Настільна гра Terraforming Mars: Prelude

3    Відео
код: 4034
    Кожна історія має початок. А тим більше він є в історії підкорення Марса людьми. Але, щоб не читати про практично вікову підготовку людства до захоплення нових космічних горизонтів в багатотомнику, ми пропонуємо просто відкрити пролог перед основною історією і дізнатися, з чого ж все починалося...

Тип: доповнення до гри Terraforming Mars
Видавець: Stronghold Games
Тривалість гри: 90-120
Кількість гравців: 1-5
Вік: 12+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

 
Terraforming Mars: Prelude (Підкорення Марса. Пролог) - це, мабуть, найкраще розширення до настільної гри Terraforming Mars (Підкорення Марса). Цікавий він тим, що не змінює механіки гри, а прискорює початкові фази партії, зменшуючи за часом процес «розкачки» на два-три повноцінних ходи! Завдяки чому ваш стратегічний геній вже з перших ходів може показати себе у всій красі.
Terraforming Mars: Prelude (Підкорення Марса. Пролог) - невелике доповнення. У коробочці ви знайдете лише 47 нових карт, але вони дійсно настільки вплинуть на гру, що ви захочете грати Підкорення Марса знову і знову.
На початку партії гравцям роздається по 4 карти прологів, з яких потрібно залишити по дві. Саме вони дозволяють корпорації не повільно нарощувати обороти, а відразу ж стрибнути в серйозну гонку за панування на не зовсім розвиненому Марсі. До того ж за них зовсім не треба платити додатковим капіталом, а значить можна зберегти його на майбутній розвиток.
 

    

Крім того, в доповненні знайдеться 5 нових карт корпорацій, готових скласти серйозну конкуренцію вже відомим вам гігантам. На початку партії гравці отримають по одній карті нових і старих корпорацій і повинні будуть зробити вибір на користь однієї з них.
Нові правила Terraforming Mars: Prelude (Підкорення Марса. Пролог) також торкнулися і соло гри. Тепер партія для гравців-одинаків триває 12 поколінь при грі з картами Прологу. Ну а базовий варіант Завоювання Марса пропонується зіграти за 14 поколінь з метою досягти 63 РТ.
Якщо ж в Terraforming Mars (Підкорення Марса) вам все ще не вистачає свободи дій і більш серйозного протистояння на економічному терені, радимо також звернути увагу на розширення Terraforming Mars. Venus Next (Підкорення Марса. Проект Венера) і Terraforming Mars: Hellas and Elysium (Підкорення Марса. Еллада і Елізій).
 

   

 

Комплектація доповнення «Terraforming Mars: Prelude»:

– 7 карт проектів
 – 5 карт корпорацій
 – 35 карт вступу
 – правила

Додати відгук

Роман (15-09-2020 | 16:16)

Я так понимаю, летом тиража не было? Когда можно ожидать (руссифицированный) ?
Увы, информации пока нет :(

Maksym (20-04-2020 | 17:35)

Коли можна очікувати російськомовну версію?
Очікуємо вже тільки літом.

Oleksii (09-09-2019 | 10:33)

Добрый день.
Хочу узать будет ли в наличии рускоязычная версия даного дополнения?
Добрый день).
Конечно, будет!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись