Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Кров на Вівтарі (UA) / Arkham Horror: The Card Game – Blood on the Altar: Mythos Pack (UA)

2    Відео
код: 6794
Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Кров на Вівтарі (UA) / Arkham Horror: The Card Game – Blood on the Altar: Mythos Pack (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
60-120
Укр
ДОПОВНЕННЯ

 Колись Данвіч був процвітаючим шахтарським селищем, місцем де вдень люди працювали в шахтах, а вечорами пили віскі, розважалися і співали пісні в місцевих салунах. Але тепер все змінилося. Зловісна тінь розпростерлася над Данвічем, і здається, жителям загрожує смертельна небезпека...

Тип: доповнення до настільної гри «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча»
Видавництво: Fantasy Flight Games (США), Ігромаг (Україна)
К-сть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська


Кров на Вівтарі, п'ятий сценарій, продовжує ланцюжок пригод в кампанії Спадщина Данвіча, для Живої Карткової гри "Жах Аркгема".
 

 Після страшної поїздки на Експресі округу Ессекс ви опиняєтеся в невеликому шахтарському містечку під назвою Данвіч. Зазвичай в таких невеликих селищах живуть доброзичливі люди, однак, озираючись навколо, ви помічаєте недобрі погляди, якими вас крадькома нагороджують місцеві жителі. З чуток, в Данвічі сталося кілька дивних зникнень людей. Підозрюючи що ці події якимось чином пов'язані з таємницями Аркгема, ви починаєте своє розслідування.

    У коробці зі сценарієм Кров на Вівтарі ви знайдете 60 карт, серед яких карти сюжету, зброї, предметів, заклинань, талантів і союзників. Використовуючи їх, ви зможете вдосконалити свою колоду, краще підготувавшись до нового квесту: карта «Готовий до найгіршого» допоможе вам швидше озброїтися, а «Одинокий Вовк» забезпечить необхідними ресурсами. Доля Данвіча у Ваших руках ... 


Увага! Гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Кров на Вівтарі (UA) не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча».

Комплектація доповнення «Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Кров на Вівтарі (UA)»:

  • 60 карт
  • брошура
Додати відгук

Андрій (15-09-2021 | 17:27)


Приєднуюсь до питання про " запас" та на здобутку "ключ від кімнати" замість здобутку - "asset"
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за Вашу спостережливість! Ми передали Ваше зауваження у бюро перекладів, щоб уникнути цієї помилки у майбутніх тиражах.
Дякуємо за інформацію і бажаємо гарного дня!

Сергій (05-08-2021 | 18:11)

Мої вітання!
Знайшов втручання Йог-Сотота в даному наборі. Карта №194 "Недоторканий запас" з прокачкою. Властивість нічим не відрізняється від базової карти, а має бути "Отримайте 3 ресурси та 1 карту".
Але навіть така підступність прадавніх не завадить нам розслідувати справу.
Дякую за чудову локалізацію.
Доброго дня, Сергію!
Ви праві ці прадавні знову намутили воду ;)
Дякуємо Вам за позитивний підхід до втручання Йог-Сотота у колоду!
Перепрошуємо за незручності, наразі ми формуємо рішення по цій ситуації
й одразу сповістимо вас, як будемо разом протистояти цій напасті :)

266грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись