Настільна гра Carcassonne: Bridges, Castles and Bazaars / Каркассон: Мосты, замки и базары

16
код: 474

2-6

8+

30-45
ДОПОВНЕННЯ
 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
     Прогрес не стоїть на місці. Інженерами Каркассону була освоєна нова будівельна технологія, завдяки якій з'явилась можливість зводити мости. Це спростило переміщення по королівству і збільшило наплив торговців з далеких країв. Повсюди стали з'являтися базари, на яких тепер можна придбати навіть земельні наділи. Звичайно, для охорони караванів довелося звести мережу могутніх оборонних споруд - замків - де багаті мандрівники могли знайти прихисток над головою і безпечний нічліг.

Тип: доповнення до гри Carcassonne (Каркассон)
Видавець: Z-Man Games (США)
Час гри: від 30 до 45 хвилин
К-сть гравців: 2 - 6
Вік: от 8 до 99
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами  можна тут

 

     Увага! Настільна гра Carcassone: Bridges, Castles and Bazaars не яє самостійною грою - це розширення! Для гри в неї вам спершу необхідно придбати базову настільну гру Carcassonne (Каркассон)! Також зверніть увагу на те, що сорочки плиток земель західної версії не співпадають з російською локалізацією.

Розширення "Bridges, Castles and Bazaars" є восьмим великим доповненням до настільної гри Каркассон (Carcassonne) і поєднує в собі декілька маленьких- розширень, вказаних в назві гри. Нові 12 плиток земель просто додаються до плиток з базового набору. Крім цього кожен гравець отримує на початку гри певну, залежну від кількості учасників, кількість жетонів замків і фішок мостів.

Базари додають в гру елемент аукціону за переможні бали, який проходить за наступними правилами. Після того, як буде розміщена плитка з базаром, гравець, що відкрив її, дістає зі стопки і розкладає перед учасниками кількість плиток, рівну кількості гравців. Опісля гравці розіграють ці плитки. Для цього вони по черзі вибирають по одній плитці, назначаючи за неї ціну. Решта гравців можуть погодитися чи підвищити ціну лоту. Нарешті гравець, який вибрав плитку може або виплатити переможцю вказану вартість в переможних балах і залишити плитку собі чи навпаки - переможець забирає її собі, а учасник, який починає торги отримує від нього зазначену кількість переможних балів. Аукціон продовжується аналогічним способом, доки не будуть розібрані всі плитки. Останній гравець отримує свою плитку безкоштовно і гра відновлюється за звичайними правилами.

 


     Мости височіють над землями Каркассону, переносячи гру в трьохвимірний простір. Причому ви можете ставити підлеглих як на мости, так і під ними. Розміщуючи плитку, ви можете додатково виставити на неї, чи на будь-яку сусідню плитку, одну з отриманих на початку гри фішок мостів, які об'єднують декілька сегментів дороги. (При цьому, звичайно, може пройти підрахунок балів за завершення дороги). Кінці мосту повинні стояти на полі таким чином, щоб дорога з сусідньої плитки точно виходила на міст.

І, нарешті, замки, додають в гру ще одни цікавий механізм отримання балів за чужу працю. Завершуючи маленьке місто з декількох районів, ви можете вирішити не отримувати за нього бали, а розмістити в ньому один з отриманих на початку гри жетонів замку зі своїм підданим. Якщо в процесі гри буде добудована будь-яка споруда на території, що прилягає до замку, то господар замку отримає за нього повну кількість переможних балів, які дає дана споруда. Наприклад, якщо хтось добудує дорогу вартістю в 6 балів, то по 6 балів отримує як власник дороги, так і власник замку, до якого вона прилягає. Після цього обидва піддані повертаються в резерви своїх господарів.

 


     Комплектація настільної гри "Carcassonne: Bridges, Castles and Bazaars":

 • 8 плиток земель з базарами
 • 4 нові звичайні плитки
 • 12 дерев'яні фішки мостів
 • 12 жетонів замків
      Як і будь-яке розширення, "Мости, Міста і Базари" додають в базову гру нові цікаві можливості, роблячи її ще різноманітнішою, глибшою і цікавішою. Тепер гравці можуть брати участь в аукціонах за плитки земель, які оплачуються за допомогою переможних балів. Мости дивовижним чином височіють н6ад поверхнею ігрового поля, наче переносячи ігровий процес в новий вимір. Ми рекомендуємо це розширення всім любителям оригінальної гри, а також звертаємо вашу увагу, що крім вищезгаданого існує величезна кількість інших доповнень, які додають в ігровий процес не менш цікаві стратегічні елементи.

Придбати настільну гру «Carcassonne: Bridges, Castles and Bazaars»» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Dimka (15-10-2019 | 16:37)

Подскажите пожалуйста, когда ожидается поступление? хоть в этом году?
В этом году уже не приедет(

Виктор (08-06-2019 | 13:59)

Подскажите, такие дополнения совместимы с русской базой? По цвету тайлов будут различия? (что рубашки разные я знаю).
Здравствуйте! Они будут немного отличаться, в оригинале краски более контрастные

Галина (23-03-2018 | 20:33)

А есть ли это часть в русской версии игры?
И какие еще разняться и можно докупить.
Нет, локализированной версии этого дополнения пока нет. А вот второй вопрос не очень поняли.

Дима (20-09-2017 | 13:31)

Когда можно ожидать дополнение?
Поступление дополнений ожидаем в октябре-ноябре.

Петр (02-03-2017 | 14:45)

Здравствуйте. Могу ли я рассчитывать, что увижу это дополнение в старом дизайне и смогу приобрести его у вас на сайте?
Добрый день. В старом дизайне Каркассоны перестали производится, к сожалению.

Ольга (31-12-2015 | 13:28)

А у нас влезли тайлы. Взяли органайзер и дополнение вместе, тоже побаивались, что будет такая проблема, но нет, все поместилось. Плотно, но поместилось)
Отлично!)

Александр (04-12-2015 | 18:10)

Да, не влезают в деревянный органайзер - плитки толще (больше слоев картона или меньше спрессован, я не знаю), чем в других дополнениях (12 любых других плиток влезают без проблем).
Мы обязательно передадим информацию об этой проблеме разработчикам. Возможно в новой партии другой картон, так как когда партия этих органейзеров только поступила к нам - мы ее тестировали, со всеми дополнениями. И как вы можете увидеть на фото - все помещалось.

Александр (03-12-2015 | 09:43)

Интересное дополнение, добавляющее новые механики.

Жаль, тайлы толще чем в базе и в других дополнениях: они не влазят в органайзер для каркассона - остается один "лишний" (специально поробовал положить на место этого дополнения 12 других плиток - влезли легко)
Александр, не влезают в деревянный органайзер?

Валерий (07-08-2015 | 17:29)

Скажите, не отличается ли тыльная сторона тайлов от обычных? У нас уже есть есть Каркассон и все дополнения, кроме этого - не хотелось бы неожиданностей. Где-то слышал что тайлы отлтичаются, решил уточнить. Спасибо.
Тыльная сторона в этой версии с буквой С, как и все немецкие издания Каркассона.

Сергей (17-02-2015 | 23:37)

Неплохое дополнение, мосты позволяют закончить казалось бы пропащий город, добавляя в игру еще "Ага!" моментов, когда изворотливо решаешь паззл поля. Правда новичкам лучше с этим дополнением не играть, так как следить одновременно нужно за многим.
+ - Качество компонентов
- Есть упрощенные правила для базаров, без аукциона
- - Ужасный перевод правил, еще и с опечатками. Пришлось использовать английские
Спасибо за отзыв!

Владимир (04-02-2015 | 09:55)

Добрый день. Интересует будет ли в продаже локализация от hobbyworld.
Владимир, есть только сборники дополнений от hobbyworld: Наука и Магия, Предместья и обитатели.

Елена (02-01-2015 | 16:52)

Произошла ошибка :((

Я заказывала у вас на сайте дополнение Торговцы и Строители, а получила Мосты, Замки и Базары. Сразу не заметила, т.к. допы к Каркассону покупались для новогодних посиделок. На Новый Год открыли, а там совсем не то. Можно как-то заменить?
Добрый день В ближайшее время с Вами свяжутся наши менеджеры и мы решим эту проблему

Юрий (07-01-2014 | 18:43)

Добрый день! Очень классное дополнение. Замки и мосты очень интересные фишки добавляющие новых тактик.
Отмечу лишь один минус. За счет новых тайлов ландшафта и мостов, вся карта превращается в одну большую ферму. В итоге игра превращается в "отбей ферму" .

И еще подскажите пожалуйста как отыгрывать тайл "монастырь в черте города"? То есть выбираешь куда ставить майпла: на город или монастырь. И майпл на монастыре не считается как рыцарь при подсчете города? Заранее спасибо за подсказку.
Нам приятно, что дополнение пришлось вам по вкусу. Что касается вашего вопроса, то согласно официальных правил при размещении подданного на участке с монастырем в городе, вы должны четко определить кто это: монах или рыцарь. Монах принесет вам очки за монастырь, а рыцарь за город.

slawka (01-04-2013 | 19:41)

Добрый день. Хотелось бы отметить, что русский перевод, идущий вместе с этим дополнением - просто ужасен. Такое ощущение, что его перевели ГуглТранслейтом. Половина правил в принципе непонятна. Очень прошу выложить или прислать нормальный перевод, такой как в оригинальной игре, например.
Спасибо за комментарий. Мы уже обновили описание к дополнению и прикрепили правила. Вы можете проверить, может эти правила к игре Каркассон: Мосты, замки и базары RU Вам больше подойдут или же скачать оригинальные правила к игре Каркассон: Мосты, замки и базары на английском языке.

Анна (05-02-2013 | 15:49)

Спасибо большое за столь быстрый ответ.
Это очень радует, что игры абсолютно совместимы!
Определенно закажу другие дополнения, поскольку игра просто супер! Даже одна из моих подруг, кто не любит играть в настольные игры, была очень довольна этой игрой.
Вы умнички!
Спасибо вам.
Аня, приятных и хороших игровых партий :)
Спасибо!

Показати більше

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00