Настільна гра ЗооРегата / ZOOregatta

11
код: 867

2-4

4+

20-40
Укр
 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

    Старий міський зоопарк закрився на ремонт, і всі звірі роз'їхалися у відпустку по хатах. Після того, як вольєри загороди та площадки було відремонтовано, парк повинен був знову відкритися. На жаль, директор не встиг вчасно попередити про цю радісну подію тварин, і частина з них ніяк не встигне повернутися на роботу до відкриття. Як же розчаруються маленькі відвідувачі, побачивши пусті клітки без улюблених тваринок. І тоді відважний капітан Бомбат вирішив відправитися в навколосвітню подорож щоб зібрати всіх тварин що запізнюються з різних куточків світу і привезти їх до дня відкриття зоопарку.

Тип: дитяча гра, тварини
Видавець: BombatGame (Україна)
Час гри: 20-40 хв
Кількість гравців: 2-4
Вік: від 4
Мова: російська / українська

Ознайомитися з правилами можна тут

     В настільній грі ZOOрегата маленькі мореплавці відправляться в навколосвітню подорож для того щоб раніше решти зібрати шість тварин, які мешкають на різних континентах. Ігрове поле являє собою карту світу в деяких регіонах якої мешкають певні види тварин. Саме їх вам належить завантажити в свої трюми. Для пересування гравці кожен раунд кидають кубик визначаючи швидкість своїх кораблів а також можуть пришвидшуватися за допомогою різних океанських течій і вирів.  
 

ZOOрегата ZOOрегата ZOOрегата


     Підготовка до гри майже не потребує часу. (Проте зверніть увагу, що вітрильники, що входять в комплект, поставляються розібраними, тому їх доведеться збирати та зафіксовувати клеєм. Жетони з тваринами розміщуються на ігровому полі на спеціально відведених для цього областях. Кількість жетонів повинна відповідати числу гравців. Кожен учасник отримує по картці корабля, два жетони ядер і мініатюру свого парусника, який стартує в одному з портів. Гравці ходять по черзі. В свій хід ви повинні кинути кубик, який визначить, на скільки клітинок повинна пересунутися ваша шхуна. При цьому не можна переміщуватися на клітинки, де вже стоять опоненти, повертатися на одну з пройдених в поточному ході клітинок і покидати морський простір.
 

ZOOрегата ZOOрегата


     Окрім звичайних клітинок, на своєму шляху ви зустрінете течії та вири. Перемістившись на клітинку течією, ви безкоштовно додатково зміщуєтеся на одну клітинку в напрямку стрілки. А якщо ваш вітрильник зупинився на вирі, то кидок кубика визначає, в якому місці карти ви продовжите свій хід. Таким чином, вири є дуже швидким, та дуже непередбачуваним способом переміщення. Крім цього у кожного гравця є можливість провести за всю гру до двох вистрілів по опоненту, який, після вашого ходу, знаходиться на сусідній клітинці. При цьому кидок кубика визначає, в яку частину трюму ви попали. Якщо в ньому була тварина, то вона повертається назад в свій ареал проживання. І нарешті, зупинившись на клітинці з твариною, ви можете завантажити його на борт. Як тільки у вас будуть всі тварини - відправляйтесь в рідний порт і порадуйте маленьких відвідувачів зоопарку своєю перемогою в грі.
 

ZOOрегата ZOOрегата


     Настільна гра ZOOрегата призначена виключно для найменших любителів настільних ігор. Відправившись в цю дивовижну морську пригоду, ваші малюки не лише навчаться планувати свої дії, а й в ігровій формі познайомляться з географією нашої планети і деякими її мешканцями. Ми рекомендуємо ZOOрегату всім батькам, які шукають просту і недорогу дитячу гру, в яку їх підростаючі шибеники зможуть грати самостійно. Давайте ж швидше піднімемо вітрила, спіймаємо попутний вітер і відправимося на пошуки пригод!

ZOOрегата  ZOOрегата

Комплектація настільної гри «ZOOрегата»:

 • 1 ігрове поле
 • 4 картки кораблів
 • 16 жетонів тварин
 • 8 жетонів ядер
 • 4 збірні мініатюри кораблів
 • 1 шестигранний кубик
 • Правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми можемо рекомендувати: «СуперФермер» та «Сплячі Королеви: Делюкс».

Придбати настільну гру «ZOOрегата» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Катерина (05-05-2019 | 19:36)

Великолепная игра! Ребенку 4 года, 3 дня подряд с игры не слазили, хотя раньше бродилки совсем не заходили.
+ Яркая, красочная, хорошего качества, достаточно увлекательна.
- Не нашли.
Благодарим за отзыв! :)

Сергей (01-08-2016 | 14:11)

отличное дополнение в копилку настолок. дочке 5 лет нравится, а это главное.
+ + качество
+ красочное исполнение всех деталей
+ простые и понятные правила (и уже добавили вариант с пиратами)
- я бы наверно игровое поле заламинировал. думаю через некоторое время может на стыке порватся.
Спасибо за отзыв :)

Ира (05-07-2016 | 13:39)

Очень крутая игра!
Ребенку 4,10, выигрывает у меня, хитрюга мелкая :))) Очень весело стрелять, очень весело в воронки попадать :) В общем, игра надолго!
+ + красочная игра
+ хорошее качество
+ дополнительно изучается география и животные (мой, например, не знал вомбата)
- - пока не нашли, единтсвенное что, что-то странное с кубиком, 6 выпадает черезчур часто :))
Рады, что Вам и ребенку понравилось! Веселых партий Вам!

Дима (15-03-2016 | 11:10)

Пишу комментарии только через некоторое время, так как нужно изучить все тонкости. Так вот, зоорегата сразу удивила. Действительно, казалось бы номер кубика все решает, но нет. Нужно подумать правильную стратегию, есть разные возможности укоротить путь. Традиционные правила немного надоели и открыли для себя второй вариант игры "пиратов". Вот это уже круто, словить как правило легче, поэтому приходится ходить аккуратно. Я, сын, жена - довольны.
+ красочная
качественная
Спасибо, за комментарий)

Ирина (29-02-2016 | 22:31)

Михаил, обновленные правила уже на сайте производителя данной игры. В них есть новый сценарий "Держи пирата", в который Вы можете играть те ми же компонентами, которые входят в Ваш набор, они не изменились:)
Спасибо вам за чудесный отзыв!

Михаил (26-02-2016 | 19:36)

Купили по совету данную игру на День рождения дочери. Играем с удовольствием.
Решили подарить такую же и подруге дочери. Заказали. И оказалась, что на базе этой игры есть еще одна - набор пришел как 3 в 1. Вопросик. Можно узнать правила добавленной игры?
+ Правила простые и можно свободно вносить изменения усложняя или упрощая прохождения.
При игре в взрослой компании и добавлении нескольких условий происходит совсем не детская баталия.
- - Не замечено.
сбросили вам на почту!

voltkush (29-07-2015 | 13:42)

уверяли, что игра на неделю...
все таки хорошо что не поддался, и купил сыну: играем почти месяц и все равно не надоедает. Баталии не детские возникают иногда)))
В целом - детишки довольны (7-10 лет), тем более сразу 2 игры в комплекте.
+ добавили своих кучу условий для интересности

как альтернатива планшету для общения - очень и очень.
+ качесво отменное кораблей
- можно было бы посложней сделать, чтобы больше пакостей делать игрокам))
Мы очень рады, что всё-таки игра зашла! Приятных игровых вечеров!

Лариса (26-02-2015 | 15:19)

Действительно универсальная игра для мальчиков , девочек и (при желании) мам и пап:) вроде бы простая, но заставляет задуматься в каждом ходу, найти оптимальный маршрут + очень динамичная.
И игра на обратной стороне поля очень выручает , когда надо уговорить меньшего (3,5 года ) и старшую (8 лет) поиграть вдвоем. Качество поля и кораблей очень радует! Вообщем, для себя открыла нового производителя (ко всему прочему- украинского), за новинками которого буду следить!
Лариса, спасибо за отзыв

bimirina (26-02-2015 | 14:56)

to Lena

В правилах, которые прикреплены к игре, сказано, что там двухстороннее поле.
Bimirina верно подметила - поле у игры действительно двухсторонее.

Lena (25-02-2015 | 16:49)

Здравствуйте! Заинтересовала эта игра. В правилах заявлен еще один вариант игры "Опасная гонка", где описываются разноцветные кружки, их преимущества. У вас в комплекте только 1 игровое поле. Вопрос в том, где еще одно поле с этими кружками для гонок?
Добрый день. В игре должно быть двустороннее поле

Анка (29-10-2013 | 09:17)

Замечательная игра! Детворе нравится, да и мы с мужем тоже с ними не скучаем ))
То, что должно быть дома, на случай "налета" племянников и крестников)) Равнодушными дети не остаются.
+ Очень красочная; замечательная возможность собрать корабли самим перед плаванием ; простые правила; материки, течения-все, как на самом деле (в играх часто выдуманные миры), что дает возможность детворе изучать по тихоньку мир(если родители не поленятся повторить географию и рассказывать);
наличие сразу двух игр - можно выбрать, во что играть(одна игра \"спокойней\", другая-с темпом повыше - смотря какие непоседы у вас дома)
- Один флаг корабля с браком -не крепится(ну не такой уж это и минус: флаги не играют особо важной роли...Мы спаслись так: корабль без флага получит тот, кто выиграл в прошлый раз-ему не нужно покровительство, он и так уже профи :) )
Анка, решение так решение проблемы с флагом! Молодцы! :) Есть проблема, так давай-те сделаем из неё положительный момент. Класс )))

445грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00