Настільна гра 5 секунд Юніор / Відповідай за 5 секунд

1
код: 4909
 Чи зможете ви назвати імена трьох Діснеївських принцес? Або три іграшки із пластику? А може вам відомі хоча б два види дерев, що ростуть на дачі? Якщо так, то сміливо поспішайте доводити свої знання в швидкій грі 5 секунд Юніор!

Тип: пізнавальна / розвиваюча, карткова
Видавець: Trefl (Польща)
Тривалість гри: 10+
Кількість гравців: 3-6
Вік: 6+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

5 секунд Юніор – настільна гра, в якій потрібно швидко міркувати і відповідати на питання. Ця версія гри була спеціально розроблена для дітей від 6 років і містить завдання, з якими може впоратися будь-яка дитина. Для цього не потрібно бути відмінником у класі, а просто швидко знаходити правильні відповіді за короткий відрізок часу.
 


 Грати в 5 секунд Юніор дуже просто! На початку партії на столі з'являється ігрове поле, на якому учасники встановлюють свої фішки, спеціальний таймер з кульками, що відміряє 5 секунд під час запуску і колода карт із завданнями. Активний гравець зобов'язаний потягнути верхню карту, прочитати питання, а потім під час дії таймера відповісти на них. Звичайно, якщо діти ще не вміють добре читати, то краще дорослим допомогти з грою. 

  Питання в грі дуже різнопланові, багато які з них досить прості і спрямовані на розкриття дитини як особистості. Наприклад, вони можуть запропонувати назвати три улюблених продукти або героя. Не оминають увагою завдання і загальні знання. Вас чекають питання про географічні назви і імена персонажів книг і фільмів. Головне ж в грі 5 секунд Юніор НЕ енциклопедичні знання, а здатність швидко знайти правильну відповідь і озвучити за мить. Як тільки гравець правильно справляється з цим, то може пересунути фішку на ігровому полі. Переможцем же стає той, хто перший добереться до фінішу.

Завдяки динамічному ігровому процесу, який триває не більше 15 хвилин, діти не встигають занудьгувати. Сама ж гра розвиває загальні знання дитини, швидкість його мислення, фантазію, уважність, логіку і комунікативні навички.

 
5 секунд Юніор – це відмінний вибір для дітей та батьків, які знають, як весело і з азартом можна засвоювати нові знання в ігровій формі і виховувати в дітях допитливість до світу навколо них з самого дитинства!

Комплектація гри «5 секунд Юніор»:

  • 354 картки з запитаннями;
  • 18 карток "час"
  • 18 карток "замінити"
  • 6 фігурок;
  • ігрова дошка;
  • таймер
  • інструкція
 Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на « Alias», а також на « Діксіт ».

Додати відгук

Сергей (10-09-2020 | 07:57)

Замечательная игра с соревновательным эффектом, по типу соображариум, но на скорость и c доской для ходов. Играли с дочкой и женой. Дочь в восторге. Жена в непонимани. Плюс дает дополнительный словарный запас по Украинскому.
+ - разносторонние тематики
- есть два уровня сложности
Благодарим за отзыв! :)

855грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись