Настільна гра Підкорення Марса (RU) / Terraforming Mars (RU)

46    Відео
код: 3003
Настільна гра Підкорення Марса (RU) / Terraforming Mars (RU)
кількість гравців
1-5
вік
12+
час гри
90-120
Ру
Марс ... Червона, безжиттєва планета. Розріджена атмосфера, а також високий вміст оксиду заліза роблять її непридатною для життя. Проте протягом багатьох десятиліть вчені розглядають її як найближчу планету для потенційної колонізації. Це глобальна мета, яка вимагає колосальних ресурсів і роботи, і навіть облаштувавши базу на поверхні червоної планети, люди постійно будуть піддаватися дії космічної радіації і іншим небезпекам. І тут, на допомогу людству приходить терраформування. Процес, завдяки якому можна змінити склад грунту, атмосферу і зробити Марс придатним для життя. Про це розповість вам настільна гра «Підкорення Марса».

Тип: стратегія
Видавництво: Лавка игр
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5
Вiк: від 12
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

«Підкорення Марса» це нова, стратегічна настільна гра, яка своєю появою викликала чимало галасу, і майже відразу закохала в себе безліч гравців.Обумовлено це багатьма факторами, і в тому числі чудовою механікою, стильними ілюстраціями і актуальним, цікавим сеттингом.Отже, кілька мегакорпорацій почали розробку нових технологій, що дозволяють повністю змінювати вид Марса. На початку партії, гравці, як глави таких корпорацій, отримують карти дій, ігрові планшети і стартові ресурси. За допомогою усього цього вам належить вирощувати ліси, створювати океани, і утримувати температуру на поверхні планети, в комфортному, для життя людини, діапазоні.

Родзинку грі надає величезне розмаїття різних торгових і виробничих ланцюжків. У комплекті з грою йде більше 200 карт технологій, наукових досягнень, пригод і ресурсів, які можуть взаємодіяти між собою безліччю різних способів. По ходу гри поверхня Марса буде активно видозмінюватися. У колись безкрайній пустелі виростуть дерева, з'являться великі і малі водойми, почне зароджуватися життя.

Ігровий процес в основному зводиться до планування бюджету, розрахунку впроваджень нових технологій і власне тераформуванні Марса, викладаючи на поверхню ігрового поля гекси відповідного типу. У грі присутній елемент змагання. Супернику можна неабияк зіпсувати нерви, уповільнивши виробництво, або змусивши його скинути деяку кількість ресурсів. Як тільки три основних параметри - температура, кисень і вода досягнуть максимуму, гру буде завершено, і підрахувавши очки, гравці визначать переможця.

Після першої ж партії, ви відчуєте захоплення, побачивши наскільки ж велике розмаїття ігрових комбінацій і здивуєтеся приголомшливій реіграбельності цієї настолки. Тому запрошуємо вас вже зараз встати біля керма однієї з мегакорпорацій, і зробити Марс придатним для життя, в ім'я всього Людства!

До складу настільної гри «Підкорення Марса» входить:
 – ігрове поле
 – 5 планшетів гравців
 – 233 карти
 – 400 маркерів
 – 80 тайлів
 – правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми можемо запропонувати поглянути на «Everdell». Також рекомендуємо поглянути на доповнення - «Terraforming Mars: Venus Next».

Додати відгук

Максим (19-11-2021 | 17:31)

Добрый вечер! Ожидается данная игра?
Добрий день, Максим!
Зараз ми не очікуємо видання російською мовою, але за нагоди обов`язково поповнимо наші полички,
то ж тицяйте на кнопочку "Повідомте, коли з`явиться!" щоб не пропустити надходження :)
Дякуємо за звернення та гарного настрою у цей дощовий вечір!

Nikita (22-09-2021 | 13:51)

Добрый день!
Когда ожидается русская версия? В течении месяца может появится?
Доброго дня, Микито!
Наразі не очікуємо цю гру російською в найближчих поставках, проте рекомендуємо скористатися функцією "Повідомте, коли з'явиться", щоб не пропустити її надходження!
Бажаємо вам завжди обирати найперспективніші проекти для успішної тераформації Марса!

Юлия (19-08-2021 | 12:38)

Добрый день!
Подскажите пожалуйста, известно ли когда ожидать русскую версию?
Доброго дня, Юліє!
Найближчим часом не очікуємо отримати цю гру російською мовою. Проте наразі у нас у наявності є версія, перекладена на українську.
Бажаємо фантастичних партій!

Анастасия (22-04-2021 | 22:22)

Когда будет русская версия?
Доброго дня, Анастасіє!
Мы очікуємо нову партію, проте точної інформації на даний момент немає, чекайте нових анонсів на нашому сайті та на сторінках у соціальних мережах!
Дякуємо вам за звернення, і бажаємо яскравих вражень разом із улюбленими настолочками!

Степан (16-01-2021 | 11:01)

Доброго дня!
Побачив недавно на кікстартері, що появиться Big Box i Small Box версії з 3д тайлами. Цікавлюсь, чи Ви не плануєте завозити їх чи навіть локалізувати?
Або ж може знаєте, чи хтось інший планує це робити (можливо, російська локалізація чи щось подібне)...
Доброго дня.
На жаль, в нас не має інформації.

Юрий (31-12-2020 | 21:10)

Игра - Агонь! И это оценка пяти членов семьи
Вопрос по правилам: давно играем, правила изучили вдоль и поперек, включая дополнения. Но до сих пор не понятно зачем нужен счетчик поколений. Что он дает или на что влияет не в одиночной игре?
+ Каждая партия не похожа не предыдущую
Много путей для победы
Дополнения
- Длительность партии: у нас минимум часов 4-5, но оно того стоит!
В не одиночной игре при смене поколений меняетя первый игрок. Ну и при игре с драфтом в чётные и нечётные поколения меняется направление хода.

Ирина (01-12-2020 | 11:34)

Добрый день. Подскажите, будет ли у вас русская версия?
В этом году, к сожалинию, не ожидаем.

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись