Кращі настільні ігри для хлопчиків


  Хлопці такі хлопці … Ці юні бешкетники, повні ентузіазму та енергії, знаходяться у постійному пошуку цікавого заняття для себе. Одним з найкращих варіантів для корисного та веселого проведення часу є настільні ігри. Це чудовий спосіб розважитися та одночасно розвинути когнітивні навички у дітей, а також прекрасна ідея, що подарувати хлопчику на 7 років, наприклад. Хлопчики різних вікових груп мають різні інтереси та здібності, тому важливо вибирати ігри, які будуть відповідати їхнім потребам і підтримувати їх розвиток. Тому Ігромаг представляє до вашої уваги добірку кращих настільних ігор для хлопчиків різного віку.

 

  У цьому віці хлопчики активно досліджують світ, вчаться спілкуватися та розвивають свою уяву. Вони також починають формувати свій словниковий запас та мовлення в цілому. Хлопчик такого віку зацікавлені в іграх з яскравими малюнками, тваринами, та іграшковими персонажами. Настільні ігри для хлопчиків 3, 4 та 5 років з простими правилами та візуальним оформленням допоможуть розвивати дрібну моторику, зосередженість, та увагу.

  1. ЗооРегата / ZOOregatta — у цій грі малюки відправляються у навколосвітню подорож, під час якої вони вчаться планувати свої дії та знайомляться з географією нашої планети та її мешканцями. Мета гри полягає у тому, щоб першим зібрати шість тварин з різних континентів. Для пересування учасники кидають кубик, визначаючи швидкість своїх кораблів, а також можуть збільшити свою  швидкість за допомогою океанських течій і вирів.

  2. Монстри до шафи! / Monster Chase! — це швидка кооперативна гра для юних гравців та їхніх батьків, які хочуть разом розвинути свою пам'ять. У грі будуть з'являтися монстри, яких треба проганяти певними видами іграшок. Щоб впоратися з ними гравцям доведеться пам'ятати, де серед речей зникли потрібні іграшки.

  3. >Лудо + Драбини 2в1: Людина-павук Marvel / Ludo 2 in 1: Marvel. Spider-Man —  тут поєднані дві повноцінні гри: Лудо (стратегія, мета якої привести свої фішки до фінішу, заважаючи суперникові) й Змії та драбини (гра на кидок кубика і перенесення своїх фішок, піднімаючись сходами до фінішу). Оформлена у стилі популярного супергероя Людини-павука, гра розвиває когнітивні здібності та логіку учасників.

  4. Мале Ведмежа — у грі дитина вчиться складати казки про маленького ведмедика, об’єднуючи шматочки пазлів з різними малюнками в один єдиний сюжет. Складаючи такі цікаві історії, малюк вчиться застосовувати свою уяву, кмітливість та просторове мислення.

 

  На цьому етапі хлопчики починають активно досліджувати навколишній світ, вони розвивають свою логіку та цікавляться математикою і наукою в цілому. Також вони повною мірою застосовують соціальні навички, зокрема спілкування з ровесниками. Хлопчиків цікавлять ігри, де вони можуть застосовувати свою логіку та стратегічне мислення. Здебільшого їм подобаються ігри зі змагальним характером, де вони можуть проявити свої лідерські якості. Настільні ігри для хлопчиків 6-7-8 років з логічними завданнями допомагають розвивати аналітичне та критичне мислення.

  1. Серія ігор IQ — кожна настілка серії має своє власне ігрове поле та елементи, які потрібно розташувати в межах поля згідно з обраним завданням із буклета. Кожен буклет містить завдання різного рівня складності. Ігри IQ покликані розвинути логіку, концентрацію та просторове мислення гравця.

  2. СуперФермер / SuperFarmer — сімейна настільна гра, в якій потрібно доглядати за власною тваринницькою фермою, збираючи в загонах кроликів, поросят і корів. Для цього гравці кидають спеціальні кубики, за допомогою яких визначається кількість доданих тварин до ферми в поточний день. Також учасники мають можливість обмінювати тварин. Але варто бути обережними, адже за фермами пильно спостерігають вовк і лисиця, які можуть викрасти вашу худобу!

  3. 5 секунд Юніор / Відповідай за 5 секунд — настільна гра, в якій потрібно швидко міркувати та відповідати на запитання. Ця версія гри була спеціально розроблена для дітей від 6 років і містить завдання, з якими може впоратися будь-яка дитина. Для цього не потрібно бути відмінником у класі, а просто швидко знаходити правильні відповіді за короткий відрізок часу.

  4. Аліас для Дітей / Alias Junior — це версія відомої гри, яка розроблена для дітей віком від 5 років, де головна ціль залишилось незмінною — відгадати слово. Гравці пояснюють одне одному слова на картках, не називаючи їх, та використовують синонімиантоніми, натяки, імітування звуків чи жестикуляцію, щоб наштовхнути учасника на правильну відповідь. Під час ігрового процесу дитина вчиться пояснювати та розуміти інших.

  5. Dobble Тваринний Світ / Dobble Animals — варіант всесвітньо популярної гри на швидкість реакції та уважність з тваринною тематикою. Мета гри — першим знаходити двох однакових звірів на картках, де зображено по 6 тварин різних кольорів.

 

  У старшому шкільному віці у хлопчиків починає формуватись самооцінка та здатність до самостійності. Вони починають більше цікавитись усім в різних сферах. Настільні ігри для хлопчиків 9-12 років мають складніші правила, що дозволяють їм застосовувати свої здібності та вирішувати нелегкі завдання.

  1. Пірати 7 Морів / Pirates of the 7 Seas — пригодницька стратегія, в якій гравці створюють власний флот і подорожують, заробляючи гроші. Всі дії здійснюються за допомогою кубиків. З допомогою шаманів та магічних ритуалів учасники можуть шкодити суперникам. Гра вирізняється цікавим сюжетом і прекрасним тематичним оформленням. Вона націлена на розвиток стратегічного мислення гравців.

  2. Крихітні Акробати / Tiny Acrobats — це циркова настільна гра на уяву, дрібну моторику та спритність. Гравці протягом трьох раундів проводять вистави та намагаються заробити якомога більше оплесків від глядачів (переможних балів). Кожен раунд триває всього 2 хвилини, протягом яких потрібно правильно виконати завдання раунду та побудувати високу конструкцію з фігур акробатів та додаткових ігрових елементів.

  3. Каркасон / Carcassonne — економічна стратегія, яка є класикою у світі настільних ігор. Гравці розміщують плитки й міплів (фігурки) на них, та наприкінці гри здобувають переможні бали в залежності від типу міпла та його розташування. Гра оформлена у тематиці середньовіччя, має прості правила та захоплює з першої ж партії.

  4. Panic Lab / Паніка в лабораторії — настільна гра на спритність та увагу, де гравці повинні знайти амебу, яка втекла з лабораторії. Під час гри учасники кидають 4 кубики: перший позначає лабораторію, з якої втекли, а другий, третій та четвертий — форму, поєднання кольорів і візерунок загубленої амеби. Переможцем стає той, хто першим правильно визначить втікача.

  5. Тако Кіт Коза Сир Піца — гра для компаній на швидкість реакції та увагу гравців. Учасники повинні позбутися усіх своїх карт, скидаючи їх на стіл та роблячи певні дії  за умови появи спеціальної карти або слова лічилки (одне зі слів назви гри).

  Варто пам'ятати, що настільна гра є важливим засобом розвитку для дітей в цілому, і ми не наполягаємо на тому, що вищеперелічені ігри підходять тільки хлопчикам, адже вподобання дитини не залежить від її статі. Найкраще вибирати ігри, які відповідатимуть їх інтересам, оскільки це зробить процес навчання приємним та ефективним. Завдяки такому вибору ігор, діти будуть активніше проводити час разом з родиною та друзями, що сприятиме їхнім комунікативним навичкам. 

 
Інші записи
Ігротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграхЯк з’явилась перша настільна гра?Як з’явилась перша настільна гра?Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Культура настільних ігор: мейнстрім сучасностіКультура настільних ігор: мейнстрім сучасностіІгротека в Моїй книжковій полиці від Клубу настільних ігор ІгромагІгротека в Моїй книжковій полиці від Клубу настільних ігор ІгромагНайдешевші настільні ігри: економимо і насолоджуємосьНайдешевші настільні ігри: економимо і насолоджуємосьМинуле та майбутнє: як з шахів дорости до GloomhavenМинуле та майбутнє: як з шахів дорости до GloomhavenУніверсальна настільна гра для дітей, фанатів філлерів, сімейних настілок і навіть гіків!Універсальна настільна гра для дітей, фанатів філлерів, сімейних настілок і навіть гіків!ТОП кооперативних настільних ігор цього літаТОП кооперативних настільних ігор цього літаКращі настільні ігри для дівчатКращі настільні ігри для дівчатІгромаг вітає з Днем Незалежності!Ігромаг вітає з Днем Незалежності!Подорожуй яскраво: компактні кишенькові настільні ігри в дорогуПодорожуй яскраво: компактні кишенькові настільні ігри в дорогуНастільна гра Крила: пізнавальний огляд вашого авіаріюНастільна гра Крила: пізнавальний огляд вашого авіаріюІгрові механіки в настільних іграхІгрові механіки в настільних іграхСупергеройська читанка від Ігромагу та книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Супергеройська читанка від Ігромагу та книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Меми, як частина настільних ігор: сміємось разомМеми, як частина настільних ігор: сміємось разомНастільні ігри для 4 стихій і всіх знаків зодіакуНастільні ігри для 4 стихій і всіх знаків зодіакуКлубу Ігромаг — 11 років! Турнір з гри Крила!Клубу Ігромаг — 11 років! Турнір з гри Крила!Вижити за будь-яку ціну: настільні ігри на виживанняВижити за будь-яку ціну: настільні ігри на виживанняУява? Фантазія? Асоціація!  Найкращі асоціативні настільні ігриУява? Фантазія? Асоціація! Найкращі асоціативні настільні ігриНастільні ігри в жанрі дуель: змагання для сміливцівНастільні ігри в жанрі дуель: змагання для сміливцівІгромаг на Книжковому АрсеналіІгромаг на Книжковому АрсеналіРозвіюємо страхи та сумніви! Відповіді на часті запитання наших клієнтівРозвіюємо страхи та сумніви! Відповіді на часті запитання наших клієнтівЯк обрати цікаву настільну гру для для сім'їЯк обрати цікаву настільну гру для для сім'їІгрова механіка Worker PlacementІгрова механіка Worker PlacementБільше не сплю: найцікавіші локалізації настільних ігор від магазину ІГРОМАГ 2023Більше не сплю: найцікавіші локалізації настільних ігор від магазину ІГРОМАГ 2023Топ 11 настільних ігор для компаній і домашніх вечірокТоп 11 настільних ігор для компаній і домашніх вечірокПухнасте щастя: настільні ігри з котикамиПухнасте щастя: настільні ігри з котикамиСловник термінів настільних ігор і лагідна українізаціяСловник термінів настільних ігор і лагідна українізація


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00