Настільна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання (UA) / Arkham Horror LCG: Revised Core Set (UA)

43    Відео
код: 8054
Над стародавнім містом Аркгемом, загубленим серед туманних просторів Нової Англії, згущується темрява, немов незримий покрив, що опускається повільно, але невідворотно. Ночі стають густішими, зірки втрачають своє світло, немов полохливі подорожні, залишені без орієнтира. Таємничі шерхоти все частіше лунають в темних провулках, а незримі тіні ковзають між занедбаними кутами міських споруд, наче мешканці паралельного світу, що чекають свого часу. Стародавні стіни, просякнуті страшними секретами, тепер слугують лише прихистком для темних сил, що повільно прокидаються зі свого віковічного сну. Заборонені знання витають у повітрі разом із запахом багаття, навколо якого збираються фанатики, намагаючись відкрити двері у світи, про які людський розум міг лише мріяти. І в темряві ночі таємниці міста Аркгем набирають сили, готуючись розкритися тим, хто наважиться поглянути в їхні бездонні очниці, заплативши власним розумом заради спасіння всієї цивілізації..

Тип: карткова, кооперативна, жахи, тематична
Видавництво: Ігромаг (Україна), Fantasy Flight Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 45 до 180 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами Жах Аркгема: Карткова гра можна тут

Увага! Щоб покращити якість перекладу, деякі терміни відрізняються від старої версії гри, для комфортного поєднання нової бази зі старими доповненнями рекомендуємо скористатись словничком термінів. Ознайомитися з таблицею нових термінів можна тут

Зустрічайте оновлене видання однієї з найкращих карткових стратегічних ігор сьогодення – Жах Аркгема: Карткова гра, як завжди у дбайливій локалізації Ігромагу, як завжди для найвідданіших фанатів творчості скромного джентльмену з Провіденсу.


Чому варто купити гру Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання?

 

Оновлене видання повністю сумісне з оригінальним, однак містить ряд покращень та приємних доповнень, через які може бути доцільним додати нову версію гри до вашої лавкрафтіанської колекції. Серед нововведень:

 • Нарешті з’явилася підтримка гри вчотирьох з використанням всього одного набору, позбавляючи необхідності купувати другу коробку.
 • Тепер власникам доступні аж по дві копії кожної з 96 карток оригінального набору, деякі з повністю новим оформленням, а також по дві копії кожної з 13 додаткових карток гравців, які було видано в доповненнях та які раніше не зустрічалися в базовому наборі.
 • Набагато більше жетонів та торба хаосу.
 • Нова організація всередині коробки: тепер можна швидко дістати потрібні колоди та розпочати гру.
 • Покращений посібник правил.


Не мертве те, що вічно пробуває…

 

В оновленому виданні звичний ігролад залишився незмінним. Вам так само належить узяти на себе роль дослідника джазової епохи та самотужки або ж у компанії ще трьох вірних товаришів дати бій темним силам, розслідуючи містичні таємниці та розплутуючи лихі змови, водночас борючись із особистими демонами – невід’ємною частиною вашої крихкої людської душі.

Базовий набір містить кампанію «Ніч одержимої», яка поділяється на три сценарії, кожен зі своїми особливостями та декількома варіантами завершення епізоду. У процесі проходження дослідники пересуватимуться локаціями й збиратимуть жетони зачіпок, борючись із божевільними культистами й потойбічними істотами. Для цього потрібно буде розігрувати карти з особистої колоди кожного персонажа, такі як зброя, реліквії та закляття або спеціальні атаки та дії. Кожна карта має певну вартість у ресурсах, які є універсальним витратним матеріалом, і, звичайно, розумний менеджмент цих ресурсів є дуже важливим для оптимізації будь-якого роду дій.

Цікавою особливістю гри Жах Аркгема: Карткова гра є відсутність кубиків, без яких до цього не обходилася жодна частина серії ігор Жах Аркгема. При тому, вона не позбавлена елементу випадковості, і ось чому: протягом гри для визначення наслідків своїх дій ви будете перевіряти особисті навички персонажів, порівнюючи їх числові значення зі значенням складності завдання. Під час проходження перевірки ви маєте витягнути з торби хаосу один або більше жетонів хаосу, які можуть змінити базове значення навички персонажа в більшу або меншу сторону. Але отримавши негативний результат перевірки, не поспішайте засмучуватися – ви завжди можете перехилити шальку терезів у свій бік, застосувавши картки персонажа. Долі вашого дослідника та його компаньйонів залежать лише від вдало складених колод відповідно до обраної вами стратегії.

Всупереч популярній думці про те, що сюжетно спрямовані ігри здатні подарувати задоволення від їх проходження лише одноразово, з Жахом Аркгема все інакше. Кожен сценарій, навіть при повторному проходженні, генеруватиме абсолютно різні ігрові ситуації, роблячи кожну партію унікальною. Крім того, збільшена кількість карток оновленого видання розв'язує руки для створення найрізноманітніших колод для кожного з персонажів, викликаючи бажання знову і знову шукати альтернативні шляхи проходження сюжету і підбирати нові стратегії для подолання перешкод. Чудові ілюстрації, широкий спектр можливостей та приголомшлива сюжетна складова роблять гру Жах Аркгема: Карткова гра — Оновлене видання тією грою, яку Ігромаг може без сумніву порадити всім шанувальникам якісних колодобудівельних стратегій.

Комплектація настільної гри «Жах Аркгема: Карткова гра – Оновлене видання (UA)» (Arkham Horror LCG: Revised Core Set):

 • 5 карт дослідників
 • 5 міні-карт
 • 111 карт сценарію
 • 245 карт гравця
 • 61 жетон ресурсів
 • 44 жетони хаосу
 • 27 жетонів жаху
 • 40 жетонів пошкоджень
 • 57 жетонів підказок/безвиході
 • книга сценаріїв
 • посібник
 • правила
Додати відгук

Костянтин (12-07-2024 | 08:59)

Про гру. Якість компонентів на високому рівні навіть краща ніж в оригіналі, я просто маю гру англійською мовою. Переклад ще не зацінив. Пишу огляд щоб зробити комплімент якості послуг. Я замовляв гру за кордон у Латвію, люди з'ясували як переслати найдешевшим чином, все знайшли дали свої рекомендаціі вислали лінк на оплату, взагалі сервіс просто топ. Посилку отримав за тиждень, отримав би раніше якби не помилився в номері телефону.
Ну магазин як завжди топ, буду всім рекомендувати.
+ Чудова якість компонентів
Взаємодія з магазином просто топ
- Не знайшов
Доброго дня, Костянтине!
Ми завжди з радістю робимо все, щоб настілочок українською ставало більше, навіть закордоном ;)
Дякуємо за такий чудовий відгук та бажаємо, щоб в мішечку хаосу вам траплялись тільки зірочки <3

Віталій (08-06-2024 | 13:06)

Вітаю, гра дуже сподобалась, додатково взяв основну частину доповнення Спадщини Данвіча, тому маю питання чи будуть у наявності решта 6 частин доповнення?
+ Доволі нескладний та зрозумілий ігровий процес
Варіативність
Досить легко знайти розяснення (правда англійською мовою)
- Маловато контенту українською, але сподіваюсь це виправлять
Доброго дня, Віталію!
Дякуємо за чудовий відгук, ми так само очікували цю гру і нарешті залюбки граємо:)
Щодо міні доповнень до Данвіча - тираж закінчився, поки передрук найближчим часом не планувався. Тому слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах!
Приблизно в грудні очікуємо на нові доповнення із серії Edge of the Earth :3
Дякуємо за відгук та бажаємо лячних партій!

Олексій (05-06-2024 | 11:08)

Гра перевищила очікування. Поки пройшов тільки кампанію з базовими колодами, попереду "Данвіч" з доповненнями та муки розбирання з тим, як складати власну колоду)

Підкажіть, будь ласка, які капсули підійдуть для жетонів хаосу?
+ Атмосфера
Реіграбельність(як в картах, персонажах так і в рівнях складності)
- Вже очікую нових доповнень)))
Доброго дня, Олексію!
Ми безмежно щасливі, що гра та сюжет вам так сподобався!
Для жетончиків хаосу підійдуть капсули 25 мм (вони будуть досі щільно лягати) або 26 мм(вони мають трохи вільного місця) :) Дякуємо за відгук та бажаємо незабутніх вражень від продовження кампанії!

Олександр (04-06-2024 | 14:50)

Маю деякі зауваження щодо локалізації. Раніше ви стверджували що Оновлене видання буде повністю сумісне з циклом "Спадщина Данвіча". Проте на ділі виявилось що значною мірою був змінений переклад, багато ключових слів було перекладено по-іншому, наприклад "Здобуток" тепер "Актив", "Жах" - "Потрясіння" і так далі. Також різні версії одної і тої самої карти (покращення) отримали зміни в перекладі (наприклад "Висушення" - "В'янення"). Це викликає певні незручності при грі в доповнення, та може заплутати гравців які вперше знайомляться з цією грою. Не розумію для чого це було зроблено, і чому перекладачі не звірялись зі старим перекладом важливих термінів. Та й в загальному можу сказати що старий переклад мені подобається більше.
Та не зважаючи на це, ми отримали старий добрий картковий Жах Аркгему в оновленому варіанті та якісному виконанні, з виправленими недоліками оригінального видання (головне - тепер не потрібно купувати 2 коробки базової версії щоб мати повноцінну колекцію карт дослідників, та мати змогу грати в 4х).
Гравців ж які вперше розглядають Картковий Жах Аркгему до покупки, мушу попередити що ця гра повністю розкривається лише у сюжетних доповненнях, а кампанія яка доступна в базі скоріше знайомить гравців з світом та правилами гри.
Тому з нетерпінням буду чекати анонсованої локалізації доповнення "Edge of the Earth".
Доброго дня, Олександре!
Дякуємо вам за зауваження та настанови новим гравцям)
Ви, мабуть, не бачили нашого допису, тому продублюємо для вас:
Ми зазначали, що були змінені правила – відредаговані помилки, змінені деякі терміни та визначення. Адже українська мова розвивається і ми теж не стоїмо на місці та прагнемо відповідати сучасним мовним тенденціям.Ми зазначали, що були змінені правила – відредаговані помилки, змінені деякі терміни та визначення.
Також багато хто з вас просив покращити переклад. Ми дослухалися до ваших відгуків та максимально старалися підбирати нові терміни так, щоб вони інтуїтивно відповідали старим, і досвідченим гравцям було комфортно користуватися старими доповненнями з оновленим виданням базової гри
Отже, хочемо поділитися табличкою, яку створили для вашої зручності, щоб кожен охочий міг зручно та швидко дізнатися відповідність термінів.
Табличка розділена на декілька вкладок і має початкову сторінку «Навігація», з якої зручно переходити в потрібні розділи. Сірим кольором позначені терміни, які зазнали змін, а вкладки «Жирні терміни» та «Курсивно-жирні терміни» стосуються теми сумісності з доповненнями.
Маємо надію, допомогли вам з цим питанням!
Бажаємо вам яскраво-моторошних партій!

Олег (03-06-2024 | 11:14)

Дійшли руки написати відгук. Розпакував довгоочікуване передзамовлення, все помацав, все подобається :).
Є декілька рекомендацій тим хто буде брати гру, можливо, буде корисним:
1) Карти, як на мене, досить тонкі, і їх досить легко помʼяти чи заламати, особливо, в напружених моментах гри :). Спробував одягти протектори, які йшли в комплекті на 60 мікрон (купував гру, протектори та органайзер), стало краще, але не на дуже. Переодягнув всі карти в протектори на 100 мікрон, і те що треба. Карти відчуваються в руці більш цупкішими, і не заламуються. Випадково точно їх буде важко пошкодити.
В органайзері з двух лотків під карти один залишився пустим (в перший щільно набив карти). Не знаю, як інші будуть заповнювати органайзер, але, як на мене, то нехай щось не влізе ніж карти пошкодяться :)
2) Витискайте токени з картону без поспіху, бо, напевне, на моїй коробці ножі вже затупились, і деякі токсини не до кінця прорізались. Але таких штуки до десятка було. Тому, не критично.
В цілому все з грою нормально, якісна поліграфія і загальне враження від гри добре.
Рекомендую!
+ Топова гра!
- Три книжки правил)))
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо вам за ваш відгук, вашу довіру та особисті рекомендації відвідувачам нашого сайту)
Бажаємо вам з головою поринути в атмосферу насиченого хоррору маестро Лавкрафта)

Андрей (30-05-2024 | 20:08)

Не грав , бо ще не пройшов всі допи 3 редакції
Брак часу і все таке
Але просто розгрібаючи коробку - отримав естетичне задоволення
Мішечок Міту - просто пожежа, бо хотів давно «якийсь» але обрати не міг
Ігромаг дотримав слово
В кінці місяця - значить в кінці місяця)

Ігромаг, краще «ти» кажи коли там Крим ?)
+ Ігромаг найбільша перевага
- Ніяких
Доброго дня, Андрію!
Не затягуйте - адже Культ з кожним днем стає сильнішим і його вже буде важко зупинити!)
Дякуємо вам за відгук та довіру!
Відносно вашого питання - ми усією командою наполегливо та віддано працюємо на нашу Перемогу й безмежно вдячні вам та усім нашим клієнтам за підтримку!
Дату озвучувати не будемо, адже Прадавні вже нас навчили - спочатку дії, а потім - розголос ;)

Микола (30-05-2024 | 09:43)

Хочу подякувати команді Ігромага за чудову локалізацію та загалом за вашу роботу.
Картковий Жах Аркгема - це окреме яскраве явище у світі настільних ігор і буде абсолютно зайвим знову розповідати, яка ця гра чудова. Хто нею цікавиться, той розуміє про що ця гра, хто тільки знайомиться - то тут словами не описати, треба проникатись, заглиблюватись і усвідомлювати, наскільки це глибокий і імерсивний світ.
Тут неперевершений арт-дизайн, кожна картка - це окремий невеличкий шматочок світу, який чудово передає його глибину і пропрацьованість. Робота художників неперевершена і виконана в однорідному, цілісному стилі. Арти можна довго розглядати, знаходячи нові і нові цікаві деталі.
Хочу зосередитись на кількох нюансах. Не будьте обманутими тоненькими книжками правил та довідника, більша частина правил записана ка самих картках. І тонкощів цих правил така безодня, що вона сама по собі накине Вам кілька одиниць потрясіння вашому власному розуму. Особливу увагу привернули риси. Кожна карта їх може мати кілька штук, і невідомо, які із них з Вами зіграють злий жарт, бо опис є лише до кількох рис. Наприклад, є зброя ближнього бою, є зброя протизаконна, є союзники-злочинці... Що кожна риса означає, і як вона зіграє (або не зіграє) залежить від інших карт. Яких на сьогодні, як мені відомо, вже більше 4000.
У гри є цілком офіційний бан-ліст - список заборонених розробником карт, і їх вже десятки, серед них є і з базового набору, наприклад, Доктор Мілан Крістофер. Ці карти, на думку розробників, ламають баланс і значно полегшують гру. Є і заборонені дослідники. Тому Вам вирішувати, грати за правилами, чи трохи полегшити собі і без того стражденні партії.
Гра загалом має широкий простір для хоум-рулів, які при цьому не впливають на базові правила. Наприклад, колоду дослідника можна збирати самому, або шляхом драфту: викладати кілька випадкових карт і вибирати з них одну. І так далі, поки не зберете колоду. Можна в колоду закидувати базову слабкість всліпу, щоб зробити собі "сюрприз". Можна збирати колоди дослідників всліпу, розподіливши карти певних класів у стоси. Хоч і наративно гра одна, і дає підстави думати, що одного разу пройшовши історію, гра вже не буде такою цікавою - це велика омана. В грі неймовірні можливості зробити кожну гру унікальною, і все обмежено лише фантазією. І волею Прадавніх Богів.
Чудових і незабутніх вам партій, шановні дослідники! Бережіть свої тіло та розум!
+ Витвір мистецтва і окреме дивовижне явище серед настільних ігор, достойне до ознайомлення абсолютно всіма любителями потасувати карти.
- Гра для повного розкриття вимагає доповнень, яких вже назбиралось багато. І треба чекати їх локалізації. Нехай Прадавні Боги дадуть вам достатньо терпіння.

І суто технічний нюанс: розмір карт. Було дивним виявити, що розробники відійшли від золотого стандарту формату карт і зробили їх десь на 2 мм вужчими. В стандартних протекторах карти доволі вільно "гуляють" в сторони. Але це дрібниця.
Доброго дня, Миколо!
Одразу видно досвідченого дослідника та відданого фаната Говарда Філіпса ;)
Ми вдячні вам за підтримку та теплі слова!
Також ви запропонували цікаві режими гри, ще додають ще більше челенджу та страждань - дякуємо:)
Бажаємо вам моторошно-крутої пригоди!

Показати більше
2499грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись