Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Незмірні і Невидимі (UA) / Arkham Horror: The Card Game – Undimensioned and Unseen: Mythos Pack (UA)

1    Відео
код: 6795
Настiльна гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Незмірні і Невидимі (UA) / Arkham Horror: The Card Game – Undimensioned and Unseen: Mythos Pack (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
60-120
Укр
ДОПОВНЕННЯ

 Отруйний слиз капав на суху землю і моментально вбирався, залишаючи за собою чорний, випалений слід. Безформна маса з безліччю очей і щупалець, повільно просувалася до сищиків. Постріли з рушниці і револьверів, очевидно не завдавали монстру ані найменшої шкоди, і це вселяло жах в серця людей...

Тип: доповнення до настільної гри «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча»
Видавництво: Fantasy Flight Games (США), Ігромаг (Україна)
К-сть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська


 Незмірні і Невидимі - шостий сценарій циклу Спадщина Данвіча, до карткової настільної гри Жах Аркгема.
 


 Ваше розслідування таємничих зникнень людей в селищі викрило зв'язок цих подій з окультними ритуалами, покликаними прославляти древніх божеств.

Особливо небезпечним супротивником в цій пригоді стане виводок потворних, смертельно небезпечних монстрів. На перший погляд вони здаються невразливими, і навіть безсмертними, однак існує спосіб їх перемогти. Знайдіть його, і знищіть потвор, які загрожують не тільки Данвічу, але і всьому світу.

 Завдяки новим картам ви зможете вбиваючи монстрів відновлювати свій розум, а також знаходити уразливі місця ваших ворогів.

Сценарій, як зазвичай, складається з 60 карт, і пропонує захоплюючу пригоду в сетингу Міфів Лавкрафта.


Увага!
Гра Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Незмірні та Невидимі (UA) не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Жах Аркгема. Карткова гра: Спадщина Данвіча».

Комплектація доповнення «Жах Аркгема: Карткова гра – Спадщина Данвіча: Незмірні та Невидимі (UA)»:

  • 60 карт
  • брошура
Додати відгук

Микола (16-04-2024 | 10:52)

Доброго дня!
А чи є інформація чи буде дане доповнення ще в наявності?
Доброго дня, Миколо!
Дійсно, доповнення в нас закінчилося(
Цього роки ми поки не маємо плани на перевединня циклу Спадщини Данвіча, адже плідно займаємось циклом Edge of the Earth та іншими проектами.
Гарного вам дня та мирного неба!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись