Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
До конца акции осталось

0

Дни

0

Часы

0

Минуты

0

Секунды

Есть в наличии
534 грн. 427 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
23 оценки 6.92

Настільна гра Маленький Принц: Створи Планету для Мене (The Little Prince: Make me a Planet)

Похожие товары
Знаєте, в чому проблема усіх дорослих? Вони намагаються все на світі пояснити з раціональної точки зору. А якщо якесь явище не вдається розтлумачити, то завжди можна назвати його неможливим. Дорослі впевнені, що вони знають закони всесвіту та принцип дії будь-чого. На астероїді Б-612 не може бути життя, бо він надто далеко від сонця, там недостатньо тепла, та й маси не вистачить, щоб утримувати атмосферу. Дорослі думають, що там холодно і нема повітря. Дурниці. Ви бачили, як виглядає вечірній небосхил на Б-612? Подих захоплює. І зовсім не холодно. І повітря є. А ще дорослі впевнені, що тварини не вміють розмовляти. Смішні ці дорослі.


Тип: логіка, стратегічна гра
Видавництво: Мир Настольних Игр (Україна), Ludonaute (Франція)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри «Маленький Принц: Створи Планету Для Мене (The Little Prince: Make me a planet)» українською мовою
 

Маленький Принц: Створи Планету Для Мене – чудова настільна гра, створена за мотивами однойменного твору Антуана де Сент-Екзюпері. Гравцям потрібно буде створити та облаштувати власні астероїди. Запрошуйте на свою затишну планету друзів, викорчовуйте баобаби, стережіться вулканів, створюйте умови для тварин, милуйтеся трояндою, встановлюйте ліхтарі та проводьте вільний час милуючись заходом сонця. Та отримуйте за це переможні бали.

Як грати? Механіка досить проста: кожен гравець обиратиме собі тайли, з яких потім побудує власну планету. Також у грі є персонажі, котрі будуть приносити переможні бали за певний тим місцевості. Астрономи, наприклад, наблизять перемогу, якщо у вас є багато зірок чи захід сонця. Географ принесе 1 бал за кожен тайл без вулкану, а садівник по 7 – за кожен баобаб. Саме на особливостях персонажів варто будувати стратегію. Хоча інколи доведеться навпаки, прикласти зусилля, щоб отримати героя, котрий підходить до облаштованої частини планети.

Цікавинка. «Маленький Принц: Створи Планету Для Мене» – це відмінна гра на комбінаторику. Тут доведеться досить швидко та багато рахувати, розглядаючи різні варіанти, та трошки ризикувати. Та весь процес настільки простий, що гру «Маленький Принц: Створи Планету Для Мене» дуже легко назвати дитячою. Не даремно Антуан де Сент-Екзюпері казав: «Адже усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає». До речі, всі ілюстрації у грі – це його малюнки до книги.
 

Ми надзвичайно раді, адже змогли втілити цей проект та локалізувати ще одну чудову гру для України. До речі, усі компоненти гри «Маленький Принц: Створи Планету Для Мене» виготовляються французьким видавництвом «Ludonaute», а отже є оригінальними. Тому не варто турбуватися за якість матеріалів та друку. Ми дякуємо усім, хто цікавиться настільними іграми, і зокрема українськими локалізаціями. Тільки завдяки вам та саме для вас ми усіма силами намагаємось перекладати українською мовою найкращі настільні ігри з усього світу.

До складу настільної гри «Маленький Принц: Створи Планету Для Мене (The Little Prince: Make me a planet)» входить:
– 80 тайлів
– 5 жетонів
– правила гри

Придбати настільну гру «Маленький Принц: Створи Планету Для Мене (The Little Prince: Make me a planet)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
534 грн. 427 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Маленький Принц: Створи Планету для Мене

1. Ольга Чемерис (06-01-2019 | 10:16)

Подарили сыну 6 лет на Новый Год. Играем всей семьей каждый день. Игра интересная, всем очень нравится. Вместе с ней подарили Каменный век юниор, тоже прикольная, прекрасно подходит для новогодних вечеров) Любим Каркассон юниор, УНО. Посоветуйте, какие игры были бы еще интересны и быстро схватывающему шестилетке, и тридцатилетним родителям)
+ Красивая, интересная.
- Не обнаружили.
Ответ от DesktopGames:
Обратите внимание на эти игры: Домик, СуперФермер, Спящие королевы, Билет на поезд: Нью-Йорк.

2. Владимир (06-04-2018 | 15:45)

игра очень своеобразная.
+ милый дизайн и тематика
простые правила
- механика кишит какой-то агрессией, где то и дело нужно подсовывать другому плохие тайлы. После партии 100% будут обиженные.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за ваш отзыв!

3. Надія (06-04-2018 | 12:21)

Чесно кажучи, якось не притягувала гра, здавалось що буде нецікавою, але просто як завжди не могли пройти повз українську локалізацію. стараємось підтримувати і в незалежності від зацікавлення в нашій компанії купувати україномовні. Але як добре що ми помилялись і гра дійсно виявилась цікавою.
+ легкі правила;
красиве оформлення;
локалізовано українською;
зручний органайзер в комплекті;
дешева ціна;
якісні компоненти.
- якщо потрібні мінуси це вам до інших ігор, тут їх немає)
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за коментар! :)

4. Надежда (21-11-2017 | 16:17)

Покупала у вас игру в прошлом году в черную пятницу, дочке 6 тога только исполнилось. Быстро усвоила правила, считать очки помогали, конечно, но то такое. Сейчас уже сама считает. Вот уже год играем, не надоедает.
играть вдвоем тоже по своему интересно, что очень выручает и радует. Игру всем рекомендую)
+ качественные тайлы, яркий красивый принт
- не нашла

5. Елена (25-07-2017 | 00:24)

Подарили сегодня племяшке 12 лет. Сыграли 3 партии. Простовата для такого возраста, но красивая.
+ Хорошее качество компонентов
Красивое оформление
Интересная идея - создавать и созерцать
Простые правила
Короткие партии
- Не обнаружены
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за отзыв) Хороших игр!

6. Сергей (17-03-2017 | 13:04)

покупал на НГ дочке 5,5 лет. Пока играем полностью в открытую, но игра безумно нравится дочке. Осообо радует оформление самой коробки: довольно часто получаешь огромную коробку в которой 80% места свободно. Тут же компактная коробка с удобным органайзером. в общем респект и уважуха :)
+ + отличная коробка и качество всех компонентов
+ никогда не знаешь чем закончится каждая партия
+ солов'їна мова правил ;)
- баобаб стал самым не любимым деревом :)
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за отзыв) Хороших игр и не разочаровывайтесь в Баобабах))

7. Дарья (15-02-2017 | 15:10)

Очень интересная игра, хочется еще и еще раз играть, интересна как вдвоем, так в компании (если компания больше 5 человек можно объединяться в команды)
Персонажей как показала практика лучше выбирать под конец игры или в середине - так интересней
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий!)

8. Наталия (12-01-2017 | 17:35)

Игра красиво оформлена. Хорошая, но не затягивающая. Игра для "время от времени" поиграть.
+ Красивая, нужно быть внимательным.
- Короткая, не цепляет на долго
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за отзыв!

9. Дмитро (11-01-2017 | 11:15)

Велика подяка Ігромагу за українізацію! Огляд гри та правила справляють враження, що гра хаотична, дитяча та непередбачувана, тому брав гру у колекцію із-за правильної локалізації ;) У компанії цю гру ми ще не грали, але виявилось, що для двох гравців (коли один вхідний тайл закритий) у режимі "приховані персонажі", гра є дуже цікавою, гострою, азартною, стратегічною та реплейабельною! Зіграно вже більше 30 партій і є бажання грати ще. На мою думку, з "Каркасоном" ця гра не має нічого спільного і у дуельному варіанті гра більше схожа на "Джайпур", "Загублені міста" та "Цитаделі". Компоненти гри дуже якісні (тайли, коробка, правила) та зручно організовані - 10/10.
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо Вам! :)

10. галина (03-01-2017 | 01:37)

игра отличная. подарила дочери на Новый год. второй день сидим играем с ней и сыном (18 лет :) )
+ быстрая
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий! Хороших игр!)

11. Анна (20-10-2016 | 20:40)

Игра с простыми правилами, но занимательная. Играем всей семьей, как бонус - дочка считать очки учится)
+ Длительность оптимальная, ребенку не успевает надоесть
Легкие правила, сразу понятны дочке
Ответ от DesktopGames:
Хороших Вам игр!)

12. Олена (20-09-2016 | 15:07)

Грали з дітьми вже декілька разів. Гра в кінці настільки непередбачувана, що навіть важко було стратегію якусь побудувати. Виконана дуже якісно і реально виглядає стильно)
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за коментар! Гарних вам ігор!)

13. Мария (06-09-2016 | 22:42)

Михаил, DesktopGames, спасибо! Буду заказывать!

14. Михаил (06-09-2016 | 12:48)

Мария, игра Маленький Принц похожа на Каркассон только квадратными тайлами. Все остальное там по другому. Все игроки строят собственный планеты, в ход все выбирают себе тайлы из одного типа, и нету никаких миплов. Это совершенно иная игра, основанная совсем на другой механике

15. Мария (06-09-2016 | 12:23)

Подскажите очень ли эта игра похожа на игру Каркассон? Спасибо
Ответ от DesktopGames:
Одна из механик схожа, Вы аналогично выкладываете плитки на стол, но каждый строит свою планету, а не общую землю, как в Каркассоне. Остальное не похоже абсолютно.

16. Владимир (29-07-2016 | 09:10)

Хорошая и интересная игра. Брал на подарок на день рождения. Море удовольствия)
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за Ваш комментарий!)

17. Олексій (25-03-2016 | 10:52)

Зіграли декілька партій з дружиною. Гра просто чудова. Як вже зазначали тут - такий собі казковий Каркассон. Окреме "дякую" за локалізацію українською мовою. Правила сприймаються легко, раз прочитав і можна починати гру.
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за відгук. Чудових ігор!)

18. Анна (24-02-2016 | 11:03)

Дуже крутяцька гра. Після декількох партій з малими засіли з чоловікомм грати на кухні. Довелося пожертвувати сном, заради такого фану
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за відгук.

19. Віта (29-01-2016 | 19:37)

Отримали вчора. Граємо з сином вже два дні. Хороша гра. Гарна якість.
Ответ от DesktopGames:
Чудово) Дякуємо за відгук. Насолоджуйтесь грою!

20. AD-E (18-01-2016 | 18:49)

Красно дякую за чудову локалізацію улюбленої казки ^^
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за відгук. Гарних партій

21. Dmytro (18-01-2016 | 11:47)

Такий собі казковий каркассон. ПС: Відеоогляди не плануєте знімати?
Ответ от DesktopGames:
Плануємо!