Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Тіні: Амстердам (Shadows: Amsterdam)

Похожие товары
    Детективи вибігли з провулка на головну вулицю, але раптом різко зупинились і відступили назад. Метрів за двадцять від них, виблискуючи синіми блималками, стояла поліцейська машина.
 - Не можна показуватися їм на очі,- прошепотів високий детектив в довгому твідовому пальто, - не можна дати їм знати що ми йдемо по сліду!
 - Але комісар чітко вказав що наступний доказ ми знайдемо тут, - заперечив йому другий детектив.
 - Отже, - задумливо промовив перший, - ми пішли по помилковому сліду ...

 

Тип: асоціації, логіка, для великої компанії
Видавець:  Libellud, Ігромаг
Час гри: 20
Кількість гравців: 2-8
Вік: 10+
Мова: українська, мовонезалежна

    Скачати правила настільної гри Тіні: Амстердам українською
 


 

 


 

Що це за гра?
  
   «Тіні: Амстердам» - це дивовижний і яскравий коктейль з Діксіта, Містеріума і Кодових Імен, для 2-8 осіб. У цій компанійський настільній грі учасники об'єднуються в команди з детективів і комісарів які розслідують злочини на вулицях Амстердама.
 

А в чому суть?


   Поліція не справляється з напливом криміналу, і тому за справу беруться приватні детективні агентства. У кожній команді присутній комісар, чиє завдання - вказувати детективам напрямок руху по місту. Задача - намагаючись привести детективів у гекс, де знаходиться наступний необхідний доказ. Команди змагаються між собою, тому те детективне агентство, якому вдасться швидше зібрати три докази і принести їх замовнику - перемагає в грі. Однак стережіться поліції. Вона недолюблює конкурентів і не дозволить вам вільно вести розслідування!
 

 
Розкажіть, як в неї грати?
 
   Ігрова партія складається з декількох фаз і починається з формування міста з окремих тайлів. Біля ігрового поля учасники викладають 10 карт підказок, і тоді гравці діляться на дві більш-менш рівні команди. Один будь-який гравець у кожній команді стає комісаром і сідає з протилежного боку столу. Комісари - це свого роду диспетчери, яким відомо де в місті знаходиться наступний доказ. Перед ними за спеціальними ширмами знаходиться зменшена карта міста із зазначенням розташування доказів, поліції і замовника розслідування. За допомогою карт підказок комісар повинен натякати своїй команді на який сусідній тайл їм слід переміститися. При чому розігрувати можна як одну карту підказки так і дві. В другому випадку команда переміщується на два тайли. Дотримуючись схеми комісар повинен провести детективів по всім трьом локаціям де знаходяться докази, а потім віднести зібрані матеріали замовнику розслідування.

   І як ми вже згадували - стережіться поліцію! Якщо команда детективів тричі опиниться на тайлі з поліцією - вона моментально програє.

   До речі, комісарам забороняється розмовляти, або будь-яким іншим способом повідомляти детективам що вони йдуть правильним, або навпаки - неправильним шляхом!  

А як взагалі враження?


   Враження від процесу гри заоишаються виключно позитивні! Гра надзвичайно яскрава, азартна, стильна і весела. Команди постійно змагаються між собою, і комісарам необхідно бути досить спритними щоб правильно і швидко давати вірні підказки. Гра чудово розвиває кмітливість і швидкість розумової реакції.
 

 
А для кого вона підходить?

   Незважаючи на свою «кримінальну» тематику, гра «Тіні: Амстердам» сподобається як дітям так і дорослим, завдяки відмінним мультяшним ілюстраціям і загальній змагальній атмосфері. Партії виходять швидкими, а значить в неї можна грати на вечірці, корпоративі чи дитячому святі або навіть з колегами під час обідньої перерви. Одне ми знаємо точно - зігравши одну партію, вам обов'язково захочеться ще і ще!

 


   Крім того, радимо вам звернути увагу на схожі ігри: МістеріумДіксітКодові Імена, та Країна Снів..
 
Комплектація настільної гри «Тіні: Амстердам»:
 - 7 тайлів кварталів
 - 84 карти підказок
 - 1 стартовий тайл
 - 3 тайла перешкод
 - 2 ширми
 - 2 маркера стеження
 - 6 токенів доказів
 - 40 карт міста
 - 2 фігурки детективів
 - 2 треки поліції
 - 5 токенів поліції

Придбати настільну гру «Тіні: Амстердам» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
696 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Тіні: Амстердам

1. Карина (04-12-2018 | 14:58)

Очень понравилась игра. Ребята, спасибо, что посоветовали. Необычная механика, время пролетает ооочень быстро, затягивает. Для таких любителей детективного жанра, как я, очень советую.
Ответ от DesktopGames:
Здравствуйте, Карина! Благодарим вас за теплый отзыв - мы сами в полном восторге от этой новинки! Чудесных и атмосферных вам партий!

2. Сергей (04-12-2018 | 14:27)

Оформление и описание игры вроде как радуют. НО будет ли интересно играть девочке почти 8 лет? :) Сложный вопрос... на данный момент любимые игры у нее " Каркасон: Южные Моря", Маленький Принц и на первом месте "Запретная пустыня".

Как раз искал что-то новое по механике для нашей семьи. А тут такая новинка
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Сергей! Мы думаем что эта замечательная игра точно придется по нраву вашей семье! В игре довольно простые правила и весьма увлекательная механика и принцип работы в команде. А иллюстрации и оформление уж точно не оставят никого равнодушными) Наш вердикт - безусловный хит детективно-ассоциативного жанра как для семьи, так и для хорошей компании!