Настільна гра Carcassonne: Traders and Builders

18
код: 412

2-6

8+

30-45
  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільна гра Carcassone: Traders and Builders (Каркассон: Торговці і Будівельники)
     Багато води утекло з тих пір, як в землях Каркассону настали мирні часи. За стінами великих міст поспішають по своїх справах метушливі міські жителі. Їх замний спокій оберігають відважні лицарі, а духовні наставники у вражаючих уяву соборах завжди готові настановити на праведний шлях. Вздовж доріг затишно розташувалися таверни, де знаходять притулок як одинокі мандрівники, так і безжалісні бандити. На полях колоситься пшениця, яку обробляють селяни, а в віддалених затишних монастирях монахи ведуть аскетичний образ життя і віддають хвалу богам. Все йде своєю чергою... Прийшов час трохи розбавити цей спокійний, розмірений плин часу. Нові зміни грядуть в економічному житті Каркассону!

Тип: доповнення до гри Carcassone org. (Каркассон)
Видавець: Hans im Gluck (Німеччина)
Время игры: від 30 до 45 хвилин
К-сть гравців: 2 - 6
Вік: від 8 до 99

Увага! Настільна гра "Каркассон: Торговці і Будівельники" (Carcassonne: Traders and Builders) не є самостійною игрой - это розширення! Для гри в неї спочатку вам необхідно придбати базову настільну гру Carcassone org. (Каркассон)! Також зверніть увагу на те, що сорочки плиток західної версії не співпадають з російською локалізацією.


     З кожним розширенням настільної гри Carcassone org. (Каркассон) вона отримує нові можливості і методи отримання переможних балів. Розширення "Торговці і Будівельники" (Traders and Builders) є другим з вийшовших на сьогоднішній день великих розширень. Основним нововведенням в даному доповненні є 20 плиток міст з символами одного з трьох товарів: вина, зерна і тканин. Як тільки гравець закінчує місто, він отримує стільки жетонів товарів, скільки символів той має. Причому, для цього не обов'язково щоб в ньому знаходився лицар. В кінці гри учасники, які зібрали найбільшу кількість жетонів кожного виду, отримують по 10 додаткових балів. Таким чином, тепер ви можете отримати вигоду навіть завершуючи будівництво міста, яке зайняте чужим лицарем.

     Крім цього, відтепер в розпорядженні кожного гравця є 2 додаткові фішки: свині і будівельники. Обидві вони виставляються на щойно викладену землю відповідно до базових правил, дають особливі можливості, та не враховуються при підрахунку переваги. Свиня, будучи розміщеною на полі з фермером, збільшує бали, які приносить місто на 1. Майстер будівельної справи, після розміщення на дорозі в місто, де вже стоїть підданий, дозволяє виконати один додатковий хід після того, як ділянку буде завершено.
     Окрім цього, в набір входять деілька нових земель і полотняна торбинка. Остання призначена для плиток земель. По-перше, вона дозволяє зручно транспортувати гру, залишивши громіздку коробку на полиці. По-друге, деякі розширення мають дещо різні відтінки сорочок. По-третє, якщо у вас є російська локалізація гри, тепер ви зможете вільно замішувати її з будь-яким західним розширенням. І по-четверте, на торбинку нанесено логотип гри, що робить її стильним ігровим аксесуаром.

     Комплектація настільної гри "Каркассон: Торговці і Будівельники" (Carcassonne: Traders and Builders):
- 24 плитки земель
- 20 жетонів товарів
- 6 фішок будівельників
- 6 фішок свиней
- Полотняна торбинка

Якщо вам сподобалась Настільна гра Carcassone org. (Каркассон) то ми рекомендуєм обов'язково попробувати доповнення "Торговці і Будівельники" (Traders and Builders), воно зробить ваші портії ще насиченішими і захоплюючими. А торбинка, що входить в комплект, дозволить змішувати будь-які набори, незалежно від їх походження. Крім цього, в нашому магазині ви можете придбати наступні розширення:
- Carcassone: Inns and Cathedrals (Каркассон: Таверни і Собори)
- Каркассон: Принцеса і Дракон (Carcassonne: Princess & Dragon)
- Каркассон: Вежа (Carcassonne: Tower)
- Каркассон: Аббатство і Мер (Carcassonne: Abbey & Mayor)
- Каркассон: Замки, Мости і Базари (Carcassonne: Castles, Bridges & Bazaars)
- Каркассон: Катапульта (Carcassonne: Catapult)

Магистр настольного слова: mr. sNOwBODY


   Придбати доповнення «Carcassonne: Traders and Builders (Каркассон: Торговці і Будівельники)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Марина (07-01-2020 | 23:08)

Здравствуйте! Пришлите, пожалуйста, правила этого расширения. Спасибо!
отправили вам правила на почту

Ксения (31-07-2017 | 12:17)

Очень ждем это дополнение. Не появилась ли более конкретная дата поступления?
Ксения, ждем в середине осени.

Антон (14-06-2017 | 19:12)

Подскажите, пожалуйста, когда приблизительно появится в наличии?
Ориентировочно, в начале осени.

Тим (28-01-2016 | 13:15)

Я не из магазина, но должно быть: 9 с вином, 6 с зерном, 5 с тканями и ещё 4 плитки. Так что всё верно.
Спасибо =)

Дмитро (28-01-2016 | 12:27)

вы пишите: Содержание настольной игры "Каркассон: Торговцы и Строители" (Carcassonne: Traders and Builders):
- 24 плитки земель

у меня 6 плиток с пшеницей, 5 с тряпкой, 9 с бочкой и еще 4. это норма?
Все в порядке. Играйте с удовольствием)

Денис (08-01-2016 | 16:00)

Здравствуйте!
Получили дополнение. Возник вопрос относительно использования фишки "строитель". Исходя из правил фишка дает право взять еще одну плитку земель.
Когда это необходимо проделать:
1) игрок в свой ход ставит фишку и сразу же берет еще одну плитку.
или
2) игрок ждет круг, после того как поставил фишку, и в свой ход берет две плитки, то есть одну положенную по очереди и одну за выставленную фишку "строителя".
или
3) или игрок берет одну дополнительную плитку только тогда, когда участок дороги или города завершен, на котором стоит фишка "строитель".

Спасибо за ответ!!!
Добрый день. "Эффект: Всякий раз, когда игрок размещает квадрат расширяющий дорогу или город, в котором есть его строитель, он может сразу сделать второй ход. Это означает, что после выполнения обычных действий размещения и выигрыша, игрок тянет ещё один квадрат земли, размещает его по обычным правилам, и может снова поместить последователя на нём. После этого ход игрока закончен". То есть первый вариант, написанный вами.

Наталия (02-02-2015 | 20:30)

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, когда будет в наличии это расширение?
Добрый день, Наталья. Ожидаем весной

Елена (10-01-2015 | 23:16)

Здравствуйте. Получили дополнение, а к нему правила только на немецком, и на сайте у вас нет. Хоть на сайт выложите правила пожалуйста.
отправили вам правила на почту)

Елена (02-01-2015 | 16:53)

Произошла ошибка :((

Я заказывала у вас на сайте дополнение Торговцы и Строители, а получила Мосты, Замки и Базары. Сразу не заметила, т.к. допы к Каркассону покупались для новогодних посиделок. На Новый Год открыли, а там совсем не то. Можно как-то заменить?
Добрый день В ближайшее время с Вами свяжутся наши менеджеры и мы решим эту проблему

Игрик (19-06-2014 | 16:21)

А имеет смысл в каком порядке брать дополнения?
Абсолютно нет! Они все играются свободно отдельно. Так что можно брать в любой последовательности и играть в своё удовольствие :)

Татьяна (15-05-2014 | 23:49)

Можно уточнить, когда игра поступит в продажу?
Таня, это дополнение появится в конце июня снова.

zzizzazz (07-08-2013 | 16:17)

Добрый день, подскажите мипл свиньи можно ставить на любой участок поля или только на участок с ее изображением?
Добрый день! Можно класть на любой участок земли.
Тайлы, с изображением поросёнка сделаны для того, что бы было легче потом сортитровать дополнения. Вы сразу видите, какие тайлы к какому дополнению относятся.

slawka (01-04-2013 | 19:43)

Добрый день, когда ожидать дополнение?
slawka, добрый день!
Будет в наличии, середина-конец следующей недели.

Алёна (27-02-2013 | 16:18)

Из трех дополнений к Каркассону, это - самое интересное, как по мне. Хотя, думаю, Мосты, базары и крепости должно быть тоже интересным при игре от 4-х человек.
А Таверны и Соборы Вы играли?

Alexandra (05-12-2012 | 22:31)

Это дополнение кажется намного интереснее чем первое. Посоветуйте, может упустить первое?
Александра, добрый день! Мы бы советовали не пропускать первого дополнения. Оно замечательно вписывается в игру и улучшает её. Если их, дополнения, брать по порядку, то игра Каркассон улучшается равномерно и правильно.

Показати більше

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00