Доповнення Крила. Фан Арт Пак (UA) / Wingspan: Fan Art Pack (UA)

1    Відео
код: 8811
На світанку, зі своєї схованки на природі, орнітолог уважно спостерігає за приголомшливою виставою, що розгортається в кількох метрах від нього. Ластівки просто неймовірно стрімко літають низько-низько над землею та весело щебечуть, горобчики чубляться та з'ясовують відносини, а мудра сова тим часом, не кліпаючи, спостерігає за цим дійством з високої гілки. Захопленням наповнені очі вченого, коли він помічає різнобарвних пташок та робить записи у своєму блокноті. Подекуди він вдається до бінокля, щоб детальніше роздивитися забарвлення пір'я чи інші  особливості птахів. Ще одним цікавим предметом професії орнітолога — є вивчення серенад співучих пташок. Фіксує він їх за допомогою диктофону, занурюючись у віртуозний світ звуків природи.

Також вчений досліджує гнізда пернатих, вивчаючи їх архітектуру та природні властивості. Навідуючись на болота, озера та у ліси, орнітолог поступово долучає нові відомості до своєї багаторічної колекції даних. Закінчивши свій робочий день, дослідник повертається додому, наповнений враженнями та збагачений новими відкриттями про різноманіття птахів та навколишнього середовища.

Тип: доповнення до гри «Крила»
Видавець: Ігромаг (Україна), Stonemaier Games
Кількість гравців: 1-5
Час гри: 40-70
Вік: 10+
Мова: українська

Крила. Фан Арт Пак (Wingspan: Fan Art Pack) закохує в себе з перших хвилин своєю чарівністю візуального виконання — це вже знайомі нам пташки з базової гри Крила, а також з доповнень Птахи Європи, Птахи Азії та Птахи Океанії. Проте вони отримали нову інтерпретацію від палких шанувальників, які доклали руку і пензлик до створення цих альтернативних доповнень. Кожна пташка намальована в унікальному художньому стилі та при цьому, кожна карта повторює текст оригінального видання.


Як грати в гру Крила. Фан Арт Пак?


Із цим доповненням ви можете:

  • Замінити деякі карти із базової гри Крила та/або інших доповнень (Птахи Європи, Птахи Азії та Птахи Океанії) на альтернативні із доповнення Крила. Фан Арт Пак.
  • Грати лише з доповненням Крила. Фан Арт Пак (якщо у вас є планшети від базової гри або гри Крила.Птахи Азії). Адже це — збалансований і готовий до гри набір карт.
Набір карт Крила. Фан Арт Пак  включає в себе карти з базової гри (не всі, лише частину) та карти із 3-х доповнень (також частково) і є добре збалансованим для самостійної гри.

Здобувайте корм, розміщуйте пташок в їхніх ареалах, збирайте яйця в гнізда та не забувайте використовувати спеціальні особливості птахів. І звісно ж, дізнавайтесь щось нове про дивовижний світ пернатих, читаючи текст на картках з птахами. Ось, наприклад декілька цікавих фактів:

  • Існують птахи, які можуть літати задом наперед — це колібрі.
  • Мандрівний альбатрос має найбільший розмах крил — до 325 см.
  • Сова може повернути голову на 270°,  це вміння компенсує те, що вона не може рухати очима.
  • Горловий мішок пелікана може тримати до п'яти літрів води.
  • Страусове яйце може вміщати до дев'яти жовтків одночасно.
Якщо вам близька тема збереження природи та ви хочете дізнатися ще більше корисної інформації, чи привнести  різноманіття у свої ігрові партії та додати трохи естетики, це розкішне альтернативне розширення Wingspan: Fan Art Pack справжній must have. Від фанатів для фанатів, як то кажуть.

Також радимо придивитися до стратегічної настільної гри про створення екосистеми Планета (UA) / Planet (UA).

Комплектація настільної гри «Крила. Фан Арт Пак (UA)» (Wingspan: Fan Art Pack):

  • 255 карток (123 птахи з базової гри, 41 – Європа, 45 – Океанія, 46 – Азія)
Додати відгук

Роман (07-04-2024 | 20:27)

Чудові арти! Єдине, що трішки засмутило - не 100% заміна???? в грі та доповненні більше карт ніж тут
Доброго дня, Романе!
Ні, про 100% заміну карт тут не йдеться, адже у Фан Арт Паку до Крил є карти з базової гри, Птахів Азії, Птахів Європи та Птахів Океанії, що разом утворюють чудову та збалансовану колоду для гри, навіть якщо ви не маєте цих доповнень в колекції:)
Бажаємо вам найліпших пташок у ваш гарний заповідник!

949грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись