Вижити за будь-яку ціну: настільні ігри на виживання

   Виживання — один із найстаріших інстинктів притаманних тваринам і людям. Тому не дивно, що людство за свою історію виплутувалось із найнебезпечніших ситуацій, від смертельних епідемій до катаклізмів. Проте що буде з вами, якщо ви зустрінетесь з незрозумілими потойбічними монстрами, культами й стародавніми богами? А як щодо таємничої планети, на якій знаходиться іншопланетна форма життя, раніше невідома людству? Таких прикладів можна навести безліч, а апокаліпсиси й виживання в умовах сніжної пустелі та загубленні в нескінченному космічному просторі кораблі будуть здаватись вам ще дружніми ситуаціями.
   Якщо вам здається, що ви змогли б вижити в таких умовах, пропонуємо випробувати ваші сили в настільних іграх на виживання. Цей жанр настілок занурить вас в історії, в яких ви відчуєте себе у центрі найнебезпечніших ситуацій, тільки зважені рішення і комунікація із товаришами допоможуть вам вижити. Чи готові ви зіткнутися з викликами безжальної природи або навіть абсолютно нової флори з фауною. Чи зможете ви хитро уникати небезпек та знаходити рішення у найскрутніших ситуаціях? Наш список рекомендацій найкращих настільних ігор в жанрі виживання приведе вас через незабутні подорожі, де ви зможете випробувати свої навички стратегії, тактики та перевірити власну вдачу, адже без цього — нікуди. 

Настільні ігри з тематикою виживання

 

Лавкрафтівські історії

Говорячи про тему виживання неможливо не згадати маестро страшних історій — Г.Ф.Лавкрафта, який за своє життя написав безліч історій, які й досі вважаються еталоном жанрів горору й виживання. Такої думки про велич ктулхівських епопей дотрималась і компанія Fantasy Flight Games, яка створила цілу серію настільних ігор, які базуються в першу чергу на всесвіті Лавкрафта. В цих іграх ви зустрінетесь і з культистами, і з різноманітними монстрами, а може навіть й з самими стародавніми богами.

Ці ігри в основному орієнтуються на кооперативні дії гравців, яким потрібно розгадати центральну загадку історії, адже це в першу чергу досить добре прописані сюжетні ігри. Але важко розгадувати головоломки та загадки мертвим… Тому й в центрі ігроладу і стоїть одна задача — вижити.

З найпопулярніших ігор слід розглянути: 

 

1. Маєтки Божевілля

Маєтки Божевілля — неймовірно атмосферна гра в жанрі амерітреш, в котрій гравці попадають у світ, вигаданий відомим письменником Г.Ф. Лавкрафтом. На вас чекають неймовірні загадки й таємниці. Для гри в Маєтки Божевілля вам також буде потрібний онлайн застосунок, який доступний на всіх актуальних платформах. Він буде виступати в ролі майстра гри, там ви зможете генерувати ігрове поле, розгадувати загадки та читати багато тексту, через який ви дізнаєтесь історію вибраного сюжету. Маєтки — це один з класичних представників жанру кооперативних настільних ігор на виживання. Одним з найбільших плюсів цієї настілки є її локалізація. Гра доступна українською мовою, локалізовані навіть 4 історії в самому застосунку! Це дозволить вам зануритись у фантастичні пригоди маєтком божевілля навіть без знання англійської!
 

 
 

2. Жах Аркгема

Жах Аркгема це кооперативна настільна пригода для 1-6 гравців, в якій вам потрібно буде запобігти пробудженню давніх божеств і врятувати не тільки Аркгем, а й цілий світ від знищення. Це ще один представник світу кооперативних настільних ігор на виживання який занурить вас у пригоди в багатостраждальному місті Аркгем. Яке за тих, чи інших причин постійно піддається атакам потойбічних сил і спливу різних древніх Богів. Це пригода змусить вас стати командним гравцем дуже високого рівня, адже тільки комунікуючи зі своїми колегами ви зможете врятувати місто і себе. 

В грі є багато реграбельних сценаріїв, тому вам вистачить базового комплекту на багато годин ігрового процесу. Проте, якщо згодом ви захочете дізнатись нові історії, в лінійці ігор є багато доповнень, які принесуть в гру багато нового.

Крім того, для фанів карткових ігор існує інша версія Жахів АркгемуЖах Аркгема. Карткова гра. Вона розрахована на двох гравців й зможе повноцінно перенести вас в історію по мотивам Лавкрафта, навіть без великого поля і безлічі ігрових елементів.

Страшний і таємничий космос

Від містичних і страшних історій про культистів й древніх богів до не менш містичних і місцями ще більш таємничих пригод в нескінченному космосі. Якщо ви колись мріяли про міжпланетні подорожі, то обов'язково стикались з думками про всі небезпеки, які вас там чекають. Переліт і їжа з тюбиків це найлегші з перешкод з якими ви зустрінетесь під час такої “пригоди”. Не забувайте і про технічні нюанси власного шатла, що вже казати про зустрічі з інопланетними організмами, чи впевнені ви, що вони будуть дружньо налаштовані? Настільних ігор в космічному сетінгу багато, і більшість з них мають в собі елементи настілок на виживання. Тому пропонуємо переглянути наш список рекомендацій космічних настільних ігор на виживання.

 

1. Nemesis 

Nemesis — це напів-кооперативна настільна гра в атмосфері науково-фантастичного горору, натхненна всесвітом кінофільмів Рідлі Скотта про Чужих. Гравців чекають унікальні ролі та чудові мініатюри! Це історія про виживання і боротьбу з раніше небаченими монстрами. Разом з іншими членами екіпажу ви залишаєтесь сам на сам із загадковим створінням. Як ви зможете впоратись із цим? 

Вижити ще ніколи не було так важко, на вас чекають безліч перешкод і цікавих зустрічей. Пориньте у цю містичну історію посеред відкритого космосу. 
 

 

2. Deep Space D6

Deep Space D6 — це нестандартний представник настільних ігор на виживання в цьому списку, адже до цього ми розповіли вам про кооперативні ігри, а Deep Space D6 це соло-гра. Самотужки ви зануритесь в неймовірно цікаву пригоду в безкрайньому космосі. Керуючи цілою командою космічного корабля, долайте труднощі та протримайтесь до прибуття рятувального шатла. Ваша ціль — вижити! Проте це не так легко, вам потрібно грамотно керувати розподілом ресурсів, відповідати за цілий екіпаж і приймати важливі рішення. 

Якщо ви ніколи не грали в соло ігри, але полюбляєте жанр виживання обов'язково спробуйте Deep Space D6. Ця гра не тільки зможе познайомити вас із жанром, але й зацікавити в концепції соло-ігор.

Апокаліпсиси й те що залишається після них

Якщо говорити про жанр виживання, одна з перших тем, яка спадає на думку це тема апокаліпсисів. Неможливо тільки уявити, як людство може вижити в умовах нескінченної зими або радіаційної пустелі й загрози смертельних вірусів. Проте такий досвід можна отримати зігравши одну з настільних ігор в сетінгу постапокаліпсису. 

 

1. Frostpunk: The Board Game

Frostpunk: The Board Game — настільна гра в якій до чотирьох гравців візьмуть на себе роль лідерів невеликої колонії тих, хто вижив у постапокаліптичному світі, який постраждав від суворого льодовикового періоду. Їхній обов’язок — ефективно управляти як його інфраструктурою, так і громадянами. Основний ігровий процес буде жорстоким і складним, але в цьому є своя нотка шарму. Громадяни не будуть просто безмовними фігурами на дошці. Члени суспільства будуть висувати вимоги і реагувати відповідно до поточних настроїв, тому кожне рішення і дія тягне за собою наслідки. Гравці вирішуватимуть долю свого народу. Чи будете ви ставитися до них як до іншого ресурсу? Ви збираєтеся стати будівельником, безстрашним дослідником чи яскравим науковцем? Чи ваше правління стане жалом тиранії, чи епохою закону та рівності? 

Фростпанк це популярний сеттинг настільних ігор, в якому ви по справжньому зможете зануритись у світ постапокаліпсису, крім того, до цієї настілки існує безліч доповнень, які тим чи іншим способом можуть змінити ваш ігровий досвід.

 

2. Серія ігор Пандемія

Пандемія це велика серія настільних ігор, яка розповідає історію про світ під час пандемії. Страшенний, смертельний вірус буянить на землі, а може і не один, така історія відома людям 21 століття, проте в цій грі відбуваються речі страшніші за ті, що бачили ми під час Ковіду. Окрім базової гри — Пандемія існує безліч доповнень(наприклад Пандемія: На Межі) і навіть самостійні ігри в цьому сетингу. Гарним прикладом стане гра: Пандемія Спадок: Нульовий Сезон.

 

Настільні ігри з механікою виживання

Окрім того, що виживання це чудова тематика для настільних ігор, існує також і механіка виживання. Хоч тематично ці ігри можуть зовсім відрізнятись одна від одної, ціль там одна — залишитись єдиним гравцем, що вижив.

 

1. Мафія

Мафія — це класика настільних ігор, в цій настілці всі гравці розділяються на різні ролі. Шериф, лікар, звичайний житель міста і звичайно сама Мафія. Існують дуже багато різних варіацій цієї настілки й в залежності від версії номенклатура ролей також може змінюватись. Але в незалежності від назви та функцій ролей сенс і мета гри залишаються незмінними — граючи за місто вам потрібно знайти мафію і вижити, а ось за мафію вбити всіх і залишитись не викритим. 
 

 

2. Органи АТАКУЮТЬ!

Органи АТАКУЮТЬ! — це весела і швидка настільна гра для компанії, локалізована українською мовою. Ключовий сенс настілки полягає у тому, щоб залишитись останнім гравцем, принаймні з одним живим органом. Щоб перемогти ви будете надсилати різноманітні хвороби на органи суперників, щоб з часом вони їх втрачали. Це дуже весела гра на вибування в медичному сетингу, яка подарує багато емоцій і спогадів.

 

3. Вибухові Кошенята

Ще одна неймовірно цікава настільна гра, яка подарує цілу купу емоцій. Exploding Kittens це простенька карткова настільна гра, в якій ви будете кожен свій хід ходити по лезу, адже завжди є шанс витягнуту того самого вибухового котика і підірватись. Щоб перемогти вам потрібно лише залишитись в живих. Якщо ви вже звикли до такої задачі, Обов'язково зверніть увагу на масу доповнень і різноманітних версій, адже кожна з цих версій унікальна і приносить різноманіття в гру.

Жанр виживання перетворить ваш ігровий стіл на арену, де ви як гладіатори будете боротись за своє виживання і виживання ваших товаришів. Це неймовірний набір емоцій, від страху й переживань до адреналіну й радощів. Виживання — головна ціль будь якої істоти, саме тому переноситись у різні ситуації, у різні виміри й відчувати себе героєм історії про виживання це так цікаво, крім того, в деяких випадках це може бути корисно, адже ніколи не знаєш що станеться завтра…

З любов'ю до настільних ігор, 

Ігромаг

А якщо вас цікавлять більш спокійні ігри, пропонуємо поглянути на топ 11 настільних ігор для компаній і домашніх вечірок:

Інші записи
Левада. Історія створення найкращої сімейної настільної гриЛевада. Історія створення найкращої сімейної настільної гриНастільні ігри з котиками: частина другаНастільні ігри з котиками: частина другаІгромаг на Книжковій країніІгромаг на Книжковій країніЗбір для джедаїв ППОЗбір для джедаїв ППОБлагодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Благодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Ігротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагІгротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагСередньовіччя в настільних іграхСередньовіччя в настільних іграх14 лютого: що подарувати коханим?14 лютого: що подарувати коханим?Все що потрібно знати про Dungeon and DragonsВсе що потрібно знати про Dungeon and DragonsЗвіт новорічного флешмобуЗвіт новорічного флешмобуІгротеки лютогоІгротеки лютогоГуцульські ігротекиГуцульські ігротекиНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуТОП карткових ігор: для двох чи компаніїТОП карткових ігор: для двох чи компаніїКлуб настільних ігор: розклад на січеньКлуб настільних ігор: розклад на січеньЗ Новим Роком 2024!З Новим Роком 2024!Плани видавництва на 2024 рікПлани видавництва на 2024 рікЗвіт видавництва за рікЗвіт видавництва за рікЗвіт благодійності за рікЗвіт благодійності за рікВітаємо зі святом Різдва Христового!Вітаємо зі святом Різдва Христового!Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Розклад пʼятничних ігротек в грудніРозклад пʼятничних ігротек в грудніЯк обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Як обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівЗапас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграх


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись