Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Експрес округу Ессекс (UA) / Arkham Horror: The Card Game – The Essex County Express: Mythos Pack (UA)

0    Відео
код: 6792
Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Експрес округу Ессекс (UA) / Arkham Horror: The Card Game – The Essex County Express: Mythos Pack (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
60-120
Укр
ДОПОВНЕННЯ

 Лунає третій дзвінок, і світячи тьмяним ліхтарем, провідник запрошує пасажирів зайняти місця в Експресі. Проводжаючі, стоячи на пероні, махають хустками, а паротяг, пускаючи хмари чорного диму з труби повільно відходить від станції. В цей час в останньому вагоні гасне світло ...

Тип: доповнення до настільної гри «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча»
Видавництво: Fantasy Flight Games (США), Ігромаг (Україна)
К-сть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська


Експрес Округу Ессекс, четвертий квест Спадщини Данвіча, продовжує історію, яка почалася в другій кампанії настільної карткової гри Жах Аркгема. Після пошуків Некрономікона в Міскатонікському Музеї, ви залишаєте злощасний Аркхем на борту швидкісного експреса.
 

 За вікном минають пагорби, ліси й ріки, але атмосфера в поїзді стає гнітючою. Липкий жах холодними краплями стікає по вашій спині, адже ви розумієте, що знаходитеся в смертельній небезпеці. Просуваючись вагон за вагоном, надприродний монстр наближається до вас. Він виє, пищить, скрегоче по стінах експреса, і ви розумієте, що єдиний вихід - бігти. Бігти до паровоза що є сили.

 На шляху вам трапляються пасажири і провідники. Одні затримають вас, в той час як інші зможуть допомогти, і тим самим врятувати ваше життя.

У цьому сценарії локації викладаються випадковим чином, що різко збільшує реграбельність, а вставки художнього тексту відтворюють неповторну атмосферу творів Г.Ф. Лавкрафта.


Увага! Гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча. Експрес округу Ессекс (UA) не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча».

Комплектація доповнення «Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча. Експрес округу Ессекс (UA)»:

  • 60 карт
  • брошура
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись