Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
225 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Еківоки: Теплi, Ламповi

ДополненияПохожие товары
- Друзі, що це? - Це машина часу! Ми вирушаємо в минуле, в часи радіо, чорно-білих телевізорів і всього того, про що тепер пам'ятають тільки наші бабусі і дідусі. Еківоки - вперед!

Тип: доповнення до настільної гри Еківоки
Видавництво: Нескучные игры
Час гри: 60-90 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2-16
Вiк: від 16 років
Мова: російська


Увага! Настільна гра « Еківоки: Теплі, Лампові » не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Еківоки».

У таборі настільних ігор для вечірок поповнення. Туди привезли «Еківоки. Теплі, Лампові» - доповнення до однієї з найбільш чудових компанійських настолок. Тепер ще більше фраз і слів які слід пояснювати команді жестами, малювати на папері, співати, ліпити з пластиліну, відповідати на питання і навіть читати слова задом наперед. Робити це все треба в обмежений пісочним годинником час, під вибуховий акомпанемент сміху, підколів і жартів ваших друзів.

А найголовніше «Еківоки. Теплі, Лампові» вносять в гру велику кількість фраз і слів з минулого століття. Ретро, так би мовити. Грати буде цікаво не тільки з компанією ваших однолітків, а навіть з батьками, дідусями і бабусями. З цим доповненням гра стає ще більш сімейною. А ось спробуйте намалювати фразу «пропісочити на партзібранні», або нехай старше покоління зобразить жестами слово «рингтон». Уявили собі? Правда весело?

А у еківоків по іншому і не буває! «Еківоки: Теплі, Лампові» стануть справжнім хітом не тільки гучних вечірок, але також домашніх сімейних посиденьок. У будь-якому випадку сила-силенна веселощів, сміху та кумедних ситуацій забезпечена!

До складу настільної гри «Еківоки: Теплі, Лампові» входить:
 – 80 карток
 – правила гри

Придбати настільну гру «Еківоки: Теплі, Лампові» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
225 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Еківоки: Теплi, Ламповi


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..