Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
295 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
4 оценки

Настільна гра Будиночок на Дереві (Best Treehouse Ever)

АксессуарыПохожие товары
Якщо ви ніколи не намагалися облаштувати будиночок на дереві, то у вас напевне було досить похмуре дитинство. Адже це мрія кожного малюка. Це не просто місце, де можна сховатися від дорослих та займатися чим захочеш. Це ще й вихід за межі нормального, протест проти стійких правил. Чи будують ці занудні дорослі будинки на деревах? Звісно ж ні. Тому на справді не так вже й важливо, чи подібний твій будинок на будинок. Нехай це буде просто імпровізоване перекриття між гілками з декількох дощечок. Головне, щоб на дереві.


Тип: проста карточна гра, драфт
Видавництво: IGAMES (Україна)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри «Будиночок на дереві (Best Treehouse Ever)» російською мовою
Правила настільної гри «Будиночок на дереві (Best Treehouse Ever)» українською мовою


Будиночок на дереві – чудова гра, в котрій нам потрібно будувати кімнати прямо на гілках, поєднувати їх між собою та слідкувати за балансом, щоб дерево хилилося в одну із сторін. Перше, що потрібно зауважити: гра розроблена на основі механіки драфту. А драфт – завжди круто. Уявіть: у вас на руці 7 карт. Одну з них ви обираєте для себе, а решту передаєте сусіду зліва. Одночасно отримуєте карти від сусіда праворуч. Знову потрібно обрати карту, але тепер варто враховувати, що обирають інші гравці. Деколи краще взяти непотрібну кімнату, аби вона не дісталася суперникові. Окрім цього у грі є унікальний балансир. Оскільки будиночок ми будуємо на дереві, варто добре постаратись, аби воно не впало. А ще важливо пам’ятати, що кімнати одного кольору завжди повинні буди поєднані між собою. Отже, якщо ви заблокуєте зелену кімнату на початку гри, то не зможете побудувати жодної іншої зеленої кімнати аж до кінця партії. Не дивлячись на те, що гра виглядає доволі мультяшно, вона у першу чергу сподобається дорослим дядечкам та тітонькам, котрі жадають пригадати веселощі дитинства. Хоча малеча теж буде у захваті. Тож якщо хочете зіграти у круту настолочку та мати при цьому відмовку «я просто дітлахів розважаю», то «Будиночок на дереві» безперечно саме для вас.
 

До складу настільної гри «Будиночок на дереві (Best Treehouse Ever)» входить:
– 72 карти кімнат
– 4 карти стовбурів
– 8 дерев'яних фішок
– 3 карти для поля підрахунку переможних балів
– 6 карт підрахунку
– 4 карти умов
– правила гри

Придбати настільну гру «Будиночок на дереві (Best Treehouse Ever)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
295 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Будиночок на Дереві

1. Віта (09-09-2017 | 15:54)

Дякую за те, що замінили некомплект. Отримали весь набір карт. Я була приємно здивована. Будемо і далі з вами співпрацювати.

2. Лариса (03-09-2017 | 13:55)

А мы сегодня купили эту игру у вас без скидки по полной стоимости, очень жаль. Скидку нам не сделали :(
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Лариса.
Давайте вместе разберемся.
Пересмотрите пожалуйста в чеке, где Вы приобрели игру. Или чтобы упростить решение вопроса - оставьте свой номер телефона на нашей почте и мы свяжемся с Вами в ближайшее время или позвоните нам. Спасибо.

3. Віта (04-08-2017 | 17:23)

Купували гру ще взимку. Але ніяк не доходили руки пограти. Нещодавно хотіли зіграти, але виявилося, що є не всі карти, проте деякі повторюються ((( Ось такий некомплект
Ответ от DesktopGames:
Віта, ми Вам допоможемо. Зв´яжемося з вами найближчим часом.

4. Елена (15-06-2017 | 23:51)

Добрый день! А как игра идёт на двоих игроков?
+ -
- +
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Нормально играется, однако интереснее большей компанией.

5. Юрій (20-03-2017 | 19:13)

З правил не зрозумів, як рахувати очки перемоги (ОП) у 2 та 3 раундах .Рахуються тільки кімнати збудовані в цих раундах чи всі кімнати взагалі (ті що були побудовані в попередніх раундах – для 2-го раунду ті що були побудовані в першому та другому, для 3-го – ті що були побудовані в першому, другому та третьому)? В правилах ці умови для підрахунку я не знайшов. Дякую за відповідь.
Ответ от DesktopGames:
При підрахунку очків враховуються всі побудовані кімнати.

6. Татьяна (01-01-2017 | 12:02)

Спасибо за игру. Очень интересная и увлекательная. Также возник вопрос с подсчётом очков после 3 раунда. Здесь и нашла ответ) Подскажите , пожалуйста, правильно ли я поняла, что игроки строят свои домики максимум из 15 карт, по 5 в каждом раунде, ведь 6-ая всегда скидывается. Получается , что достроенный домик никогда не получится, ведь для него нужно 18 карт?

7. Фанат Цитаделей (30-12-2016 | 20:15)

карты условий используются по обычным правилам и в третьем раунде. после этого они удаляются и происходит начисление доп.очков.

8. Лена (27-12-2016 | 14:11)

Подскажите, пожалуйста, что там происходит после 3 раунда? В правилах не понятно, Игрок с наибольшим количеством Комнат
одного цвета забирает карту Бонуса этого цвета и получает столько очков сколько у него комнат этого цвета - ясно) Но что делать с картами условий? Их использовать или нет (после 3 раунда)?
Если да, то как подсчитывать очки? Можно же перекрыть нужную карту с бонусами и тогда игрок не получит доп.очки?
Спасибо.
Ответ от DesktopGames:
Добрый день
Карты условий не используются после 3го раунда. Только карты с очками за наибольшее количество комнат.