Настільна гра Манчкін 7: Дворучний Чіт / Munchkin 7: Cheat With Both Hands

3
код: 521

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

Манчкін - це звучить гордо! Манчкіну всі гори по плечу і моря по коліно: він може легко спуститися в найглибші підземеллля і поборотися з найжахливішими монстрами, за декілька секунд подолати королівство на своєму вірному скакуні чи злетіти в піднебесся на крилатому драконі. Єдине, чого він не може зробити - це вчасно зупинитися. Справжній Манчкін повинен бути всюди, в нього повинен бути найширший меч і сяючі лати, швидкий кінь, корисний напарничок і гримуар найпідліших заклинань. Він повинен володіти всіма бойовими стилями, мати всі суперможливості, пройти спецшколу секретних агентів і володіти найшвидшою шхуною. Ви спитаєте, навіщо? Інакше це був би не Манчкін, а просто нікчемний герой, яких в королівстві хоч завались!

Тип: доповнення до карткової настільної гри Манчкін (Munchkin)!
Видавець: Hobby World
Час гри: від 40 до 90 хвилин
К-сть гравців: від 3 до 6 гравців
Вік: від 10
Мова: російська

Увага! Будьте обережні! Оскільки сміх продовжує життя, граючи в "Манчкін 7: Дворучний чіт (Munchkin 7: Cheat With Both Hands)" Ви ризикуєте жити вічно!

Увага! Настільна гра Манчкін 7: Дворучний чіт (Munchkin 7: Cheat With Both Hands) не є самостійною грою - це розширення! для гри в нього вам необхідно придбати базову настільну гру Манчкін (Munchkin)

 

Доповнення Манчкін 7: Дворучний чіт (Munchkin 7: Cheat With Both Hands) окрім нових монстрів і шмоток додає до вашої настільної гри Манчкін (Munchkin) велику кількість нових фішок, фішечок, приколів і прибамбасів, завдяки яким ви зможете покращувати предмети, одночасно належати до безлічі рас і класів, а також чітити так, як ніколи раніше. Розробники рекомендують використовувати дане доповнення одночасно як мінімум з двома різними наборами і парочкою інших доповнень чи урізноманітити кількість карт залежно від конфігурації. Наприклда, додавати лише третю частину карт при грі лише базою чи половину карт дверей, якщо ви граєте одною базовою грою і одним доповненням. В будь-якому випадку перед початком партії всі скарби і вибрана частина дверей додаються у відповідні колоди. Отже, чим же так примітне дане доповнення?

Перш за все, тепер доступні чотири нових типи карт, завдяки яким ваш персонаж може стати не просто класним, а мультикласним, бути не чахлим напівкровкою, а мега мультирасовим. Карта Три в одному дозволяє мати в грі три карти раси з всіма їх перевагами і недостатками, а ставши Химерою ви взагалі зможете зіграти будь-які раси в необмеженій кількості! Аналогічно карта УльтраМанчкін дозволяє належати трьом класам одночасно, а ставши Супер-Пупер-Манчкіном, ти взагалі можеш не перейматися про свою належність дщо класу. Та при цьому не варто забувати, що у кожного класу і раси є як свої позитивні, так і негативні риси. Крім цього з'явилися карти, які дозволяють грати расу як клас і навпаки. А малеча-епічка дозволить використовувати епічні властивості навіть не досягнувши заповітного десятого рівня.

Для того, щоб хоч щось протиставити збільшеним силам і без того крутих Манчкінів, монстрам теж довелося трохи підкачатися. Окрім дюжини нових істот в даний набір входить величезна кількість підсилювачів і модифікаторів, які дозволяють до невпізнаваності змінити монстрів, що населяють підземелля. Як вам закоханий беззубий плутонієвий дракон, дивовижний волохатий ктулху чи ультрарідкісний перенедорослий калічний гоблін?! Все це і багато іншого стане доступним вам разом з даним доповненням. До легендарної бродячої тварюки тепер додалося ще парочка шкідливих прийомчиків. Завдяки карті “Куча мала” монстрів у бій можуть додавати всі гравці, а зігравши карту “Тому що ми банда”, ви зможете підкинути в бій будь-яку кількість монстрів зі своєї руки.

В скарбах окрім нових шмоток з'явились підсилювачі, які змінюють бойовий бонус ваших шмоток. Тепер, наприклад, ви можете отримати мегаголосний меч з шипами чи пружинний шолом з вентиляцією. Талісман удачі дозволить вам не просто позбутися чергового прокляття, але і перевести стрілки на сусідів. Знаменитий Дворучний чіт діє одразу на дві шмотки, дозволяючи застосовувати їх в обхід правил, а супер мега крутий “Чіт ” дасть можливість використовувати в бою абсолютно-будь-які шмотки, але лише після цього їх доведеться скинути. Окрім цього з'явились карти, які дозволяють захищати расові і класові шмотки, які дають нові трюки і решту приємних манчкінських дрібничок...

Пропонована тут редакція гри була локалізована видавництвом Hobby World, тому всі карти, що входятьв комплект і правила переведені російською мовою. Також ми рекомендуємо захистити ваші ігрові карти за допомогою спеціальних протекторів, які ви можете придбати в нашому магазині.
  Доповнення Манчкін 7: Дворучний чіт (Munchkin 7: Cheat With Both Hands), мабуть, найнезвичайніше з існуючих на сьогодні розширень для Манчкіна. З іншого боку, воно додає нових монстрів, прокляття і шмотки, які і решту доповнень. Але це далеко не головна його функція. Його ключова задача дозволить гравцям насолоджуватися одразу декількома наборами своєї улюбленої гри. Завдяки новим унікальним можливостям цього доповненням ви зможете стати ельфом шаолінем, космічним піратом, гномом-зомбі і т.д. Все залежить лише від вашої фантазії і наявності коробочок з різноманітними версіями Манчкіна. Ви зможете одночасно мати три чи навіть більше карт рас і класів, чітити в 100 разів краще, покращувати свої предмети і навіть перекидати прокляття на друзів. Перш за все це доповнення повинно порадувати тих Манчкінів, які люблять творити зі своїми підземеллями веселі безумства, об'єднуючи декілька різних тематичних версій гри, граючи з великою кількістю розширень чи епічними правилами. Саме для цього в нашому магазині ми можете придбати будь-які з розширень до настільної гри Манчкін, які видані на цей день:

Комплектація настільної гри Манчкін 7: Дворучний чіт (Munchkin 7: Cheat With Both Hands):

 • 70 карт дверей
 • 42 карти скарбів
 • Лист з уточненнями правил
 • Правила гри з різними наборами

 Придбати настільну гру «Манчкін 7: Дворучний чіт» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Александр (03-05-2019 | 19:32)

В описании ошибка должно быть - 70 карт дверей - 42 карта сокровищ
Спасибо, исправили.

Денис (06-10-2013 | 00:36)

Здравствуйте, скажите пожалуйста,, а есть ли разница, в каком порядке покупвть дополнения, или надо брать по порядку?
Денис, абсолютно нету разницы, но мы бы советовали Вам брать их порядке все же: Манчкин 2, Манчкин 3, а затем уже в произвольном.

ярик (19-03-2013 | 17:45)

сколько карт в наборе
Ярослав, в наборе присутствует 112 отборных "читерских" карт =)

Аксесуари
Доповнення

  229 відгуків Манчкін (RU)

Munchkin (RU)

425 грн.очікується

3-6

10+

30-60
Ру
ТОПРозпродаж
залишків

  54 відгуки Манчкін 2: Дика Сокира

Munchkin 2: Unnatural Axe

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  17 відгуків Манчкін 3: Кліричні Помилки

Munchkin 3: Clerical Errors

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін 4: Верхи на Коняці

Munchkin 4: The Need for Steed

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  2 відгуки Манчкін 5: Слідопути

Munchkin 5: De-Ranged

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін 6: Відчайдушні Підземелля

Munchkin 6: Demented Dungeons

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків
Схожі товари

  35 відгуків Манчкін Квест

Munchkin Quest

1 295 грн.очікується

2-4

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Зомбі

Munchkin Zombie

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін Ктулху

Munchkin Cthulhu

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Зоряний Манчкін

Star Munchkin

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін Фу

Munchkin Fu

451 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  9 відгуків Супер Манчкін

Super Munchkin

428 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Піратський

Munchkin Booty

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Манчкін Апокаліпсис

Munchkin Apocalypse

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00