Настільна гра Діксіт: Одісея (UA) / Dixit: Odyssey (UA)

81    Відео
код: 422
Настільна гра Діксіт: Одісея  (UA) / Dixit: Odyssey  (UA)
кількість гравців
3-12
вік
8+
час гри
40-60
мова
ТОПоплата частинами
За вікном мокро та холодно? Пустун-дощик моросить по дахах, збігаючи струмочками по жолобах водостічних труб... Не варто сумувати, візьміть телефон, покличте в гості друзів. Дістаньте з полиці коробку з настільною грою Діксіт і меланхолійний настрій випарується, ніби його й не було зовсім. Хмарки на вулиці розбіжаться, калюжі висохнуть, а будинок наповниться веселим сміхом та позитивним настроєм.

Тип: асоціативна, для вечірок, сімейна, швидка
Видавець: Ігромаг (Україна), Libellud (Франція)
Час гри: 40-60
К-сть гравців: 3-12
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри Діксіт: Одісея можна тут

Настільна гра Діксіт: Одісея (Dixit: Odyssey) являє собою самостійне доповнення до популярної гри Dixit (Діксіт). Ви можете використовувати його як окрему гру чи разом з «Діксіт» (Dixit) та всіма доповненнями до нього, змішуючи карти з наборів випадковим чином, чи навіть використовуючи їх разом.

Правила при грі вшістьох нічим не відрізняються від попереднього видання, просто додайте нову колоду. Ви можете навіть використовувати стандартні жетони замість карток голосування. Проте, якщо ви захочете грати в більшому складі, то окрім карт вам знадобляться нові карточки та маркери голосування. Гравці будуть визначати карту, вказуючи її номер маркером на картці для голосування. При цьому, для збільшення своїх шансів на удачу, кожен гравець може, якщо забажає, проголосувати за ще одну додаткову карту, але при цьому при підрахунку отримати менше переможних балів. Крім базових правил Діксіт Одісея пропонує 2 нові режими спеціально для більшого числа учасників.


Нові режими гри Діксіт: Одісея


Режим «Діксіт для Вечірки». При таких правилах перед тим, як хоча б поглянути на карти з ілюстраціями в своїх руках, оповідач голосно говорить що-небудь іншим гравцям. На відміну від базової гри, те, що каже оповідач, не має жодного відношення до його карт. Опісля кожен гравець, включно з оповідачем, вибирають по одній карті в своїх руках, яка, на їхню думку, найкраще ілюструє те, що сказав оповідач. Використовуючи зелений маркер, кожен гравець, включно з оповідачем, таємно проголосує за карту, яка найкраще підходить під опис оповідача. Чим більше гравців проголосували за одну і ту ж карту, тим більше балів вони отримають. Але крім цього, оповідач також таємно голосує за одну з викладених карт, цього разу за допомогою червоного маркера. Жоден з голосів, відданих цій карті, не враховуватиметься при підрахунку. Гра завершується тоді, коли кожен гравець хоч раз побуває в ролі оповідача. 

Режим «Командний Діксіт». Грати в нього можна лише при парній кількості учасників. Перед грою формуються команди з 2-х гравців, при цьому члени однієї команди повинні сидіти за столом навпроти один одного. Як і видно з назви, гравці будуть діяти командно. Вислухавши сказане опопвідачем, його партнер по команді передає оповідачу карту, яка якнайкраще відповідає його словам. Потім кожна команда вирішує, хто з них буде передавати свою карту оповідачеві (вони можуть перемовлятися, але лише в присутності інших гравців і їх заборонено показувати чи описувати карти в своїх руках). Ні оповідач, ні гравець, який передав йому карту, не можуть приймати участі в голосуванні. Голосування і підрахунок балів проходять відповідно до базових правил. Гра завершується, коли кожен гравець хоч раз побуває в ролі оповідача. Перемагає команда, яка набрала найбільше балів.

Ілюстрації до цього випуску являють собою колективну працю прекрасних художників П'єро та Марі Кардуа. Перший виконав ескізи, а Марі додала до них свої фірмові кольори. Тому, не дивлячись на стилістичну витриманість, малюнки на картах виділяються серед решти наборів. Крім цього, багато хто жалівся на нестійких кроликів для підрахунку балів. Автори врахували цей недолік і тепер кролики стали стійкішими, а поле зі шкалою підрахунку зручним та компактним. Крім цього, гра немовби завершує весь цикл, простір в коробці організований таким чином, щоб зручно розмістити всі попередні випуски.

Випуском настільної гри Діксіт Одісея (Dixit Odyssey) автори довели гру до логічного фіналу. Тепер, після зняття обмеження на 6 осіб, це повноцінна гра для вечірок. В неї можуть грати до 12-ти осіб, а правила пропонують два спеціальні режими для вечірок. Якщо вам подобається базова гра, ми наполегливо рекомендуємо спробувати це розширення, яке зробить ваші ігрові зустрічі ще більш шумними, веселими та захоплюючими. Якщо ж ви поки не грали в Діксіт, то Одісея — чудова причина почати.

Комплектація настільної гри «Діксіт: Одісея (UA)» (Dixit: Odyssey):

  •   поле для підрахунку балів
  •   84 карти с ілюстраціями
  •   12 карток для голосування
  •   24 маркери для голосувания
  •   12 дерев'яних кроликів
  •   правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра, рекомендуємо поглянути на «Країна Снів», а також на «Містеріум». Можливо, Вас також зацікавлять деякі доповнення, починаючи з «Діксіт 2: Пригоди».

Додати відгук

Віталій (22-01-2023 | 17:20)


Придбали гру. Якось знайомі нас із дружиною познайомили з цією грою. Тому знали, що собі придбаємо!
Доброго дня, Віталій!
Ми раді, що ви приєднались до чарівного світу Діксіт!
Бажаємо вам натхнення і яскравих асоціацій!

Анна (24-10-2022 | 17:05)

Чудова гра, купувала для брата на день народження - грали усією сім'єю. І всім сподобалось :) Рекомендую для гри різними поколіннями
Доброго дня, Анно!
Щиро дякуємо за такий чудовий відгук!
Бажаємо вам барвистих асоціацій і неймовірних вражень!

Vlad (06-07-2022 | 16:57)

Подскажите, кто страна производитель?
Доброго дня, Владе!
Країна-виробник - Німеччина)
Бажаємо вам яскравих асоціацій і відмінних партій!

Ольга (24-11-2021 | 17:56)

Добрый. Скажите, какие карты дополнительно можно к ним приобрести, хтобы не повторялись с этой игрой. И напишите , пожалуйста, художников дополнительных карт. Видно, что карты первой и третей колоды схожи по стилю, вторые и эта игра схожи.
Добрий день, Ольго!
Що ж спершу варто зазначити, що будь-яка додаткова колода до Діксіту є унікальне і не повторюється за стилем та наповнення на жодну з базових комплектів,
ви можете їх замішувати чи заміщувати між собою :)
Щодо художників лише базові частина та Діксіт 2: Пригоди були намальовані одною художницею Marie Kardouat,
а от решта доповнень були створенні різними художниками імена яких зазначено у шапці коробочки.
Дякуємо за звернення та нехай фантазія та інтуїція Вас ніколи не підводить!

Ирина (17-06-2021 | 14:35)

Диксит "Одиссея" я покупала несколько лет назад на подарок. До сих пор игра как новенькая. Очень качественно выполнена, с удобным и красивым полем. Детям особенно нравится процесс голосования, - интересно придумано. И сами карты - загляденье! Ощущение, что в руках произведение искусства. Обожаем эту игру всей семьёй, она безупречна! Похоже, пора докупить карты.
+ Эта игра интересна всем, от маленького до старенького.
- нет
Доброго дня, Ірино!
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дійсно приємно чути, що гра припала Вам до душі. У нас представлені усі 10 доповнень, тому будемо на Вас чекати :)
Бажаємо Вам незабутніх заглиблень у світ фантазії та асоціацій!

Олена (14-10-2020 | 11:21)

Чудова гра, must have для будь-якої оселі, майже для будь-якої компанії, чудова змога розважити, розсмішити і зробити цікавішою будь-яку зустріч.
+ Дуже сподобалась локалізація Ігромага
- мінімум повітря в коробці
- відсутність правил російською;
- поле, яке складається з 2х окремих частин, які скріплюються, а не таке, що перегинається, а отже явно порветься;
- неймовірно красиві малюнки на кратах;
- ну і загалом, гра максимально універсальна, для різного віку, статі та захоплень.
- Недоліки не про гру, а про Ігромаг. Не критично, але осад залишився:
- трошки наплутали із замовленням, неправильний номер мобільного вказали для НП і не перевірили, чи збігається прізвище, але швидко виправили, коли я розібралась;
- перше замовлення не зараховується на бонусну карту. Замовлення було на суму більше штуки, може 1,5, шкода втрачати. Наступне велике замовлення зробила в іншого українського видавця, в Ігромага буду мабуть лиш їхні локалізації брати.
Дякуємо, Олена за коментар.
Вибачте нас, що допустили помилку в даних відправлення.
В майбутньому будемо більш ретельно перевіряти дані перед відправкою.

Іванка (04-06-2020 | 15:46)

добрий день! коли очікується, скадіть будь ласка?!
Доброго дня, Іванко. Очікуємо на новий тираж ближче до осені.

Показати більше
1346грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись