Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Еківоки. В дорогу

ДополненияПохожие товары
Пам'ятайте як нудно буває подорожувати в купе поїзда.? Особливо якщо їхати далеко, а дивитися у вікно, читати книгу або просто розмовляти вже набридло? А як щодо партії в Еківоки? Велика, об'ємна говорите? Тягти з собою незручно? Багато місця в рюкзаку займає? А ось і не вгадали! Адже сьогодні ми вам готові запропонувати дорожню версію гри! Так що не сумуйте, Еківоки знову з вами!

Тип: поясни слово, для компанії
Видавництво: Нескучные игры
Час гри: 60-90 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2-16
Вiк: від 16 років
Мова: російська


Тепер вам не доведеться розлучатися з улюбленими Еківоками. Їдучи у відпустку, візьміть з собою дорожню настільну гру «Еківоки. В дорогу". Більш компактна версія, за рахунок відсутності ігрового поля (яке, до слова сказати, замінив блокнот і олівець) проте пропонує все той же кумедний ігровий процес. Причому слова на картках нові, а значить, не дивлячись на те, що «Еківоки. В Дорогу» є самостійною версією, її можна змішати з базовою грою, збільшуючи тим самим варіативність слів і фраз.

В ігровому ж процесі нічого не змінилося, все ті ж кидки кубика з поясненням слова або фрази різними способами. У тому числі і жестами і піснями і навіть читанням слова навпаки.

«Еківоки. В Дорогу» - прекрасний спосіб згаяти час в купе поїзда або навіть перечікуючи спеку в номері готелю на відпочинку. У будь-якому випадку буде весело і цікаво.

До складу настільної гри «Еківоки. В Дорогу» входить:
 – 80 карток
 – Пісочний годинник
 – Брусок пластиліну
 – Блокнот
 – Олівець
 – Кубик
 – Правила

Придбати настільну гру «Еківоки. В Дорогу» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Еківоки. В дорогу


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..