Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1899 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
8.09

Настільна гра Arkham Horror 3rd. Edition (Жах Аркхема. Третє Видання)

Більше 10 років минуло з тих пір, як була видана настільна гра «Жах Аркхема. Друге Видання». Вона швидко стала популярною не тільки серед шанувальників творчості Говарда Філіпса Лавкрафта, але і серед любителів пригодницьких ігор. Завдяки величезній художній складовій, гра дозволяла поринути в таємничі події, що відбуваються в містечку Аркхем, що в штаті Массачусетс, і заглибитися в атмосферу невблаганного фатуму, таємничих потойбічних порталів, зловісних ритуалів і загального божевілля.

Тип: рольова, хоррор
Видавець: Fantasy Flight Games
Час гри: 120-180
Кількість гравців: 1-6
Вік: 12+
Мова: англійська
 
     

                                 

 


 

 Через 13 років, компанія Fantasy Flight Games вирішила вдихнути в гру нове життя, і сьогодні ми раді представити вам «Arkham Horror 3rd. Edition». Це кооперативна настільна пригода для 1-6 гравців, в якій нам належить запобігти пробудженню древніх божеств і врятувати не тільки Аркхем, а й цілий світ від знищення.
 

 

     У порівнянні з попередньою версією, гра отримала безліч нововведень, які позитивним чином вплинули на ігровий процес, зробивши його ще більш захоплюючим. Варто згадати, що FFG взяли кращі елементи з другого видання гри а також з карткової версії  Жах Аркхема, і змішавши їх в яскравий коктейль створили вельми гідну гру.
     Кожен з гравців бере на себе роль одного з дослідників - звичайних людей, які волею долі опинилися в багатостраждальному Аркхемі. Тут відбуваються дивні події. Культисти в довгих робах проводять ритуали, в темряві з'являються силуети монстрів, а годинник на міській ратуші похмуро відбиває північ.
     Вибравши сценарій, (а їх тут чотири), гравці отримують початкове майно. Зазвичай це кілька доларів, зброя, заклинання, або інші корисні предмети. З окремих тайлів районів зберіть місто, так як вказано на карті сценарію. Потім необхідно сформувати колоду подій, і архівів. До слова - архіви це головний двигун гри, адже на відміну від попереднього видання, в якому для того щоб досягти успіху необхідно було закривати портали, зараз гравцям невідома умова перемоги. Потрібно блукати вулицями міста, шукати докази, купувати зброю, заклинання, проходити перевірки навичок, кидаючи кубики, і найголовніше - знищувати жетони долі, які з'являються в різних районах Аркхема. Карти архівів дають гравцям різні підказки - що потрібно зробити, щоб просунутися по сюжету сценарію.
 


  Портали, що дозволяли гравцям подорожувати в потойбічні світи, і з яких в місті з'являлися монстри, зникли. На їх місце прийшли токени аномалій. Коли в одній частині міста накопичується три жетона долі, в районі з'являється аномалія, і тепер замість проходження звичайних зустрічей або пошуку доказів, гравці зобов'язані розігрувати карти аномалій. Але якщо ви зумієте позбутися всіх жетонів долі в районі, то і аномалія зникне.
 
   В кінці кожного з раундів гравці по черзі витягують по два жетони міфів, завдяки яким в місті з'являються нові монстри, жетони долі, докази, а гравці дізнаються з газет про нові, моторошні події. Перемогти буде непросто - дослідників підстерігають не тільки вороги. Ваш альтер-его цілком може зійти з розуму, не впоравшись з жахом і потойбічними видіннями.
 
  Дуже радує, що FFG включили в базову гру більше 60 карт монстрів. Залежно від сценарію гравцям протистоять різні типи чудовиськ. Від простих культистів до елітних псів Тіндалоса.
 
   Резюмуючи все вищесказане, хочемо зазначити, що гра вийшла чудовою. Гравців ні на секунду не покидає азарт і відчуття пригоди. Похмуре візуальне оформлення вечірнього Аркхема тільки підсилює ефект гнітючої атмосфери, і передчуття хаосу. Кожен із сценаріїв унікальний, і пропонує захоплюючий сюжет, за проходженням якого час летить непомітно. Всім любителям попередньої версії гри - категорично рекомендуємо до придбання - ви не будете розчаровані. А тим хто ще не знайомий з настільною грою Жах Аркхема, радимо як мінімум спробувати - ця гра однозначно варта вашої уваги!

До складу настільної гри «Arkham Horror 3rd. Edition» входить:
 - правила
  - правила
 - 12 тайлів карти
 - 4 листи сценарію
 - 12 планшетів дослідників
 - 6 карт підказок
 - 32 карти заголовків
 - 40 карт архівів
 - 36 карт аномалій
 - 96 карт подій
 - 72 карти зіткнень
 - 12 карт союзників
 - 28 карт предметів
 - 10 карт заклинань
 - 26 особливих карт
 - 37 стартових карт
 - 12 карт умов
 - 62 карти монстрів
 - тримач для карт подій
 - 48 жетонів доказів / безвиході
 - 42 жетона ран
 - 42 жетона страху
 - 40 жетонів грошей
 - 5 жетонів аномалій
 - 30 жетонів фокуса (по 6 для кожного навику)
 - 6 кубиків
 - 24 жетона слідів
 - 18 жетонів міфів
 - 10 жетонів маркерів
 - 6 жетонів активації
 
Придбати настільну гру «Arkham Horror 3rd. Edition» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1899 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Arkham Horror 3rd. Edition

1. Виктор (04-12-2018 | 12:06)

Ожидается перевод на русский или украинский языки?
Ответ от DesktopGames:
Увы, пока только оригинал.

2. Ярослав (21-11-2018 | 22:16)

Добрый вечер!
Подскажите, пожалуйста, есть ли информация по предположительной дате поставки?
Ответ от DesktopGames:
Добрый вечер. Ожидаем в середине декабря.