Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Звіробукви

Похожие товары
– Дивись. Хто на картинці?
– Зайчик.
– Правильно. А яка перша буква в слові зайчик?
– Не знаю.
– Давай слово заспіваємо. З-з-з-а-а-а-й-й-й-ч-ч-ч-и-и-и-к-к-к. Слово починається зі звуку «З». З-з-з-айчик.Тип: розвиваюча дитяча гра, читання, правопис
Видавництво: Банда Умніков
Час гри: від 10 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 4 років, від 8 років
Мова: російська

Правила настільної гри «Звіробукви» російською мовою

Звіробукви – чудова розвиваюча гра, за допомогою якої дитина швидко запам’ятає букви, навчиться читати та складати слова. В наборі є декілька варіантів правил, призначених для дітей різних вікових груп. Основна задача гри – створити у дитини стійкі асоціації між зовнішнім виглядом (написанням) букв та слів з їх звучанням.

До уваги батьків. «Звіробукви», як і всі ігри видавництва «Банда Умніков», призначені для захоплюючого навчання. Вона розроблена на базі популярної методики Домана. Кожна буква має власну комбінацію кольору та візерунку, а тому дитина швидше запам’ятає її зовнішній вигляд і легко знайде її у слові. Оскільки весь процес навчання – це захоплива гра, опановувати читання та правопис легко і цікаво. А навички відкладаються на рівні підсвідомості. Якщо ви бажаєте займатися зі своєю дитиною, розвивати її здібності, то ігри видавництва «Банда Умніков» - чудовий вибір.
 

До складу настільної гри «Звіробукви» входить:
– 33 карти з тваринами
– 70 карт з літерами
– 1 карта з алфавітом
– 1 пам'ятка
– правила гри

Придбати настільну гру «Звіробукви» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


370 грн.    сообщить о поступлении


Добавить отзыв

Отзывы: Звіробукви

1. Сергей (28-09-2016 | 11:24)

А есть нечто похожее на Укр?
Ответ от DesktopGames:
Пока, к сожалению, нет :(