Настільна гра Манчкін 4: Верхи на Коняці / Munchkin 4: The Need for Steed

12
код: 319

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

Найвірнішим супутником в подорожах по глибоких підземеллях і далеких королівствах ля будь-якого Манчкіна є зовсім не колега-Манчкін. Ще на першому курсі університету Манчкінської справи (лекція “підлості і гадості”, 2-й семестр вечірнього відділення) юним студіоузам викладають про те, що від напарників не варто очікувати нічого кращого ніж чергове гидке прокляття в найневідповідніший момент чи вогняну кулю в спину. А ось хто справді може виявитися корисним в хрестовому поході за шмотом, так це відважний скакун, який і в бою знадобиться, і мотлох на собі тягнути зможе. Чи напарничок, якого, зрештою, завжди можна згодувати якійсь жахливій тварюці і безсовісно змитися з місця пригоди.

Тип: доповнення до гри Манчкін (Munchkin)!
Видавець: Hobby World
Час гри: від 40 до 90 хвилин
К-сть гравців: 3-6 гравців
Вік: від 10
Мова: російська

Увага! Будьте обережні! Оскільки сміх продовжує життя, граючи в "Манчкін 4: Верхи на Коняці (Munchkin 4: The Need for Steed)" Ви ризикуєте жити вічно!

Увага! Настільна гра Манчкін 4: Верхи на Коняці (Munchkin 4: The Need for Steed) не є самостійною грою - это доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру Манчкін (Munchkin)

 


Розширення Манчкін 4: Верхи на Коняці (Munchkin 4: The Need for Steed) окрім безлічі нових карт шмоток, монстрів і проклять, додає до вашої настільної гри Манчкін (Munchkin) одразу два абсолютно нові типи карт, завдяки чому грати стане ше цікавіше, а робити підлість - веселіше. Просто замішайте всі нові карти у відповідні колоди. Тепер, мандруючи по підземеллі, ви можете зустріти самотню верхову... в'ючну черепаху, одномісного орла, бойового раптора чи навіть скакового тушкана-переростка. В результаті такої зустрічі, ви можете або почати бій, отримавши як і належить цінний лут і рівень, або осідлати вашого нового вихованця, відправившись далі бродити по підземеллі вже верхи. Окрім бойового бонуса, різні скакунии додають своєму господарю певну здібність. Наприклад, верхову тігру неможливо вбити, а в результаті будь-якого нещасливого чи підлаштованого випадку з летальним результатом, вона завжди повертається в руку, могутній боєкінь потягне за вас ще одну велику шмотку, а курча дозволяє автоматично проходити будь-яку перевірку на змивку. Загалом, кінь чи що там ще мож опинитися під вами, це не лише стильний аксесуар, на якому можна хизуватися перед друзями, але і корисний компаньйон в нелегкій Манчкінській справі.


Другим великим нововведением є найманчики, які в достатку зустрічаються на вузьких підземних вуличках. Так як і у випадку з скакуном, ви можете мати лише одного найманчика, який окрім бойового бонуса дає своєму наймачеві особливі вміння. По-перше, майже будь-який найманець належить до певного класу чи раси і може нести одну додаткову шмотку, яка доступна його расі чи класу. По-друге, слабкіші найманці компенсують це додатковою здібністю. Наприклад, клірик збільшує вашу силу в бою з андедами, злодій додає ще одну руку і т.д. Окрім цього, програвши бій, ви завжди можете кинути найманця і автоматично змитися від будь-якого монстра.

Окрім описаних вище нововведень, підземелля поповниться новими монстрами. Серед них жахливий будильник, якого бояться навіть орки, жижа з автоматом УЗІ, липке, противне виноградне желе, до якого липнуть бороди дворфів і халфлінгів. А також біполярний ведмідь, який нападає за велінням кидка кубика, всюдисущий як цуп-цоп волосяний елементаль і ще дві дюжини найнезвичайніший і неймовірно веселих монстрів. Звичайно, для боротьби з цими супостатами вам знадобиться оновлений арсенал, який ви також знайдете в комплекті. Шолом жуті і серпаратор, дошка навчання і хімікалиця, бюджетна броня і и палкий жезл в купі з десятком нових покращень зроблять з вашого персонажа справжню машину по побиттю найкрутіших монстрів. Також тепер з'явилися шмотки, які застосовуються разом з найманцями і скакунами. Наприклад, чоботи джигітовки дають можливість їздити одраз на двох скакунах, а екіпірувавши свого вірного друга пристібними крилами, ви отримаєте бонус на змивку. Розумні пігулки збільшать бойову силу найманчика, а ставши майстром управління персоналом, ви залучите на свою сторону ще одного попутника.
Пропонована тут редакція гри була локалізована видавництвом Hobby World, тому всі карти, що входять в комплект, і правила переведені російською мовою. Також ми рекомендуємо захистити ігрові карти за допомогою спеціальних протекторів, які ви можете придбати в нашому магазині.
 


Доповнення Манчкін 4: Верхи на Коняці (Munchkin 4: The Need for Steed) до знаменитої карткової настільної гри Манчкін вносить в гру декілька нових елементів, які раніше не були доступним гравцям. Завдяки чому партії у вашу улюблену гру стають ще цікавішими і непередбачуванішими. Що може бути краще для справжнього Манчкіна, ніж осідлати власного бойового дракона і вихором промчатися над головами опонентів. Хай собі стоять і вмирають від заздрощів! Таким чином, ми рекомендуємо це доповнення абсолютно всім, кому подобається базова гра, і гарантуємо, що ваше підземелля вже ніколи не буде таким, як раніше! Окрім цього, в нашому магазині ви можете придбати будь-які з російськомовних розширень до настільної гри Манчкін, що вийшли на цей день:

  Комплектація настільної гри Манчкін 4: Верхи на Коняці (Munchkin 4: The Need for Steed):

  • 78 карт дверей
  • 34 карти скарбів
  • Правила гри

  Придбати настільну гру (доповнення) «Манчкін 4: Верхи на Коняці» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

  Додати відгук

  Мирослав (16-10-2018 | 17:49)

  Привіт) Чи планується український переклад? Дякую.
  Доброго дня :) Планується, але коли саме - не відомо :(

  Яна (23-03-2017 | 20:04)

  Здравствуйте, подскажите пожалуйста, мне выпало проклятие "Мухоловные полы" Оно действует на всех игроков до самого конца игры (если только не будет снято хотельным кольцом). Снимается ли это проклятье хотельным кольцом для всех или по выбору владельца хотельным кольца? Действует ли оно если у игрока есть Шапка величия или другие подобные штуки?
  Добрый день, Яна.
  Хотельное кольцо отменяет любое проклятие.
  Карта проклятия уходит в сброс и, соответственно, Мухоловные полы ни на кого уже не действуют.
  Что касается игрока, у которого есть Шапка Величия, на него не действуют никакие проклятия, в том числе и мухоловные полы.
  Хороших игр)

  Анастасия (06-03-2017 | 19:19)

  Обещали подарок, в итоге в коробке был маленький пакетик с рекламой магазина, вопрос это и был подарок?)
  + Приятный парень Денис, который консультировал по телефону)
  - Очень долго отправляли посылку.Сделали заказ 18.02, обещали отправить 25.02, 28.02, обратилась по кон.телефону, я так поняла за посылку попросту забыли, отправили только 02.03
  Добрый день, Анастасия.
  Произошла ошибка, которую мы исправим.
  Подарок обязательно отправим со следующим заказом или, если желаете, отдельной посылкой.

  Оксана (25-01-2017 | 13:27)

  Здравствуйте!
  Скажите пожалуйста, в скакунах так и должно быть две одинаковые карты, или это значит что какого-то скакуна недоупаковали в набор? :(
  п.с. у меня две карты тушканчика.
  Добрый день. Так не должно быть. Отписали на почту

  Максим (21-07-2015 | 18:25)

  Как всегда, остался доволен скоростью доставки. В подарок получил счетчики уровней. Приятное дополнение к любимой игре. Огромное спасибо Вашему персоналу за качественный труд. :)
  Спасибо))приятных игр)))

  Борис (22-02-2015 | 17:16)

  Добрый день) а можно играть это дополнение с базой не приобретая дополнение 2 и 3 ?) или не очень будет?
  Здравствуйте. Можно приобретать дополнения, как по очереди, так и в хаотичном порядке. Качество игры от этого не пострадает

  Александр (19-01-2014 | 10:35)

  Добрый день. Не могли бы вы сказать какие дополнения к игре Манчкин имеются в цвете? Просто не могу понять, в одной ветке написано, что 4-й уже имеется вцвете, а тут вы пишете, что нет.
  Александр, Манчкин 4 уже издаётся в цвете, а вот Манчкин 2 и Манчкин 3 пока что ожидаются в цвете.

  Александр (14-01-2014 | 12:19)

  Очень довольны игрой и хотели бы взять дополнение(я), но отталкивает отличие от цветной базы.
  Можно ли каким-то образом (рассылкой на почту) узнать о поступлении в продажу цветных версий аддонов?
  Конечно. Все очень просто. Все расширения базового Манчкина после четвертого уже доступны в цвете. Это Следопуты, Безбашенные подземелья, Двуручный чит и самое свеженькое И в хвост, и в гриву.

  Андрей (10-01-2014 | 12:51)

  А у вас есть цветной?
  Цветной версии настольной игры Манчкин: Тяга к Коняге российский издатель игры пока еще не выпускал. Как только он будет напечатан - сразу же появится у нас.

  Rocky13 (11-05-2011 | 09:53)

  Инвентарь, которым пользуемся мы - это листок формата А4 (размещённый горизонтально), с полями для игровых карточек: верхний ряд - поля для оружия (2 поля + 1 между ними для двуручного), брони, шлема, обувки, внизу табличка с ячейками от 1 до 10 (для уровней) и по 2 поля для расы и для класса (с перечисленными наименованиями, чтоб новичок не путал расу и класс), с возможностью использывания карты для мультирас и мультиклассов. Всё это сопровождается небольшими отрывками из правил. Очень удобно.
  Поняли, о чём именно Вы говорили. Такого мы не встречали в сети и думаем такого нету.
  Для первого Манчкина есть такое, а вот для остальных нету.

  Rocky13 (10-05-2011 | 17:53)

  Первые 3 уже есть :-).
  Инвентарь не нашёл. Возможно его и в природе не существует. Наверное тот, что испольую я (для базового манчкина), кто-то сделал исключительно для себя. В Америке, например, насколько я понял просто перед собой карточки выкладывают без всяких инвентарей.
  Хм, тогда у нас вопрос.
  Что именно Вы имеете ввиду под словом инвентарь?

  Rocky13 (08-05-2011 | 09:20)

  Подскажите, а где можно скачать пример инвентаря для 4-го дополнения (можно английскую версию), насколько я понимаю он несколько отличается от стандарта для 1-3 дополнений.
  Ох, простите, не подскажем доступные ресурсы для скачивания подобного.
  Отличия в игре Манчкин 4 есть и они существенные. Появилась возможность "ездить" верхом. Одно из нововведений, но покупать его советуем именно 4-тым по очереди.

  Аксесуари
  Доповнення

    229 відгуків Манчкін (RU)

  Munchkin (RU)

  425 грн.очікується

  3-6

  10+

  30-60
  Ру
  ТОПРозпродаж
  залишків

    54 відгуки Манчкін 2: Дика Сокира

  Munchkin 2: Unnatural Axe

  350 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  ДОПОВНЕННЯРозпродаж
  залишків

    17 відгуків Манчкін 3: Кліричні Помилки

  Munchkin 3: Clerical Errors

  350 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  ДОПОВНЕННЯРозпродаж
  залишків

    2 відгуки Манчкін 5: Слідопути

  Munchkin 5: De-Ranged

  350 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  ДОПОВНЕННЯРозпродаж
  залишків

    5 відгуків Манчкін 6: Відчайдушні Підземелля

  Munchkin 6: Demented Dungeons

  350 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  ДОПОВНЕННЯРозпродаж
  залишків

    3 відгуки Манчкін 7: Дворучний Чіт

  Munchkin 7: Cheat With Both Hands

  350 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  ДОПОВНЕННЯРозпродаж
  залишків

     Манчкін 6,5: Бабайки зі Склепу

  Munchkin 6,5: Demented Dungeons

  350 грн.очікується

  3-6

  12+

  30-60
  Ру
  ДОПОВНЕННЯРозпродаж
  залишків
  Схожі товари

    35 відгуків Манчкін Квест

  Munchkin Quest

  1 295 грн.очікується

  2-4

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    8 відгуків Манчкін Зомбі

  Munchkin Zombie

  425 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    12 відгуків Манчкін Ктулху

  Munchkin Cthulhu

  425 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    14 відгуків Зоряний Манчкін

  Star Munchkin

  425 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    5 відгуків Манчкін Фу

  Munchkin Fu

  451 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    9 відгуків Супер Манчкін

  Super Munchkin

  428 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    8 відгуків Манчкін Піратський

  Munchkin Booty

  425 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

    14 відгуків Манчкін Апокаліпсис

  Munchkin Apocalypse

  425 грн.очікується

  3-6

  10+

  40-90
  Ру
  Розпродаж
  залишків

  RU | UA

  ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

  Мій кабінетCписок бажань

  м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00