Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Там, Де Чекає Загибель (UA) / Arkham Horror: The Card Game – Where Doom Awaits: Mythos Pack (UA)

1
код: 6796

1-4

14+

60-120
Укр
ДОПОВНЕННЯ
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

 Не йнявши віри своїм очам, ви спостерігали як посеред літа широка річка в одну мить замерзла, вкрившись товстою кіркою льоду, а в небі заблищали блискавки. Пролунало люте гарчання, і в повітрі матеріалізувався портал, з якого потягнулися довгі липкі щупальця. Міцніше стиснувши в руках револьвер, ви перевірили кількість патронів в барабані і, зціпивши зуби, прицілилися ...

Тип: доповнення до настільної гри «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча»
Видавництво: Fantasy Flight Games (США), Ігромаг (Україна)
К-сть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

 


 Там, де чекає Загибель - сьомий, і передостанній сценарій в циклі кампанії Спадщина Данвіча, що входить в майже вже культову настільну карткову гру «Жах Аркгема»

 Ви навіть уявити собі не могли те, що пошук двох зниклих професорів зможе привести вас до такого... Давня магія гуде в повітрі, слова заклинань речетативом звучать звідусіль. Какофонія звуків зливається воєдино, в той час як відкриваються розриви в часовій матерії, і світ, змінюючись на ваших очах, починає розколюватися.

Ще ніколи небезпека не була так близька, і ще ніколи доля світу не залежала від вас так, як залежить зараз. Зберіться з духом, та вирушайте в дорогу!

 У цьому сценарії, вам доведеться пробиратися крізь узлісся, залиті кров'ю і завалені тілами, перетинати замерзлі річки і стикатися з породженнями темряви. Нові карти і союзники допоможуть вам зберегти розум, і можливо навіть, запобігти своїй загибелі!
 


Увага! Гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Там, Де Чекає Загибель (UA) не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча».

Комплектація доповнення «Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Там, Де Чекає Загибель (UA)»:

 • 60 карт
 • брошура

 Придбати доповнення «Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Там, Де Чекає Загибель (UA)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Anton (09-08-2021 | 07:36)


Є помилки в картк ах
- В картці #264, "загадковий розчин" Немає рядка про кількість запасів.
Доброго дня, Антоне!
Дякуємо за те, що помітили та написали нам про цю неточність! Ми вже почали шукати шляхи розв'язання цієї проблеми, які обов'язково будуть озвучені згодом.
Гарного Вам дня і дякуємо за Вашу уважність!

222грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00