Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
225 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
11 оценок

Настільна гра Дотепчики (Дотэпчики)

Дотепчики – це кумедні істоти, що мають імена, люблять поїсти та ходять на роботу. Чи зможете ви згадати та якнайшвидше розповісти усе, що про них знаєте? Застосовуйте асоціації, пригадуйте, на кого з ваших знайомих подібні дотепчики. Може якісь предмети у їх руках чи одяг наштовхнуть вас на цікаву думку. Тож вигадуйте, запам’ятовуйте, змагайтеся, перемагайте та веселіться досхочу.

Тип: проста, весела, карточна, асоціації, запам’ятовування
Видавництво:  УкраЇна
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 6
Вiк: від 4 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри «Дотепчики» українською, російською та англійською мовами

Дотепчики – чудова гра, котра допомагає розвивати пам'ять, фантазію та приносить море радості. В коробці ви знайдете цілу колоду кумедних істот, котрим потрібно вигадувати імена і різноманітні характеристики. А потім якнайшвидше згадувати та вигукувати їх. Звісно ж, під час партії ви нарегочетеся до схочу, адже «ім’я цього дотепника точно має відношення до аптек… Гліцерин, Вазилін, Вітамін… точно! Його звуть Аскорбін і він працює фармацевтом».
 

Та насправді, за усіма цими жартами та веселощами прихований дуже потужний інструмент для розвитку пам’яті та фантазії. Гра створена з використанням особливої техніки запам’ятовування – Мнемоніки. Ваше завдання – створювати асоціативні зв’язки. Чим більше асоціацій ви вигадаєте, тим легше вам буде запам’ятати будь-яку, навіть найабсурднішу інформацію. «Дотепчики» в простій ігровій формі допомагають освоїти ці вкрай корисні прийоми.
 

До складу настільної гри «Дотепчики» входить:
 – 60 карт дотепчиків
 – Правила гри

Придбати настільну гру «Дотепчики» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
225 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Дотепчики


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..