Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Еківоки

ДополненияПохожие товары
В одному царстві, в давнину, жили не тужили дизайнери настільних ігор. І одного разу, вирішили вони створити універсальну гру. Таку, щоб подобалася всім, щоб у неї можна було грати з ким завгодно і де завгодно. Отже взяли вони коробку, засунули всередину «Аліас», Діксіт, Рісумей, Актівіті, додали жменьку фішок, приправили кубиком і пісочним годинником. Закрили коробку, гарненько розмішати вміст, відкрили, і вийшов небачений і чудовий мікс, який назвали «Еківоки»

Тип: пояснювалка, компанійська.
Видавництво: Нескучные игры
Час гри: 60-90 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2-16
Вiк: від 16 років
Мова: російська


І справді, настільна гра «Еківоки» увібрала в себе кращі риси багатьох компанійських ігор. Спочатку гравцям належить поділитися на команди. Як?
Так як завгодно, лише б було весело. Потім потрібно кидати кубик і відповідно результату виконувати завдання вказане на карті. Коли на кубику випадає:
1 - Гравець пояснює фразу або слово будь-якими іншими словами крім заданого.
2 - Гравець читає фразу або слово задом наперед.
3 - Гравець повинен заспівати пісню в якій згадується загадане слово, яке, зрозуміло, потрібно пропустити.
4 - Гравець повинен намалювати загадану фразу або слово.
5 - Гравець показує загадане слово або фразу жестами.
6 - Інша команда намагається дізнатися у гравця загадане слово або фразу, задаючи йому питання, на які той може відповідати тільки «Так» або «Ні».

Якщо гравцеві вдається виконати завдання поки пісочний годинник відраховує одну хвилину, він отримує стільки очок, скільки випало на кубику. Гравець рухає свою фішку на відповідну кількість поділок на стилізованому під житловий будинок ігровому полі. Той гравець, якому вдасться швидше дістатися до горища і перемагає. А адже на ігровому полі ще є кілька спеціальних клітин, які дають особливі вказівки гравцям. Наприклад якщо ви вгадали слово - ваша фішка рухається вперед, а фішки суперників назад.

У «Еківоки» може грати аж 16 чоловік, а значить гра прекрасно підійде для великих і гучних вечірок. Вас чекають захоплюючі завдання, пісні, малюнки, пантоміма, і море веселощів, загалом все те з чого складається справжнє свято!

До складу настільної гри «Еківоки» входить: 
– ігрове поле
 – 4 фішки
 – кубик
 – пісочний годинник
 – 300 карток
 – правила гри

Придбати настільну гру «Еківоки» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Еківоки

1. Марина (18-04-2017 | 10:37)

Добрый день. Подскажите, это второе издание или первое?