Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
225 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Еківоки: По - Домашньому

ДополненияПохожие товары
У нас в будинку оселилися кумедні звірята - Еківоки. Їм все цікаво, вони дуже допитливі і залазячи в кожен кут, всюди пхають свої носи. Предмети, речі, - вони запам'ятовують все, щоб потім запропонувати вам багато нових, цікавих слів і фраз для відгадування!

Тип: доповнення до настільної гри Еківоки
Видавництво: Нескучные игры
Час гри: 60-90 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2-16
Вiк: від 16 років
Мова: російська

Увага! Настільна гра « Еківоки: По - Домашньому » не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру « Еківоки ».

«Еківоки: По - Домашньому» це додатковий набір тематичних карт до популярної гри для вечірок - Еківоки . У цьому доповненні ви знайдете велику кількість слів і фраз що стосуються дому та сім'ї. Процес гри ні крапельки не змінився. Гравці діляться на команди, а потім ведучий гравець команди бере картку, кидає кубик і відповідно до його значенням визначає яким способом йому слід пояснити те чи інше слово або фразу. А пояснювати можна і піснями і малюнками і жестами. А ще є варіант прочитати слово навпаки або виліпити його значення з пластиліну. Ось, наприклад, уявіть як заспівати пісню про фразу «дати лапу» або намалювати «матріархат». Ми впевнені, ви вже посміхаєтеся, але ж гра навіть ще не почалася! Так що не втрачайте часу, а скоріше кличте друзів, розкладайте гру і готуйтеся до веселощів. Звертаємо вашу увагу на те, що «Еківоки По - Домашньому» це доповнення, і для повноцінної гри вам знадобиться базова версія гри «Еківоки».

До складу настільної гри «Еківоки: По - Домашньому» входить:
 – 80 карток
 – правила гри

Придбати настільну гру «Еківоки: По - Домашньому» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
225 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Еківоки: По - Домашньому


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..