Настiльна гра Terraforming Mars

3    Відео
код: 3374
Настiльна гра Terraforming Mars
кількість гравців
1-5
вік
12+
час гри
90-120
Eng
Марс ... Червона, безжиттєва планета. Розріджена атмосфера, а також високий вміст оксиду заліза роблять її непридатною для життя. Проте протягом багатьох десятиліть вчені розглядають її як найближчу планету для потенційної колонізації. Це глобальна мета, яка вимагає колосальних ресурсів і роботи, і навіть облаштувавши базу на поверхні червоної планети, люди постійно будуть піддаватися дії космічної радіації і іншим небезпекам. І тут, на допомогу людству приходить терраформування. Процес, завдяки якому можна змінити склад грунту, атмосферу і зробити Марс придатним для життя. Про це розповість вам настільна гра «Тераформування Марса».

Тип: стратегія
Видавництво: Stronghold Games
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5
Вiк: від 12
Мова: англійська


«Terraforming Mars» це стратегічна настільна гра, яка своєю появою викликала чимало галасу, і майже відразу закохала в себе безліч гравців. Обумовлено це багатьма факторами, і в тому числі чудовою механікою, стильними ілюстраціями і актуальним, цікавим сеттингом. Отже, кілька мегакорпорацій почали розробку нових технологій, що дозволяють повністю змінювати вид Марса. На початку партії гравці, як глави таких корпорацій, отримують карти дій, ігрові планшети і стартові ресурси. За допомогою усього цього вам належить вирощувати ліси, створювати океани, і утримувати температуру на поверхні планети, в комфортному, для життя людини, діапазоні.

Родзинку грі надає величезне розмаїття різних торгових і виробничих ланцюжків. У комплекті з грою йде більше 200 карт технологій, наукових досягнень, пригод і ресурсів, які можуть взаємодіяти між собою безліччю різних способів. По ходу гри поверхня Марса буде активно видозмінюватися. У колись безкрайній пустелі виростуть дерева, з'являться великі і малі водойми, почне зароджуватися життя.

Ігровий процес в основному зводиться до планування бюджету, розрахунку впроваджень нових технологій і власне тераформуванні Марса, викладаючи на поверхню ігрового поля гекси відповідного типу. У грі присутній елемент змагання. Супернику можна неабияк зіпсувати нерви, уповільнивши виробництво, або змусивши його скинути деяку кількість ресурсів. Як тільки три основних параметри - температура, кисень і вода досягнуть максимуму, гру буде завершено, і підрахувавши очки, гравці визначать переможця.

Після першої ж партії, ви відчуєте захоплення, побачивши наскільки ж велике розмаїття ігрових комбінацій і здивуєтеся приголомшливій реіграбельності цієї настолки. Тому запрошуємо вас вже зараз встати біля керма однієї з мегакорпорацій, і зробити Марс придатним для життя, в ім'я всього Людства!

До складу настільної гри «Terraforming Mars» входить:
 – ігрове поле
 – 5 планшетів гравців
 – 233 карти
 – 400 маркерів
 – 80 тайлів
 – правила гри

Додати відгук

Михаил (08-02-2022 | 01:06)

Добрый день,

Подскажите планируется ли поступление базы и всех допов на английском языке?
Доброго дня, Михайло!
Ми в очікуванні на той момент, коли Terraforming Mars + expansions прибудуть до постачальника, щоб ми могли вас потішити цією легендарною грою у нас на поличках!
Не забудьте натиснути на кнопочку "Повідомте коли з'явиться", щоб стати самою стрімкою Мегакорпорацією на захід від гори Павліна! ;)
Нехай жоден метеорит не завадить вам в озенененні Червоної планети!

Валентин (01-10-2018 | 12:27)

Добрый день.
Подскажите, пожалуйста, когда ожидается новое поступление?
Добрый день. Точной информации пока нет :(

Володимир (25-06-2018 | 10:51)

Гра нереально крута! Із 4 дуельних партій я ще жодного разу не виграв але сам ґеймплей - це щось! Час гри - 2 години і пролітають вони цікаво та швидко! Одна з найулюбленіших на даний момент!

Раджу брати разом із органайзером. Накладки на планшети гравців - це бомба якась!
Дякуємо за ваш відгук!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись