Настільна гра Dixit / Діксіт

0    Відео
код: 8733
Діксіт — гра, яка має просту механіку і правила, але водночас володіє великою глибиною, стратегією, креативністю та різноманітністю. Головна її особливість – це, власне, її нестандартні картки. Завдяки дивовижним ілюстраціям та великому розміру, вони схожі на справжні витвори мистецтва. Що ж зображено на цих картках? На це питання неможливо дати однозначної відповіді, бо малюнки можуть здатися трохи дивними, десь навіть абсурдними, адже вони виконані в сюрреалістичному стилі, на кшталт робіт Сальвадора Далі або Жана Дюбюффе.

Тип: сімейна, на асоціації, для вечірок
Видавець: Ігромаг (Україна), Libellud
Кількість гравців: 3-8
Час гри: 30
Вік: 8+
Мова: мовонезалжена, французька, з цифровими правилами українською

Ознайомитися з правилами настільної гри Dixit можна тут

Діксіт (Dixit) – це видатна настільна гра на асоціації, в якій учасники, використовуючи картки з ілюстраціями, створюють власні історії, максимально розкриваючи свою творчість та уяву. Гра відзначається привабливим дизайном елементів та спеціальним полем для зручного обліку балів, крім того, максимальна кількість гравців складає 8 осіб.

Автор гри, Жан-Луї Рубер, працював дитячим терапевтом і мав психіатричну освіту. Він створив цю гру з метою допомогти підліткам розвивати своє мислення та комунікативні навички. Уперше Діксіт було видано у 2008 році, а зараз вона вже має статус класики компанійських настільних ігор та безліч нагород по всьому світу.


Фантазуйте вміло!


Малюнки зображені на картках не мають текстового опису, але можуть містити абстрактні образи, фантастичні сцени, таємничих персонажів, казкові пейзажі або інші творчі зображення. Їхня загадковість і відкритість для інтерпретацій надає гравцям безліч можливостей для творчого вираження та створення власних дивовижних історій. Використовуючи креативність і фантазію, кожен з учасників може спробувати створити власну історію з ілюстрацій на картках. Це може бути що завгодно – пісня, вірш чи казка, або навіть космічна розповідь, яка перенесе гравців в інші реалії та дозволить їм уявити світ за межами звичайного.

Окрім 84 унікальних карток, в комплекті гри Dixit також міститься яскраве ігрове поле зі слотами для карток гравців та треком підрахунку балів, по якому будуть пересуватися різнокольорові кролики гравців, змагаючись за перше місце у цій фантастичній гонитві.


Як грати в Діксіт?


Правила гри легкі та зрозумілі навіть для новачків. Учасники розміщують своїх кроликів на початку треку для підрахунку балів і беруть по шість випадкових карток та жетони для голосування.

Один із гравців виконує роль оповідача. Потай від інших він обирає картку, створює асоціацію до неї та оголошує її. Решта учасників також таємно вибирають по одній картці, яка, на їхню думку, максимально відповідає асоціації оповідача. Оповідач, не дивлячись, збирає картки, додає свою, перемішує їх та викладає горілиць в слоти на ігровому полі.

Гравцям потрібно відгадати картку оповідача, обираючи жетон для голосування з номером, що відповідає слоту картки на ігровому полі. За свою власну карту голосувати не можна. Оповідач не бере участі у голосуванні. Учасники одночасно відкривають свої жетони.

  • Якщо всі гравці відгадали картку оповідача або, навпаки, її ніхто не відгадав – оповідач не отримує нічого, а решта учасників отримує по 2 бали.
  • Якщо принаймні один гравець не відгадав карту оповідача, тоді по 3 бали отримує оповідач і гравці, що відгадали картку.
  • Гравці (крім оповідача) отримують по 1 балу за кожен голос, відданий за їхні картки.

Отримавши бали, гравці переміщують своїх кроликів по треку підрахунку балів. В наступному раунді роль оповідача переходить за годинниковою стрілкою до іншого учасника. Гра триває до закінчення всіх карток у колоді. Перемагає гравець, чий кролик першим потрапляє на фінішну позначку треку.


Для кого гра?


Діксіт підходить для людей будь-якого віку, характеру та світогляду. Це гра, яка однаково підходить як для приємного проведення часу у великій компанії, так і в невеликому сімейному колі. В ній можна від душі посміятися, трохи посумувати, а також дізнатися багато нового про своїх друзів. Це гра для душі.

Комплектація настільної гри «Діксіт» (Dixit):

  • 84 карти
  • 8 планшетів для голосування
  • 8 дерев'яних кроликів
  • 1 ігрове поле, що складається з шкали підрахунку балів, 8 слотів для карт та 1 пам'ятки гравця
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись