Настільна гра Діксіт 9: Ювілейне видання / Dixit 9: Anniversary

3    Відео
код: 5149
Настільна гра Діксіт 9: Ювілейне видання / Dixit 9: Anniversary
кількість гравців
3-8
вік
8+
час гри
60+
мова
ТОПДОПОВНЕННЯоплата частинами

Діксіт, чудова, яскрава, улюблена багатьма гра, в 2018 році відсвяткувала своє десятиліття. На честь цієї події автори подарували гравцям десятий випуск цієї гри - Dixit 9 Anniversary (Діксіт 9: Ювілейне видання). За десять років свого існування гра домоглася величезної любові шанувальників різного віку і національностей. Це доводять отримані грою численні премії, а також стабільне 18 місце на рейтингу паті-ігор сайту BGG. 

Тип: асоціативна, що розвиває уяву, креативність, дедукція, доповнення до гри Dixit або Dixit Odyssey
Видавець: Libellud (Франція)
Тривалість гри: 60+
Кількість гравців: 3-8
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами гри Діксіт 9  можна тут

  Dixit 9 Anniversary (Діксіт 9: Ювілейне видання) - це 84 нових карти, для повноцінної партії з якими потрібно базова гра Діксіт або ж спеціальне видання Діксіт: Одіссея. 84 нових шматочка персональних всесвітів різних художників. До речі, якщо раніше кожне доповнення оформлялося одним автором, то ювілейна версія зібрала всіх оформлювачів, які раніше працювали над створіннями зображень для карт Діксіта. 

 

 Слід зазначити, що задня сторона карт Dixit 9 Anniversary (Діксіт 9: Ювілейне видання) не відрізняється від карт всієї серії Діксіт, тому ви легко можете змішати набори різних доповнень в будь-який кількості і послідовності, щоб зробити ваші партії ще більш несподіваними і яскравими! 

 


 Правила гри Діксіт 9 неймовірно прості і захоплюючі. На початку партії всі учасники отримують по шість карт. Перший гравець зобов'язаний придумувати асоціацію до однієї зі своїх карток і викласти її на стіл сорочкою вгору. Потім інші гравці в таємниці один від одного підбирають зі своїх карт найбільш підходящу до озвученої асоціації. Відібрані карти перемішуються і відкриваються. Після цього гравцям належить відгадати карту ведучого гравця. Потім гравці добирають по одній карті і роль ведучого переходить до наступного учасника.
 Цікаво, що переможні бали зараховуються ведучому, якщо хоча б один (але не всі відразу) з гравців відгадав його карту.
Dixit - це відмінна гра, яка розвиває фантазію, логіку, асоціативне мислення. Завдяки їй учасники покращують свої когнітивні навички, вчаться спілкуванню і розумінню один одного. Але крім цього Діксіт 9 - це гра, яскрава, весела, добра, що дарує безліч відмінних емоцій і радощі перемоги!

Комплектація доповнення «Dixit 9: Anniversary»:

  • 84 карти;
  • Правила.
Додати відгук

Марина (15-02-2021 | 11:21)

Картинки прям дуже-дуже прикольні. На перший погляд наче банальні, але коли починаєш грати то фантазія набирає круті обороти)))

Супер доповнення!:)
+ Цікаві, яскраві та багатозначні картки.
Доброго дня, Марино!
Дуже раді, що вам сподобалось це яскраве доповнення. Бажаємо приємного занурення в казковий світ Dixit :)
Дякуємо за відгук!

Кристина (09-12-2019 | 23:54)

Классный доп! У нас база Диксит (не одиссея) и рубашки карт такие же, всё нормально.
Чудесных вам партий!

Елизавета (02-12-2019 | 11:04)

Изображения в этом дополнении очень красивые и красочные. Играть интересно. Но у нас есть базовая версия Диксит:Одиссея и есть различия между картами базовой игры и этого дополнения.
+ Красивые изображения.
- Карты дополнения тоньше и рубашка светлее чем у базовой версии.
Спасибо за отзыв!

698грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись