Настільна гра Діксіт: Одісея / Dixit: Odyssey

78
код: 422

3-12

8+

40-60
ТОП
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільная гра Dixit Odyssey (Діксіт Одісея)
За вікном мокро та холодно? Пустун-дощик моросить по дахах, збігаючи струмочками по жолобах водостічних труб... Не варто сумувати, візьміть телефон, покличте в гості друзів. Дістаньте з полиці коробку з настільною грою Діксіт і меланхолійний настрій випарується, ніби його й не було зовсім. Хмарки на вулиці розбіжаться, калюжі висохнуть, а будинок наповниться веселим сміхом та позитивним настроєм.

Тип: нові пригоди в світі фантазій, для компанії
Видавець: Ігромаг (Україна), Libellud (Франція)
Час гри: від 40 до 60 хвилин
К-сть гравців: 3 - 12
Вік: від 8 до 99
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут


Настільна гра "Діксіт Одісея" (Dixit Odyssey) являє собою самостійне доповнення до популярної гри Dixit (Діксіт). Ви можете використовувати його як окрему гру чи разом з "Діксіт" (Dixit) та всіма доповненнями до нього, змішуючи карти з наборів випадковим чином, чи навіть використовуючи їх разом. 
Правила при грі вшістьох нічим не відрізняються від попереднього видання, просто додайте нову колоду. Ви можете навіть використовувати стандартні жетони замість карток голосування. Проте, якщо ви захочете грати в більшому складі, то окрім карт вам знадобляться нові карточки та маркери голосування. Гравці будуть визначати карту, вказуючи її номер маркером на картці для голосування. При цьому, для збільшення своїх шансів на удачу, кожен гравець може, якщо забажає, проголосувати за ще одну додаткову карту, але при цьому при підрахунку отримати менше переможних балів. Крім базових правил "Діксіт Одісея" (Dixit Odyssey) пропонує 2 нові режими спеціально для більшого числа учасників. 


По-перше, це режим "Діксіт для Вечірки". При таких правилах перед тим, як хоча б поглянути на карти з ілюстраціями в своїх руках, оповідач голосно говорить що-небудь іншим гравцям. На відміну від базової гри, те, що каже оповідач, не має жодного відношення до його карт. Опісля кожен гравець, включно з оповідачем, вибирають по одній карті в своїх рукаї, яка, на їхню думку, найкраще ілюструє те, що сказав оповідач. Використовуючи зелений маркер, кожен гравець, включно з оповідачем, таємно проголосує за карту, яка найкраще підходить під опис оповідача. Чим більше гравців проголосували за одну і ту ж карту, тим більше балів вони отримають. Але крім цього, оповідач також таємно голосує за одну з викладених карт, цього разу за допомогою червоного маркера. Жоден з голосів, відданих цій карті, не враховуватиметься при підрахунку. Гра завершується тоді, коли кожен гравець хоч раз побуває в ролі оповідача. 


По-друге, це режим "Командний Діксіт". Грати в нього можна лише при парній кількості учасників. Перед грою формуються команди з 2-х гравців, при цьому члени однієї команди повинні сидіти за столом навпроти один одного. Як і видно з назви, гравці будуть діяти командно. Вислухавши сказане опопвідачем, його партнер по команді передає оповідачу карту, яка якнайкраще відповідає його словаи. Потім кожна команда вирішує, хто з них буде передавати свою карту оповідачеві (вони можуть перемовлятися, але лише в присутності інших гравців і їх заборонено показувати чи описувати карти в своїх руках). Ні оповідач, ні гравець, який передав йому карту, не можуть приймати участі в голосуванні. Голосування і підрахунок балів проходять відповідно до базових правил. Гра завершується коли кожен гравець хоч раз побуває в ролі оповідача. Перемагає команда, яка набрала найбільше балів.
 


Илюстрації до цього випуску являють собою колективну працю прекрасних художників П'єро та Марі Кардуа. Перший виконав ескізи, а Марі додала до них свої фірмові кольори. Тому, не дивлячись на стилістичну витриманість, малюнки на картах виділяються серед решти наборів. Крім цього, багато хто жалівся на нестійких кроликів для підрахунку балів. Автори врахували цей недолік і тепер кролики стали стійкішими, а поле зі шкалою підрахунку зручним та компактним. Крім цього, гра немовби завершує весь цикл, простір в коробці організований таким чином, щоб зручно розмістити всі попередні випуски.

Випуском настільної гри "Діксіт Одісея" (Dixit Odyssey) автори довели гру до логічного фіналу. Тепер, після зняття обмеження на 6 осіб, це повноцінна гра для вечірок. В неї можуть грати до 12-ти осіб, а правила пропонують два спеціальні режими для вечірок. Якщо вам подобається базова гра, ми наполегливо рекомендуємо спробувати це розширення, яке зробить ваші ігрові зустрічі ще більш шумними, веселими та захоплюючими. Якщо ж ви поки не грали в Діксіт, то Одісея - чудова причина почати.

 

Комплектація настільної гри "Діксіт Одісея" (Dixit Odyssey):

 •   Поле для підрахунку балів
 •   84 карти с ілюстраціями
 •   12 картки для голосування
 •   24 маркер для голосувания
 •   12 дерев'яних кроликів
 •   1 книга правил

Якщо Вам сподобалася ця гра, рекомендуємо поглянути на «Країна Снів», а також на «Містеріум». Можливо, Вас також зацікавлять деякі доповнення, починаючи з «Діксіт 2: Пригоди».

Придбати настільну гру Dixit Odyssey (Діксіт Одісея) у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Ольга (24-11-2021 | 17:56)

Добрый. Скажите, какие карты дополнительно можно к ним приобрести, хтобы не повторялись с этой игрой. И напишите , пожалуйста, художников дополнительных карт. Видно, что карты первой и третей колоды схожи по стилю, вторые и эта игра схожи.
Добрий день, Ольго!
Що ж спершу варто зазначити, що будь-яка додаткова колода до Діксіту є унікальне і не повторюється за стилем та наповнення на жодну з базових комплектів,
ви можете їх замішувати чи заміщувати між собою :)
Щодо художників лише базові частина та Діксіт 2: Пригоди були намальовані одною художницею Marie Kardouat,
а от решта доповнень були створенні різними художниками імена яких зазначено у шапці коробочки.
Дякуємо за звернення та нехай фантазія та інтуїція Вас ніколи не підводить!

Ирина (17-06-2021 | 14:35)

Диксит "Одиссея" я покупала несколько лет назад на подарок. До сих пор игра как новенькая. Очень качественно выполнена, с удобным и красивым полем. Детям особенно нравится процесс голосования, - интересно придумано. И сами карты - загляденье! Ощущение, что в руках произведение искусства. Обожаем эту игру всей семьёй, она безупречна! Похоже, пора докупить карты.
+ Эта игра интересна всем, от маленького до старенького.
- нет
Доброго дня, Ірино!
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дійсно приємно чути, що гра припала Вам до душі. У нас представлені усі 10 доповнень, тому будемо на Вас чекати :)
Бажаємо Вам незабутніх заглиблень у світ фантазії та асоціацій!

Олена (14-10-2020 | 11:21)

Чудова гра, must have для будь-якої оселі, майже для будь-якої компанії, чудова змога розважити, розсмішити і зробити цікавішою будь-яку зустріч.
+ Дуже сподобалась локалізація Ігромага
- мінімум повітря в коробці
- відсутність правил російською;
- поле, яке складається з 2х окремих частин, які скріплюються, а не таке, що перегинається, а отже явно порветься;
- неймовірно красиві малюнки на кратах;
- ну і загалом, гра максимально універсальна, для різного віку, статі та захоплень.
- Недоліки не про гру, а про Ігромаг. Не критично, але осад залишився:
- трошки наплутали із замовленням, неправильний номер мобільного вказали для НП і не перевірили, чи збігається прізвище, але швидко виправили, коли я розібралась;
- перше замовлення не зараховується на бонусну карту. Замовлення було на суму більше штуки, може 1,5, шкода втрачати. Наступне велике замовлення зробила в іншого українського видавця, в Ігромага буду мабуть лиш їхні локалізації брати.
Дякуємо, Олена за коментар.
Вибачте нас, що допустили помилку в даних відправлення.
В майбутньому будемо більш ретельно перевіряти дані перед відправкою.

Іванка (04-06-2020 | 15:46)

добрий день! коли очікується, скадіть будь ласка?!
Доброго дня, Іванко. Очікуємо на новий тираж ближче до осені.

Ivanka (29-05-2020 | 08:06)

добрий день! коли очікується в продажу? і чи є у вас самовивіз? дякую
Доброго дня) Найближчим часом не очікуємо( Магазин відкриється 1 червня.

Дмитрий (08-04-2020 | 14:33)

Подскажите, пожалуйста, когда будет доступна к покупке?
Пока нет информации.

Павел (01-02-2020 | 11:57)

Здравствуйте, нету еще информации когда Одиссея будет доступна?
Добрый день. Вероятнее всего в течение весны.

Инна (29-12-2019 | 10:53)

Добрый день. Когда игра будет в наличии и наборы карт к ней?
Добрый день, Инна! Диксит Одиссею ожидаем ближе к лету а дополнительные наборы карт сейчас есть в наличии!

Максим (18-07-2019 | 22:38)

Чудова гра для компанії!!!
Дякуємо за відгук! Веселих Вам партій!

Сергій (18-10-2018 | 19:02)

Прекрасний сервіс. Швидка доставка. Супер гра.
Дякую, приємного вам вечора)

Игорь (26-06-2018 | 14:03)

Дети давно просили и вот она приехала. Распаковка была молниеносной. Рвали кулек как "Тузик грелку". В кульке с играми нашлась еще одна карта) как я понял бонус)) Спасибо.
+ Игра на любые компании и что радует уже до 12 играков.
- Соглашусь с постом ниже - магнитики диким кроликам нужны)))
Приятных вам партий и положительных эмоций!

Геннадий (31-05-2018 | 21:11)

Подскажите ! Одиссей игру с каким дополнением лучше смешать??? а то она сама по себе конечно НЕ ОЧЕНЬ - не проработаны ассоциации !)
В игру можно добавить любое дополнение которое вам понравится)

Жанна (29-05-2018 | 11:46)

Игра - супер! Если хотите поближе узнать, что творится в голове у ваших друзей - сыграйте с ними в Dixit! :)
+ Еще не было такого человека, которому бы не понравилась игра.
- Поле и зайчики просят магнитов. Зацепить поле очень легко, зайчики врассыпную сразу.
Спасибо, за комментарий)

Генчик (29-05-2018 | 10:02)

Игра - СУПЕР ! Зависаем на полдня, причем время просто ракета проходит!))
Качество обслуживания клиентов - РЕСПЕКТ и УВАЖУХА !))) Так держать ребята - всем бы такого сервиса!

P.S. По протекторам защиты для карт Dixit сразу говорите что их надо подрезать и огни не идеально подходят - а то люди есть разные...........!)))))
Удачи!
Благодарим за отзыв! Мы стараемся для вас и планируем быть еще лучше :) Отличных вам партий!

Lucky (25-01-2018 | 13:55)

Люблю ігри серії Діксіт, але Одісея - не знаю, не зайшла чомусь. Якісь карти малоасоціативні, багато деталей, від яких важко відштовхнутись
http://www.zagramy.net/wp-content/uploads/2011/11/do3.jpg
Окрім того, здається, що вони н е так пов"язвані по сюжету, ніж, скажімо перша (ориганільна) колода карт.
Тому, якщо обирати як першу гру, все ж віддали б перевагу інших іграм, але явно не Одісеї.

Ну, але на колір і смак - товариш не всяк :)
- - карти мало пов"язані по сюжету одні з одними
- багато карт зовсім незамислуваті (напр., дерижабль на містом і дерево; ведмедик, який обіймає інших, і т.д.)
Добрый день. Спасибо за ваш отзыв)

Показати більше
Аксесуари
Доповнення
Схожі товари
979грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00