії».

Увага! Додатково для цієї гри в нашому магазині також можна придбати органайзер від TowerRex, який дає змогу зберігати компоненти гри в посортованому вигляді і значно зменшити час, необхідний для підготовки до гри. Крім того, органайзер суттєво зміцнює конструкцію коробки, таким чином захищаючи компоненти і саму коробку від випадкових пошкоджень при транспортуванні:


 Також в нашому магазині ви можете додатково придбати дерев'яні токени корму для гри "Крила", які додадуть атмосферності та приємного тактильного досвіду вашій грі:
 

Додати відгук

Андрій (19-04-2024 | 09:24)

Так карт виходить 179(можливо навіть 180, бо може я одну загубив), а не 170. Там же був пакетик з додатковими картами(про які ніде нічого не написано) зі спеціальними мітками зверху справа та знизу зліва(можна побачити їх на 16 зображенні в описі гри).
Це в жодному разі не робить гру гірше(навіть краще). Просто захотів порахувати сам відсотки і виявилась різна кількість карт ніж та що зазначена в описі.
+ Дуже якісні матеріали.
- Важко будувати стратегію, через недостатню кількість карт на руці.
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за вашу уважність і відгук! Дійсно, в коробці є невеличкий набір для стартової партії в гру Крила:)
Бажаємо Вам різнобарвних пташок до заповідника!

Анна (03-04-2024 | 12:46)

Дякую за швидкий сервіс, доставку та терплячість менеджерів у телеграм (я задавала купу питань). Гра зроблена неймовірно, усі компоненти приємні на дотик і їх не хочеш відпускати з рук. Також сподобалася сама локалізація гри, зроблена професійно (я перекладач і мені цей пункт важливий). Не в кожній настільній грі зустрінеш опцію "автоми", де можна грати самому, без компанії. Також зраділа, коли знайшла у коробці вже готові картки з правилами і картами птахів, щоб швидше зрозуміти як грати. Гра сподобалася всім у моїй сім'ї, була затишна атмосфера, без великої конкуреції. Тепер залишилося купити інші доповнення до неї) Можливо було придбати комп'ютерну гру на стімі і використати промокод із знижкою.
+ Якісно зроблена гра (компоненти)
Можливість грати одному
Гарна локалізація
Гарні малюнки пташок на картках
Можливість купити електронну версію гри на комп'ютер
- Не знайшла
Доброго дня, Анно!
Дякуємо вам за теплі слова про гру та компанію, ми дуже стараємося, аби сервіс та якість ігор були на висоті:) Бажаємо вам багацько різнобарвних пташок в заповіднику!

Алла (24-03-2024 | 09:22)

Я і не думала, що гра нам настільки сподобається. Саме таку ми шукали і перестали грати в усі інші. Знаєте, дуже медитотивна та цікава. Спокійно собі сидиш, неспішно граєш, насолоджуєшся естетикою. Саме корисно всім нам у такі часи, щоб сповільнитись і трошки відпочити... В ній стільки карток, що кожен раз гра, як нова. Іноді взагалі не передбачувано, що буде в кінці гри. Такі гарні зображення. Цікава інформація про пташок. Я буду замовляти всі доповнення. Прикро, що не має - Птахи Океанії. Будь ласка, зробіть її знову.
+ Різномаїття
Естетично
Доброго дня, Ангеліно!
Дійсно, ви праві, ця гра - просто скарб як естетично, так і ігромеханічно:)
Море нових пташок та сила-силенна цікавих фактів про кожну з них!
Не хвилюйтесь, ми подбаємо про Океанію та майбутні доповнення)

Віталія (19-03-2024 | 10:13)


Коли у нас з'явилася ця гра, ми перестали грати у всі інші. Завдяки великій кількості карт, жодна гра не схожа на попередню. Переживала, що правила виявляться складними, і я не розберуся, але по факту тепер це моя найулюбленіша гра) Рекомендую!
+ Цікаво, різноманітно, усе продумано до дрібниць, цікаві факти про пташок на картках
- Жодних
Доброго дня, Віталіє!
Тааак, ця гра вже давно знаходиться в топах кращих ігор Світу!
Доречі, дуже радимо придивитись до нашої новинки - гри Земля, що вже встигла підкорити наші серця неймовірною красою та різноманіттям Природи ;)
Дякуємо за відгук та бажаємо гарненьких пташок!

Тетяна (09-03-2024 | 15:11)

Гра просто чудова!
Підійде як для новачків, так і для затятих ігроманів.
Правила не складні.
Хоча в середині гри криється цікаве поєднання різних механік, стратегії, економіки. Також вражає пізнавальна сторона цієї гри. На кожній картці (а їх, ой, як багато!) надається дуже багато цікавої інформації, начебто ще й орнітологічну енциклопедію придбала! Це, повірте, ну дуже величезний плюс даній грі. Не можу оминути і компоненти цієї гри: жетони, яєчка, картки, шпаківня, заповідники - якість якнайвища, приємні на дотик, не хочеться випускати їх з рук. Моя сім'я в захваті від "Крил"! Рекомендую!
+ + Якість компонентів.
+ Реіграбельність.
+ Правила не надто складні, можна розібратись, зігравши одну партію.
+ Неконфліктна, пізнавальна гра.
- Не знайшла.
Доброго дня, Тетяно!
Розділяємо ваше захоплення цією грою. Така суміш механік, цілей, варіантів отримання переможних балів, цікавинок про пташок не залишить нікого без вражень:)
Дякуємо за відгук та бажаємо влучного корму на кубиках!

Олексій (07-03-2024 | 21:33)

Питаннячко по правилу рожевих властивостей. Сказано що я можу застосувати властивість раз між ходами. Якщо у мене три рожеві карти я можу всі три активувати по 1 разу між своїми ходами чи лише одну з них?
Доброго дня, Олексію!
Звичайно! Ви можете активувати кожну з ваших рожевих карт пташок:)
Дякуємо за звернення та бажаємо вам високого польоту!

Надія (11-02-2024 | 14:33)

Доброго дня. Здивувала відповідь на запитання нижче, адже в нашого "фотографа" рожевий колір враховується. І ми рахуємо всі слова, в яких є колір: "чорногрудий", "білогорлий" і "рожевоволий (від слів рожеве воло)" також. Таких кар має бути 34% (аж 58 з 170), тому перепровірили і карта "Чечевиця рожевовола" має приносити бали
Доброго дня, Надіє!
Дякуємо за вашу уважність! Дійсно, карт з пташками, які містять в собі колір має бути 34%, зважаючи на це - вони будуть зараховуватися я переможні бали до карти цілі "Фотограф". Свою помилку вже виправили:)
Бажаємо Вам цікавих та незабутніх партій!

Показати більше
2499грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись