Настільна гра Carcassonne: Tower / Каркассон: Вежа

14
код: 414

2-6

8+

30-45
ДОПОВНЕННЯ
  • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільна гра Carcassone: Tower (Каркассон. Вежа)     Неспокійно стало в землях Каркассону! Місцеві правителі все частіше скоса поглядають на володіння своїх сусідів. За їх наказами лицарі осаджують мирні міста, бандити підстерігають і оббирають нічого не підозрюючих мандрівниів, жоден монастир не може почувати себе в повній безпеці, навіть селяни норовлять урвати собі десятину від сусідського поля. Кожен день королю доводиться вислуховувати сотні скарг від невинно постраждалих підданих. Щоб приструнити норовливих і показати іншим, що негоже зневажати закони королівства, видав він указ, який проголошував: "Звести на землях вежі з темницями і дати право лордам кидати в них порушників, які зазіхнуть на землі сусідські чи за нечестивими діяннями помічені будуть!"

Тип: доповнення до гри Carcassone org. (Каркассон)
Видавець: Z-Man Games (США)
Час гри: від 30 до 45 хвилин
К-сть гравців: 2 - 6
Вік: від 8 до 99

Ознайомитися з правилами  можна тут

Увага! Настільна гра "Каркассон. Вежа" (Tower) не є самостійною грою, це розширення! Для гри в нього вам необхідно спершу придбати базову настільну гру Carcassone org. (Каркассон)! Також зверніть увагу на те, що сорочки плиток земель західної версії не співпадають з російською локалізацією.


     З кожним розширенням настільної гри Carcassone org. (Каркассон) вона відкриває себе з несподіваної сторони, отримуючи нові ігрові можливості і способи взаємодії між гравцями. Розширення "Вежа" (Tower) є четвертим з тих доповнень, що вийшли на сьогоднішній день. Окрім елементів для нової механіки воно включає зручну вежу з щільного картону, яку можна використовувати як для зберігання плиток земель, так і для ергономічної організації ігрового простору під час партії.

     Та основним нововведенням є плитки земель з зображенням фундаметнів веж. Перед грою вони замішуються з рештою плиток, а кожен гравець отримує певну кількість поверхів вежі, які залежать від числа учасників. Основні правила зберігаються, проте тепер, окрім розміщення підданого на щойно вкладеній землі, у гравців на вибір з'являється 3 нових дії:
1. Помістити один з своїх поверхів вежі на будь-яку землю з фундаментом, незалежно від того, коли вона була зіграна.
2. Помістити один з своїх поверхів вежі на вже почату вежу. В обох випадках гравець може в якості в'язня забрати одного з підданих опонента, що стоїть на одній лінії перпендикулярно до вежі. Чим вища вежа, тим далі вона діє.
3. Завершити вежу, помістивши одного зі своїх підданих на вже почату вежу. Підданий залишається на вежі до кінця гри, при цьому її більше не можна будувати. Таким чином ви можете захищати свої володіння, якщо розташування даної вежі може вам загрожувати.


     Що ж відбувається далі з в'язнями? Якщо два гравці мають підданих один одного, то одразу ж проходить автоматичний обмін полоненими і піддані повертаються на службу до своїх лордів. Крім цього, під час свого ходу, гравець може забрати одного зі своїх в'язнів, заплативши за це 3 переможних бали, які віднімаються в нього і переходять до опонента.

Комплектація настільної гри "Carcassonne: Tower" (Carcassonne: Tower):
- 18 нових плиток земель
- 30 дерев'яних поверхів вежі
- 1 вежа

     Якщо вам сподобалась настільна гра Carcassone org. (Каркассон), то ми рекомендуємо обов'язково здобути в свою колекцію доповнення "Вежа" (Tower). Воно додає деякі елементи прямої взаємодії, дозволяючи забрати ключових підданих опонентів, що робить партії агресивнішими і напруженішими. Крім цього, в нашому магазині ви можете придбати наступні розширення:
- Каркассон: Таверни та Собори (Carcassonne: Inns & Cathedrals)
- Каркассон: Торговці та будівельники (Carcassonne: Traders & Builders)
- Каркассон: Принцеса і Дракон (Carcassonne: Princess & Dragon)
- Каркассон: Аббатство і Мер (Carcassonne: Abbey & Mayor)
- Каркассон: Замки, Мости і Базари (Carcassonne: Castles, Bridges & Bazaars)
- Каркассон: Катапульта (Carcassonne: Catapult)
 

Магістр настільного слова: mr. sNOwBODY


Придбати настільну гру «Каркассон. Вежа (Carcassonne: Tower)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Кирилл (01-10-2017 | 00:13)

Здравствуйте, задумались о приобретении этого дополнения. Вот только никак не понятен момент с установкой подданного на начатую башню. То что башня больше строиться не может - это понятно. А какие плюсы для игрока поставившего подданного? Очки за башню в конце игры тоже начисляются?
Добрый день. За Башню никаких дополнительных очков не начисляется. А игроки размещают своих подданных, чтобы защитить свои другие фишки от взятия в плен.

Дима (20-09-2017 | 13:33)

Когда появится в продаже?
Поступление дополнений ожидаем в октябре-ноябре.

Олег (23-09-2016 | 09:16)

Смотрю многие ее ожидают. Надеюсь я есть в Ваших списках по предзаказу?
Да, конечно. По прибытию дополнения мы сообщим Вам о поступлении.

Егор (06-09-2016 | 12:31)

Привет Деск. Когда ждать дополнение?
Добрый день. Ожидаем в октябре-ноябре.

Валерий (10-06-2016 | 01:16)

Здравствуйте, когда ожидается прибытие игры?
Добрый день. Ориентировочно август-сентябрь.

Даниил (21-03-2016 | 17:05)

Полностью поддерживаю Дмитрия. Сколько можно игнорировать вопросы и комментарии?
Добрый день. На все вопросы ответили чуть ниже. Простите, что заставили ждать. Для более быстрой связи вы всегда можете позвонить нам по одному из телефонов указанных на сайте.

Даниил (18-03-2016 | 20:16)

Здравствуйте. Я бы хотел узнать, можно ли каким то образом сложить башню для тайлов в органайзер или же ее прийдётся носить ее отдельно. Заранее спасибо, ожидаю на ваш ответ.
Здравствуйте, Даниил. В органайзере не предусмотрено место для башни, ведь органайзер во многом дублирует ее функции.

Илья (27-12-2015 | 14:06)

Не могли бы Вы более подробно описать схему работы башен, в правилах написано что башню с моим милом может захватить другая башня. Как это? Чья тогда станет эта башня? И смогу ли я обратно захватить башню?

Спасибо.
Здравствуйте, Илья. Игрок с башней может взять в плен одного из ваших миплов (а не башню). Миплы могут быть выкуплены за победные очки или обменяны на миплов других игроков.

Влад (08-09-2015 | 21:39)

Подскажите, пожалуйста, какое количество тайлов влезает в башню?
Точно влезет в районе 160 тайлов, возможно и больше.

Анна-Мария (15-10-2014 | 18:44)

Нашла на зарубежном сайте набор дополнений, в который входят башни "Дворяне и башни",состоит из дополнений Башни, Принцесса и дракон, Граф, Река, Культ, Круги на полях.Планируется ли такой набор в продаже?
+ Игра отличная, и чем больше дополнений тем больше реиграбельность
Анна-Мария, да. Прибудут эти маленькие дополнения до Нового Года обязательно!

genagen (24-03-2014 | 08:23)

Уважаемый интернет магазин desktopgames? Ответьте на вопрос Margo - нас это тоже интересует. В дополнении мое ньюансов, которые не описаны в правилах
Добрый день. Ответили. Извините за задержку с ответом. Пропустили комментарий к игре :)

Margo (11-09-2013 | 15:24)

Добрый день! Приобрели данное дополнение, очень удобна сама башня для карточек))))
В ходе игры возник вопрос: если игрок 1 берет в плен мипла игрока 2, далее когда игрок 2 освобождает своего мипла куда он должен его вернуть - на то место на карте откуда он был взят, или же просто в свой арсенал для дальнейших действий. И еще один вопрос - при выше описанной ситуации, когда 1 мипл в плену, может ли соперник выставлять своих миплов на замок, дорогу.... то место, откуда он взял в плен мипла соперника?
Заранее спасибо за разъяснение!
Добрый день. 1. Освобожденные из плена подданные возвращаются в резерв своих хозяев. 2. Т.к. считается, что взятый в плен подданный находится уже не на игровом поле, а в игровой зоне захватчика, то структура (город, поле или дорога) освобождается, и вы можете её захватывать по обычным правилам.

slawka (01-04-2013 | 19:43)

Добрый день, когда ожидать дополнение?
slawka, добрый день!
Будет в наличии, середина-конец следующей недели.

Аня (22-03-2012 | 11:16)

Скажите, эта игра скоро появится?
Аня, игра уже появилась в достаточном количестве у нас. Можете оформлять заказ.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00