Настільна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання (UA) / Arkham Horror LCG: Revised Core Set (UA)

24    Відео
код: 8054
Настільна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання (UA) / Arkham Horror LCG: Revised Core Set (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
45-180
Укр

Доставка запланована на кінець травня 2024 р.

 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
Над стародавнім містом Аркгемом, загубленим серед туманних просторів Нової Англії, згущується темрява, немов незримий покрив, що опускається повільно, але невідворотно. Ночі стають густішими, зірки втрачають своє світло, немов полохливі подорожні, залишені без орієнтира. Таємничі шерхоти все частіше лунають в темних провулках, а незримі тіні ковзають між занедбаними кутами міських споруд, наче мешканці паралельного світу, що чекають свого часу. Стародавні стіни, просякнуті страшними секретами, тепер слугують лише прихистком для темних сил, що повільно прокидаються зі свого віковічного сну. Заборонені знання витають у повітрі разом із запахом багаття, навколо якого збираються фанатики, намагаючись відкрити двері у світи, про які людський розум міг лише мріяти. І в темряві ночі таємниці міста Аркгем набирають сили, готуючись розкритися тим, хто наважиться поглянути в їхні бездонні очниці, заплативши власним розумом заради спасіння всієї цивілізації..

Тип: карткова, кооперативна, жахи, тематична
Видавництво: Ігромаг (Україна), Fantasy Flight Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 45 до 180 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами Жах Аркгема: Карткова гра можна тут

Зустрічайте оновлене видання однієї з найкращих карткових стратегічних ігор сьогодення – Жах Аркгема: Карткова гра, як завжди у дбайливій локалізації Ігромагу, як завжди для найвідданіших фанатів творчості скромного джентльмену з Провіденсу.


Чому варто купити гру Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання?

 

Оновлене видання повністю сумісне з оригінальним, однак містить ряд покращень та приємних доповнень, через які може бути доцільним додати нову версію гри до вашої лавкрафтіанської колекції. Серед нововведень:

 • Нарешті з’явилася підтримка гри вчотирьох з використанням всього одного набору, позбавляючи необхідності купувати другу коробку.
 • Тепер власникам доступні аж по дві копії кожної з 96 карток оригінального набору, деякі з повністю новим оформленням, а також по дві копії кожної з 13 додаткових карток гравців, які було видано в доповненнях та які раніше не зустрічалися в базовому наборі.
 • Набагато більше жетонів та торба хаосу.
 • Нова організація всередині коробки: тепер можна швидко дістати потрібні колоди та розпочати гру.
 • Покращений посібник правил.


Не мертве те, що вічно пробуває…

 

В оновленому виданні звичний ігролад залишився незмінним. Вам так само належить узяти на себе роль дослідника джазової епохи та самотужки або ж у компанії ще трьох вірних товаришів дати бій темним силам, розслідуючи містичні таємниці та розплутуючи лихі змови, водночас борючись із особистими демонами – невід’ємною частиною вашої крихкої людської душі.

Базовий набір містить кампанію «Ніч одержимої», яка поділяється на три сценарії, кожен зі своїми особливостями та декількома варіантами завершення епізоду. У процесі проходження дослідники пересуватимуться локаціями й збиратимуть жетони зачіпок, борючись із божевільними культистами й потойбічними істотами. Для цього потрібно буде розігрувати карти з особистої колоди кожного персонажа, такі як зброя, реліквії та закляття або спеціальні атаки та дії. Кожна карта має певну вартість у ресурсах, які є універсальним витратним матеріалом, і, звичайно, розумний менеджмент цих ресурсів є дуже важливим для оптимізації будь-якого роду дій.

Цікавою особливістю гри Жах Аркгема: Карткова гра є відсутність кубиків, без яких до цього не обходилася жодна частина серії ігор Жах Аркгема. При тому, вона не позбавлена елементу випадковості, і ось чому: протягом гри для визначення наслідків своїх дій ви будете перевіряти особисті навички персонажів, порівнюючи їх числові значення зі значенням складності завдання. Під час проходження перевірки ви маєте витягнути з торби хаосу один або більше жетонів хаосу, які можуть змінити базове значення навички персонажа в більшу або меншу сторону. Але отримавши негативний результат перевірки, не поспішайте засмучуватися – ви завжди можете перехилити шальку терезів у свій бік, застосувавши картки персонажа. Долі вашого дослідника та його компаньйонів залежать лише від вдало складених колод відповідно до обраної вами стратегії.

Всупереч популярній думці про те, що сюжетно спрямовані ігри здатні подарувати задоволення від їх проходження лише одноразово, з Жахом Аркгема все інакше. Кожен сценарій, навіть при повторному проходженні, генеруватиме абсолютно різні ігрові ситуації, роблячи кожну партію унікальною. Крім того, збільшена кількість карток оновленого видання розв'язує руки для створення найрізноманітніших колод для кожного з персонажів, викликаючи бажання знову і знову шукати альтернативні шляхи проходження сюжету і підбирати нові стратегії для подолання перешкод. Чудові ілюстрації, широкий спектр можливостей та приголомшлива сюжетна складова роблять гру Жах Аркгема: Карткова гра — Оновлене видання тією грою, яку Ігромаг може без сумніву порадити всім шанувальникам якісних колодобудівельних стратегій.

Комплектація настільної гри «Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання (UA)» (Arkham Horror LCG: Revised Core Set):

 • 5 карт дослідників
 • 5 міні-карт
 • 111 карт сценарію
 • 245 карт гравця
 • 61 жетон ресурсів
 • 44 жетони хаосу
 • 27 жетонів жаху
 • 40 жетонів пошкоджень
 • 57 жетонів підказок/безвиході
 • книга сценаріїв
 • посібник
 • правила
Додати відгук

Андрій (04-04-2024 | 16:25)

Добрий день,
чи правильно я розумію, що усі доповнення котрі вже війшли є сумісними із оновленою версією кор сета, і що вони не будуть перевидаватися?
Доброго дня, Андрію
Так, усі попередні доповнення повністю сумісні з оновленою версією кор сету і в найближчі роки новий тираж Спадщини Данвіча ми не очікуємо - сконцентруємось на ще не виданих циклах)
Бажаємо вам атмосферних та цікавих партій!

Руслан (31-03-2024 | 21:40)

Доброго вечора, а чим відрізняеться від ціей версій https://desktopgames.com.ua/ua/arkham-horror-third-edition-ua.html ?
Доброго дня, Руслане!
Ох тут простіше вже сказати що в цих ігор є спільним)
Спільним є жанр - кооперативної гри, та сам сетинг - ми граємо за звичайних людей, що волею долі стали дослідниками, що розслідують діяльність певного культу одного з Прадавніх Богів та відправляються в подорож, що сповнена детективних поворотів, хорору, містики та невимовного жаху) У всьому іншому - це абсолютно різні ігри з різними ігровими механіками, стилістикою будови сюжету та ігроладу)
Бажаємо вам чудового дня!

Андрій (27-03-2024 | 22:25)

Доброго вечора , підкажіть в наборі протектори преміальні ? Чи стандарт?
Доброго дня, Андрію!
В наборі передзамовлення разом з грою йде органайзер та стандартні протектори 60 мікрон, аби всі картки точно влізли в органайзер:)
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!

Сергій (26-03-2024 | 22:53)

Скажіть хоча б, чи не почнете ви з локалізації останнього доповнення, що зараз виходить, бо руки чешуться вже його замовити)
Доброго дня, Сергію!
Почекайте трошки та скоро всі таємниці буде розкрито :)
Слідкуйте за нашими оновленнями на сайти та в соцмережах)
Бажаємо вам невимовно гарного дня!

ПавлоДубицький (26-03-2024 | 16:17)

Чи планується переклад доповнень?
Доброго дня, Павло!
Звісно! Наразі працюємо над новеньким доповненням. Ось-ось буде анонс. Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах:)
Дякуємо за відгук та бажаємо атмосферних партій!

Катя (25-02-2024 | 21:01)

Коли приблизно планується початок передзамовлення?
Доброго дня, Катю!
Передзамовлення планується на кінець березня - початок квітня. Чекаємо коробочки, вони вже ближче й ближче до нас з кожною хвилиною:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного настрою!

Roman (01-02-2024 | 01:55)

Наскільки сильно, окрім портретів, відрізнятиметься оновлена версія від наявної Спадщини Данвіча по стилю та в цілому? Варто брати допи заздалегідь чи краще теж на нові версії зачекати? Особливо цікаво щодо цього пункту:
> Нова структура (тепер знайти конкретні картки набагато простіше, ніж було раніше)
Доброго дня, Романе!
Спадщина Данвіча - це доповнення, і стилістично та ігромеханічно усі картки будут абсолютно сумісні.
Нова структура - це про більш зручний спосіб маркування карт для їх розмежування.
Про доповнення - радимо вам звернути увагу на Спадщину Данвіча, щоб не упустити можливість зіграти в цю шикарну кампанію, до того, як вийдуть інші, поки вона ще є в наявності)

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись