Настільна гра Країна Снів / When I Dream

20    Відео
код: 2882
Настільна гра Країна Снів / When I Dream
кількість гравців
4-10
вік
8+
час гри
20-60
Укр
ТОП
Немає в наявності
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами

 Настає ніч. День підійшов до кінця і ви, затишно вмостившись у ліжку, провалюєтесь в чарівну країну снів. Але поки ви відпочиваєте, Духи Сновидінь не дрімають. Вони обов'язково відвідають вас, щоб розповісти захоплюючі історії. Правда, деякі духи хочуть побавитися і порозважатися, підміняючи сни загадковими і сюрреалістичними видіннями. Чи зможете ви відшукати свій справжній сон в цьому калейдоскопі?

Тип: карткова, компанійська
Видавець: Ігромаг (Україна)
Час гри: 20-40
Кількість гравців: 4-10
Вік: 8 +
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


   «Країна снів» - компанійська карткова настільна гра для 4-10 чоловік, з популярними механіками відгадування асоціацій і прихованими ролями. Один з гравців буде відігравати роль Сновиди, в той час як інші, в залежності від ролей, будуть давати йому певні підказки, за якими він пізніше зможе розповісти свій сон. 


    Перед початком гри, кожен з учасників отримує картку ролі, яку він тримає прихованою від інших гравців, а в центрі столу, в спеціальне мініатюрне ліжко викладають колоду карт зі словами. Сновида одягає на очі спеціальну пов'язку, потім гравці знімають верхню карту з колоди слів і перевертають пісочний годинник. На цьому етапі починається гра. Мета Сновиди - за допомогою підказок інших гравців відгадувати слова - уламки снів. Які підказки - залежить від ролі. Завдання Феї - всіма силами робити спроби наштовхнути Сновиду на правильний варіант. Хитрий Бабай навпаки, повинен заплутати гравця і давати неправильні підказки, а Дрімота зацікавлений в тому, щоб тримався баланс між правильними і неправильними відповідями, тому часом він може давати вірні підказки, але іноді так само буде заплутувати Сновиду як і Бабай. Як тільки Сновида відгадав слово на карті, відкривається наступна карта і так далі, поки не закінчиться пісок в годиннику. 


    Потім Сновида повинен розповісти свій сон, використовуючи відгадані ним слова. Залежно від правильних і неправильних відповідей, кожен з гравців отримає певну кількість переможних очок. У наступному раунді Сновидою стане вже інший гравець, і гра продовжиться. 


    З радістю пропонуємо вам цю чудову гру, локалізовану нами українською мовою. Вона дуже барвиста, цікава і атмосферна. Стиль гри за кожного з духів відрізняється, адже, навіть будучи Бабаєм, ви повинні плутати Сновиду дуже обережно, щоб той не здогадався про вашу істинну роль, інакше протягом раунду він зможе ігнорувати ваші підказки. Ця гра, без сумніву, стане хітом на будь-якій вечірці, завдяки великій кількості гравців, швидким партіям, і загальним веселощам!
  


Комплектація настільної гри "Країна Снів":

 • 11 карт Духів Снів
 • 110 двосторонніх карт снів
 • 104 жетона переможних балів
 • Мініатюра ліжка
 • Узголів'я
 • Ігрове поле
 • Маска для сну
 • Пісочний годинник на 2 хвилини
 
     Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на наступні настільні ігри: «Містеріум» та «Dixit».

Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на настільну гру «Доббл».     Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на наступні настільні ігри: «Містеріум» та «Dixit».

Додати відгук

Яна (25-01-2024 | 11:26)

В моїй колекції настільних ігор постійно з'являються ігри, що виходять з продажу :)
Дуже класна гра, схожа до еліасу. Водночас, гарне ігрове поле, кольорові мініатюри, що хочеться розглядати. В наборі 2 колоди карт снів, але ми розпакували лише одну. Карточки зі словами двосторонні та ще й на карточках слова знизу та вгорі. Тому грати цікаво, слова не повторюються.
Дуже весела гра, особливо коли приходить час розповідати свій сон.
Доброго дня, Яно!
Дякуємо за чудовий відгук до нашого крутого паті-гейму, який дійсно досить швидко розкупили поціновувачі ігор на асоціації:)
Бажаємо Вам цікавих та незабутніх партій!

Марина (08-11-2023 | 14:56)


Ця гра в нашій компанії завжди викликає купу емоцій. Вона класна тим, що поєднує у собі і гру на асоціації, і елементи блефу. Потрібно бути уважним, уміло застосовувати блеф, або ж розпізнавати його, давати доречні підказки і все це швидко, бо пісок у годиннику невпинно висипається. Завжди весело і активно; буває навіть так, що «сплячий» вже не дуже розуміє, що відбувається, але від цього лише смішніше.
+ Велика перевага у тому, що немає даунтайму і всі гравці одночасно залучені у гру, слідкують за тим, що відбувається і швидко реагують, щоб повернути події на користь собі.
Дуже красиві ігрові елементи.
Багато карток зі словами, а ще й вони двосторонні і на кожній по чотири слова. Це підвищує реграбельність.
- Для компанії менше 4 чоловік не підійде.
Доброго дня, Марино!
Ми щиро посміялися, бо уявили, як весело проходить гра і який спантеличений Сплячий:)
Дякуємо Вам за неймовірно атмосферний відгук та бажаємо цікавезних партій!

Олег (16-09-2023 | 00:27)


Ви пробували вгадувати слова із закритими очима? А ще й відрізняючи правдиві підказки фей від підказок бабаїв, які хотять збити вас з пантелику. А ви ще й не знаєте, хто насправді фея, а хто бабайка. І при всьому цьому є ще дрімоти, які дають то вірні, то не вірні підказки. Як це все грається? Весело, шумно, емоційно
+ + Гра весела і завжди партії граються зі сміхом
+ Любителям ігор на асоціації точно підійде, як динамічна версія такого типу ігроладу
+ Класний варіант паті-гейму для компанії різного віку
- Іноді пояснення перетворюються у веселий хаос
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо вам за цей гарненький огляд!
Бажаємо вам цікавезних сновидінь)

Анастасия (23-08-2023 | 08:31)


Шедевральна гра. Грала сама з друзями та з дітьми шкільного віку. Неперевершений досвід вони отримали. Їм дуже сподобалось, але було важно, тому що наше нове покоління замало читає книжок, тому і словесний запас слів не великий. Але вони впорались з цією грою.
Початок гри, починається з того, що кожному гравцеві віддають певну роль картки ( "фея" говорить правду, "дрімота" тримає баланс гри - правда-брехня, "бабайка" постійно бреше), крім того гравець на якого одягли маску, повинен уважно прислуховуватися до рядку слів та відгадати те слово, на що натякають йому. Гра відбувається так, на гравця зав'язуть пов'язку, перегортають пісочний годинник, іграки відкривають першу картку у центрі колоди карток та починають пояснювати по 1 слову з ігрока. Тобто, повинна вийти комбінація слів пов'язаних між собою. А та людина, яка з пов'язкою повинна вгадати. За завдання бали отримують всі.
+ ця гра допомогає розвинути словарний запас слів
Доброго дня, Анастасіє!
Ми неймовірно раді, що вам усім так сподобалась ця шедевральна гра!
Бажаємо вам гарних сновидінь)

Артур (22-08-2023 | 14:36)

Неймовірною перевагою цієї гри є те, що кожен гравець однаково активно включений в процес. Процес дуже захоплює, а красиві ілюстрації додають атмосферності, чи що. Процес дуже веселий і напружений, бо сплячий має в голові тримати хто що коли казав і всі смішки виловлювати. Феям потрібно дуже синхронізуватися, щоб неути одну лінію, а Бабай має знайти в цій лінії прогалину, щоб заповнити її і збити вгадуючого. Дрімота ж може одним словом сильно допомогти одній зі сторін. Партії граються залпом одна за одною і підійде під різний вік та різний градус
+ Знайома концепція ігор на асоціації з кльовими доповненнями та доробками
- Як для патігейму, немає
Доброго дня, Артуре!
Ми, як і ви просто в захваті від цієї чарівної гри!)
Бажаємо вашим феям гарної синхронізації)

Микита (01-08-2023 | 14:19)

Встигли зіграти лише кілька разів, але вже можемо сказати, що це дуже чудова гра на асоціації! Гарне оригінальне оформлення і висока якість додають бажання грати. Дуже весело спостерігати за тим, як хтось просто пальцем в небо каже правильне слово. А бувають зовсім унальні ситуації, коли усі гравці намагаються правильно підказати, але людина ну ні як не хоче назвати правильне слово! Однозначно рекомендую цю гру, навіть якщо у вас погано з асоціаціями. Принаймні буде весело!
+ весела
дуже гарна
пісочний годинник :D
- висока кількість мінімальних гравців
вимагає зацікавленості, бо якщо гравцям не хочеться грати, то від можна буде почути одну і ту саму підказку на всі слова
Доброго дня, Микито!
Ця гра просто ідеальна для великої компанії. Поділившись на команди, дуже весело правильно підказувати або навпаки заплутувати Сновиду:)
Дякуємо за відгук та бажаємо позитивно проводити час з друзями!

Катерина (25-07-2023 | 13:05)

Давно хотіла спробувати цю гру і от нарешті зіграли на 5 гравців. Це було супер))) Ігор на відгадування слів багато, але ця справді варта уваги. Насправді виявилось не так просто грати за Бабая або Дрімоту, коли треба давати підказки, які будуть збивати, але при цьому не видати свою роль. Окреме задоволення - напружувати мозок, коли ти відгадуєш слова і в кінці треба їх всі зібрати до купи в один сон, це мега квест)))) Це класно, коли гра тебе розважає, але при цьому ти не просто сидиш і викладаєш картки, а думаєш, фантазуєш, запам'ятовуєш. Однозначно раджу як для сімейних посиденьок, так і для гри з друзями!
+ Гарне оформлення
Прості правила
Весело проведений час)
Універсальна (в плані гравців, які можуть в неї грати)
- Поки що не знайшла)
Доброго дня, Катерино!
Країна снів дійсно не може лишити когось байдужим. Ця гра - скарб в сімейній колекції та для гри з компанією друзів:)
Дякуємо за цікавий відгук та бажаємо, або гравець дослухався лише до ваших підказок!

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись