Настольная игра Мистериум / Mysterium

60    Видео
код: 2137
Высоко с отвесной скалы над прибрежной полосой старый особняк одиноко взирает пустыми глазницами черных окон на бескрайнюю гладь океана. Когда-то в нем кипела жизнь, его хозяева устраивали пышные приемы, но сейчас он опустел… старая мебель покрылась пылью, стены обветшали, а старая крыша уже не столь надежная. Среди местных жителей дом имеет дурную славу, поговаривают даже, что в нем обитает настоящий призрак. Но скоро все должно измениться. Новый владелец решил вернуть жизнь в старый дом, раз и навсегда разобравшись с его мистической загадкой. Для этого он пригласил лучших экстрасенсов, которые должны провести в особняке ровно неделю и разобраться с призраком... 

Тип: Семейная игра
Издатель: IGAMES (Украина)
Время игры: от 30 до 45 минут
Кол-во игроков: 2-7 игроков
Возраст: от 10 лет
Язык: языконезависимая

Ознакомиться с правилами можно здесь

     Настольная игра Мистериум - это кооперативная игра, в которой все игроки совместно пытаются вернуть покой полтергейсту, поселившимся в старом особняке.

 Для этого придется восстановить картину ужасных событий, некогда произошедших в доме и приведших к появлению призрака. Один из игроков берет на себя роль призрака. Разыгрывая карточки снов, он должен будет попытаться объяснить экстрасенсам, роль которых выполняют остальные игроки, кто и где находился в доме в тот злосчастный вечер, а также чем занимались гости.

 Но стоит поторопиться, так как у всех участников есть только семь дней на решение загадки. В финале игры, если участникам удалось наладить ментальный контакт, перед ними встанет последняя задача: выявить истинного убийцу и освободить несчастную душу, заключенную в стенах древнего особняка.

 
 За несколько лет с момента выхода игра обзавелась дополнениями, которыми также рекомендуем обзавестись и вам. Они станут хорошим подспорьем для ещё более глубокого погружения в пучину скрытых мотивов убийцы и усилят впечатления от этой замечательной игры:

Мистериум: Тайные Знаки
Мистериум: Пленник Времени
Мистериум: Скрытый Мотив

Комплектация настольной игры Мистериум:

  • 84 карты снов
  • 54 карты экстрасенсов
  • 54 карты привидения
  • 6 магических сфер
  • 12 жетонов экстрасенсов
  • 1 планшет календаря
  • 1 маркер текущего дня
  • Правила игры (на украинском / русском языках)

Если Вам понравилась данная игра, предлагаем взглянуть на такие завораживающие альтернативы: «When I Dream», «Тени: Амстердам» а также на «Детектив Клуб». Так же не проходите мимо качественных дополнений: «Мистериум: Скрытый Мотив», «Мистериум: Пленник Времени» и «Мистериум: Тайные Знаки».

Добавить отзыв

Марина (06-01-2024 | 21:07)


Атмосферна і трішки містична кооперативна гра, яка пропонує цікаво провести час, розслідуючи злочин. Дуже круто грати в таку гру на якійсь тематичній вечірці чи просто провести цікавий вечір з друзями у ролі медіумів, додавши трішки атмосфери за допомогою свічок та тематичного музичного супроводу. Загалом же цікава настілка на асоціації. Є доповнення з ширмою, яка робить ігровий процес набагато зручнішим; ми самостійно зробили таку ширму і оцінили її функціонал. Гра цікава, не складна.
+ Красиві компоненти, цікавий ігровий процес, дуже атмосферна гра.
Круто, що це кооператив і всі грають з однією метою, хоч один гравець, що грає за привида, і знає відповіді, але він також зацікавлений у розгадці.
- Тематика про злочин, знаряддя вбивства і подібне не всім підійде; для гри з дітьми я б обрала все ж щось інше.
Дуже дрібні деталі на малюнках (особливо на картках місця злочину), тому для ігор зі старшим поколінням теж нам не підійшла.
Доброго дня, Марино!
Красно дякуємо за ваш відгук на одну з самих відомих українських ігор світу!
Бажаємо вам гарного привида та цікавих снів!

Альона (01-01-2024 | 02:10)

Любий мій. Ти - наче сон. Фантастичний, віщий, яскравий, добрий або жахливий. Містичний. Щоразу новий. Непередбачуваний. Люблю тебе неймовірно. І щоразу повертаючись до тебе поринаю у якусь чарівну загадку. І так неймовірно цікаво розгадувати тебе, читаючи твої несміливі натяки, твої примарні підказки. День за днем ти приносиш не тільки задоволення, але й інколи "страждання" від неможливості розгадати твої таємниці, твої асоціації. Але, незважаючи на це, Ти - моє все. Ти мій найулюбленіший. Не єдиний, ні, зізнаюсь. Але ніким не перевершений.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам за такий оригінальний відгук на Містеріум)
Бажаємо вам натхнення та гарних сновидінь)

Андрій (08-12-2023 | 02:14)

Якщо чесно, то прочитавши опис гри залишився не у захваті (асоціація, мало чітких дій). Та підкупало те, що гру зробила людина із України. Вирішив дати шанс авансом. І зігравши декілька партій прям кайфанув. Гру, як і книгу, не варто судити по обкладинці -))
Час за партіями пролетів непомітно і взагалі не напряжно (в порівнянні із більш серйозими іграми). Після важкого робочого дня - саме те
+ Гра нашого автора
Гарна коробка
Недорога
- Аванс ще далеко, а доповнення вже хочеться придбати...
Доброго дня, Андрію!
Радіємо, що вам, як колись і нам самим, так сподобався таємничий Містеріум!
Хай кожна партія буде унікальною та інтригуючою!

Альона (05-12-2023 | 08:55)

Ти - наче сон. Фантастичний, віщий, яскравий, добрий або жахливий. Містичний. Щоразу новий. Непередбачуваний. Люблю тебе неймовірно. І щоразу повертаючись до тебе поринаю у якусь чарівну загадку. І так неймовірно цікаво розгадувати тебе, читаючи твої несміливі натяки, твої примарні підказки. День за днем ти приносиш не тільки задоволення, але й інколи "страждання" від неможливості розгадати твої таємниці, твої асоціації. Але, незважаючи на це, Ти - моє все. Ти мій найулюбленіший. Не єдиний, ні, зізнаюсь. Але ніким не перевершений.
Доброго дня, Альоно!
Бажаємо вам гарних сновидінь у старовинному маєтку!

Anna (04-12-2023 | 13:37)


товар прийшов вчасно, але внутрішня коробка була тріснута.
потрібно напевно перевіряти краще при відправці товару!!
Доброго дня, Анно!
Певно вам трапився виробничий брак, раз зовнішня сторона коробочки ціла, та була в плівці, а пошкоджена саме внутрішня її частина.
Залиште, будь ласка, заявочку на заміну браку і наші чарівники з відділу Якості вам неодмінно допоможуть)
Бажаємо вам чудового дня та настрою!

Артур (13-11-2023 | 13:36)

Гра, в якій дуже легко перевірити те, наскільки добре ви розумієте своїх друзів. Також цікаво і познайомитися з новими людьми через неї, в кінці обговорюючи хто які мав асоціації. Цікаво грати як за медіума, так і за духа. Загалом, багато залежить і від фортуни. Гра цікава, але не на кожен день, бо все ж варіабельності механік не так і багато і грати однією і тією ж компанією не дуже весело. Проте, чим більше гравців, тим веселіше
+ Прості правила
Швидка
- Реіграбельність залежить від компанії більше, ніж від компонентів
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо за цікавий відгук до містичної класики, яку ми просто обожнюємо:)
Бажаємо Вам віднайти істину поки час не сплине!

Марія (10-11-2023 | 13:42)

Дуже якісно виготовлена.
Цікавий формат, різні варіанти стратегій, ваша партія ніколи не буде однакова.
Рекомендую
Доброго дня, Маріє!
Дякуємо за вашу рекомендацію та відгук на саму відому українську гру світу, що веде крізь асоціації до спільної мети - розкриття злочину і звільнення привида!
Бажаємо вам гарних сновидінь)

Показать еще
1199грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись