Настільна гра Манчкін 3: Кліричні Помилки / Munchkin 3: Clerical Errors

17
код: 242

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
     Кожна рольова партія, що в далечінь відправляється, що в глибокі підземелля спускається, що з жахливими монстрами бореться, повинна мати в своїх лавах клірика добре навченого. Щоби зцілити рани в запеклих боях отримані і виганяти нежить, що ордами з темних коридорів пхається. Загалом, хороший клірик і словом допоможе і обухом посоху монстра зупинить, і зілля потрібні в бездонній сумці завжди наявні. Та що робити, якщо вам трапився горе-цілитель недоучка. Уроки богослів'я він безсовісно прогуляв, а заняття по зціленню ран від щупальців кальмадзілли просидів в таверні з кухлем елю. В результаті замість ран заживляння, на вас падає бочка варення, а замість благословення... ще одна бочка варення. Залиште такого компаньйона в лісу дрімучому, чудовиськами страшними наповненому... там він швидко все згадає. Чи не згадає, та це вже зовсім інша, не така весела, історія...

Тип: доповнення до гри Манчкін (Munchkin)!
Видавець: Hobby World
Час гри: від 40 до 90 хвилин
К-сть гравців: 3-6 гравців
Вік: від 10
Мова: російська

Увага! Будьте обережні! Оскільки сміх продовжує життя, граючи в "Манчкін 3: Кліричні помилки (Munchkin 3: Clerical Errors)" Ви ризикуєте жити вічно!

Увага! Настільна гра “Манчкін 3: Кліричні помилки” (Munchkin 3: Clerical Errors) не є самостійною грою - це розширення! Для гри з ним спочатку Вам необхідно придбати базову настільну гру Манчкін (Munchkin)!

 

Перед нами все той же Манчкін, але з кожним доповненням він стає ще більш епічним, більш нещадним і ще веселішим. Ще більше підлих пасток і хитромудрих прийомів, якими можна обдарувати компаньйонів чи допомогти монстрам творити непотребства з друзями по команді. Тепер в підземеллях бродять ще більше моторошних до сміху і смішних до моторошності тварюк, доказуючи своєю присутністю одне з головних Манчкінських правил: не всі двері відкривати однаково корисно. І, звичайно, до вашого відважного загону приєднуються нові герої, здібності яких допоможуть ще ефективніше розправлятися з супостатами. Та що ж нового ви побачите в цьому доповненні?

Перш за все - це нова раса Гном і клас Бард. Маленький ріст дає гному, які і халфлінгу з базової гри, “бонус -1” на змивку від монстра. Та і взагалі, тупі монстри не надто цікавляться, що там за дрібнота плутається в них під ногами. Щоб не забивати собі голови дрібницями, вони тупо вважають гнома халфлінгом. Лиш Сопливий ніс і Тіньовий ніс можуть вловити ні з чим незрівнянний запах гномських портянок, з власником яких воліють не зв'язуватися. І найголовніше, малеча має вроджену магічну здібність, що дозволяє в бою один на один викликати ілюзію: зіграйте з руки монстра і складіть його рівень зі своїм. Круто! Ну і який чарівний всесвіт може обійтися без скрипучих звуків потертої бардівської гармошки? Бард в бою з монстром може скинути 3 карти і вибрати суперника. Ви кидаєте кубики і, якщо йому випало менше, він повинен буде безкорисливо допомогти в бою. Крім цього, після перемоги бард тягне на один скарб більше, після чого скидає одну карту.

 

Крім цього, в стан монстрів, традиційно, прибуло підкріплення. Абсолютно звичайний кролик, який волею кубика може випадково вирости на 13 рівнів. Чи задирака з рапірою, який отримує подвійний бонус від будь-яких карт. В результаті, з невеликою допомогою опонентів, він може швидко перетворитися на непереможну гору м'язів! А як вам п'яний пересмішник, спів якого настільки жахливий, що навіть барди, що звикли до музичних рулад колег, жахаються при його звуках. Бочка мавпочок, брудні вандали, золота рибка, надведмідь і ще дві дюжини не менш суворих монстрів чекають своїх героїв щоб сотворити над ними непотребство! Не обійшлося і без нових проклять. Посмертна капость допоможе верхньому монстру зі скиду сотворити з тобою своє непотребство. Часова амнезія заставить забути про свої раси і класи до тих пір, поки ти не будеш битися з монстром. А також десяток інших не менш капосних прийомчиків і, звичайно ж, легендарна клірична помилка, яка воскрешає найсвіжішого монстра з скиду, який тут же кидається на жертву!
   Не обійшли автори увагою і шмотки. Часом надійний амулет діє як того захоче кубик, зілля апатії допоможе вивести з бою одного з помічників. А є ще дворукий меч. Вам не почулося, саме дворукий - у нього ще і своя рука є. І звичайно ж, додалося декілька нових шмоток для нових раси і класу. Гноми можуть тягати гномексовий комбез, ті самі жахливі шкарпетки і колечко з розззігражжжем. А барди роздають монстрам стусани монстрам неприкритою брехлірою та вбивчими бубенцями. Загалом, нудьгувати не доведеться!

Російська локалізація гри була видана в 2011-му році фірмою Hobby World. Завдяки цьому всі російськомовні Манчкіни можуть спуститися в підземелля, де всі монстри говорять російською з легким присмаком фірмового стьобу. Варто відмітити, що дане розширення не змінює базових правил, а лише додає нові карти. Тому ви можете сміливо змішувати набори і одразу ж кидатися в бій. І звичайно, не забудьте перед цим захистити придбані карти спеціальними протекторами, щоб кожен спуск в підземелля був як новенький.

“Манчкін 3: Кліричні помилки” - це рівно сто дванадцять причин придбати це доповнення. Ще більше монстрів, купа непотребств, море проклять, гори шмоток і тонни здорового сміху! Більше до цього додати нічого.

 

Комплектація настільної гри Манчкін 3: Кліричні помилки (Munchkin 3: Clerical Errors):

 • 112 карт
 • 66 карт дверей
 • 46 карт скарбів
 • Правила гри

Придбати настільну гру «Манчкін 3: Кліричні помилки (Munchkin 3: Clerical Errors)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Марія (16-05-2017 | 23:14)

Скажіть будь ласка, а по розмірах карти співпадають з українською версією гри (перших двох частин) ?
Розумію, що різна поліграфія і т.д.
Але нам не так важливо, аби розмір карт співпадав)
Так, розмір карток у російському і українському виданні однаковий.

Александра (16-12-2015 | 20:20)

Подскажите, пожалуйста, судя по картинкам, это дополнение отличается от остальных частей, имею ввиду рисунки и их цвета?
Здравствуйте, Александра
Сейчас все Манчкины выпускаются с цветными картинками, это мы еще не успели фото обновить

Богдан (02-10-2015 | 23:33)

В названии написано "+Подарок". Что имеется ввиду? Нигде ни одного намека на странице не нашел сколько не искал.
Это небольшой презент-сюрприз от нас)

Юра (28-04-2015 | 13:41)

Добрый день, эта часть есть уже в цвете?
Добрый день, Юрий. Все Манчкины уже в цвете, в том числе и третий.

Владислав (12-01-2015 | 23:31)

Скажите, а на данный момент это и все последующие дополнения имеются у вас в цвете и будут поступать только в цвете?
Добрый день. Манчкин 2 и 3 на данный момент черно-белые, остальные - цветные

Роман (22-12-2014 | 17:45)

Купили, обыграли, думали в связи с большим количеством карт "получи уровень" игра будет закончиться быстрее... ага... не тут то было.
Новые карты порадовали, эмоциональнее с каждым дополнением.
П.С.: Вопрос...Каждый раз придумываются новые правила, особенно при переходе с 9 на 10. Старые договоренности перестают работать и попробуй докажи.Скажите пожалуйста где можно обсудить значениеместо использования некоторых карты разных изданий?
Добрый день. Попробуйте создать обсуждение на форуме - https://desktopgames.com.ua/forum/. Удачных праздников.

Анатолій (15-11-2014 | 15:13)

Доброго дня! Підскажіть чи підійде ця частина до попередніх 2х частин українською?
Анатолий, добрый день! Нет, не подойдёт к сожалению. Разная полиграфия и разная цветопередача и на картах украинских указано - Манчкін, а на русских - Манчкин.

Евгений (19-06-2014 | 11:49)

Если я закажу у вас эту часть, то она будет в цвете?
Да, игра будет в цвете обязательно. На фотографиях мы не успели обновить ещё игру. Они старые тут.

Даниил (11-04-2014 | 16:35)

Здравствуйте,
Есть ли новости относительно выхода 3- й чати Манчкин в цвете?
Добрый день. Цветная версия данного дополнения уже есть в продаже в нашем магазине!

Ростислав (18-03-2014 | 09:36)

Здравствуйте, когда ждать его (Манчкин 3) в цвете у вас? У производителя (Hobby Games) он уже есть и в продаже в России тоже.
Ростислав, пока в ближайшее время игра не будет поступать на территорию Украины. Как появиться, мы обязательно сообщим об этом.

Арсений (01-10-2013 | 15:23)

Относительно недавно сделал заказ манчкина и 3ого дополнения.

Посылку выслали в этот же день. На следующий день я её уже получил. Очень доволен работой ваших сотрудников! Всё объяснили, рассказали!

По поводу 3ого дополнения:
Дополнение хорошее! Жаль, что еще не в цвете. Но есть один минус:
В 3м дополнение нет изменений карт, которые были внесены в базовый манчкин. К примеру:

Раса "Хафлинг" в базовом манчкине теперь не даёт -1 к Смывке. Так же он (Хафлинг) позволяет при провале смывки бросить кубик еще раз за сброс 1й своей шмотки. В дополнении же Хафлинг даёт -1 к смывке и не позволяет повторно бросить кубик на смывку за шмотку (так было раньше в базовом манчкине).
Так же есть нюанс с классом "Волшебник". При усмирении монстра в базовом манчкине надо скинуть руку, но не мнее 3х карт, а в дополнении можно сбросить просто всю руку. Даже если у вас 1 карта.
Это надо учест
+ Спасибо desktopgames за быструю работу!
- Указал в отзыве.
Арсений, спасибо большое за оценку нашей работы. Будем и дальше продолжать радовать Вас. :)

Александр (04-09-2010 | 19:14)

Когда у вас уже будет манчкин 4?
Скоро :)

Сергей (14-06-2010 | 12:47)

Добрый день!
Подскажите, у меня в колоде Манчкин 3 не 112 карт, а 98.
Как можно решить эту проблему
Это не есть проблема!
Просто подъедите к нам в офис и мы выдадим Вам новую коробочку игры Манчкин 3: Клирические ошибки

Лера (08-06-2010 | 16:39)

Спасибо большое за заказ.
Очень приятно и оригинально всё вышло! :)
Merci.
Стараемся :)

Сергей (15-05-2010 | 13:58)

Цитата: "Теперь цветовая гамма рубашек полностью идентична дополнениям Манчкин 2 Дикийтопор (Munchkin 2 Unnatural Axe) и Манчкин 3 Клирическиеошибки (Munchkin 3 Clerical Errors)."
Да, теперь рубашки в классических Манчкинах и дополнениях к нему одинаковые.

Показати більше
Аксесуари
Доповнення

  229 відгуків Манчкін (RU)

Munchkin (RU)

425 грн.очікується

3-6

10+

30-60
Ру
ТОПРозпродаж
залишків

  54 відгуки Манчкін 2: Дика Сокира

Munchkin 2: Unnatural Axe

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін 4: Верхи на Коняці

Munchkin 4: The Need for Steed

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  2 відгуки Манчкін 5: Слідопути

Munchkin 5: De-Ranged

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін 6: Відчайдушні Підземелля

Munchkin 6: Demented Dungeons

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  3 відгуки Манчкін 7: Дворучний Чіт

Munchkin 7: Cheat With Both Hands

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків
Схожі товари

  35 відгуків Манчкін Квест

Munchkin Quest

1 295 грн.очікується

2-4

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Зомбі

Munchkin Zombie

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін Ктулху

Munchkin Cthulhu

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Зоряний Манчкін

Star Munchkin

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін Фу

Munchkin Fu

451 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  9 відгуків Супер Манчкін

Super Munchkin

428 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Піратський

Munchkin Booty

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Манчкін Апокаліпсис

Munchkin Apocalypse

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00