Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1499 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Mansions of Madness 2nd Edition: Suppressed Memories (Маєтки Безумств Друге Видання: Пригнічені Спогади)

Дивна наука. Стародавня, забута. Але від того не менш дивовижна та діюча. Титанічну роботу записали у цих книжках. Безліч спостережень та теоретичних висновків. Не менш вражаючі дані з експериментальної алхімії. Безліч дослідів, зв’язок з теорією, величезна кількість можливостей практичного застосування. І все це зібрано в одній кімнаті. Неймовірні знання старовинної та навіть потойбічної мудрості. Знання, котрі можуть перевернути не тільки нашу уяву про навколишній світ, а й повністю знищити існуючу реальність.

Тип: доповнення до настільної гри Mansions of Madness 2nd Edition
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 120 до 180 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 5 гравців
Вік: від 14 років
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «Mansions of Madness 2nd Edition: Suppressed Memories» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Mansions of Madness 2nd Edition».

Mansions of Madness 2nd Edition: Suppressed Memories продовжує серію розширень, що призначені для переходу з першої на другу редакцію «Mansions of Madness». На цей раз в наборі ви знайдете персонажів, монстрів і тайли з доповнень «Forbidden Alchemy» та «Call of the Wild». Та якщо раніше для володарів «Mansions of Madness 2nd Edition» не було жодної різниці між «Mansions of Madness 1st Edition» та «Recurring Nightmares», то тепер ситуація змінилася. Наявність «Suppressed Memories» дає гравцям більш широкі можливості ніж «Forbidden Alchemy» та «Call of the Wild» разом.

Зверніть увагу! Набір «Suppressed Memories» знадобиться лиш тим гравцям, у котрих немає «Mansions of Madness 1st Edition: Forbidden Alchemy» та «Mansions of Madness 1st Edition: Call of the Wild».

До складу настільної гри «Mansions of Madness 2nd Edition: Suppressed Memories (Пригнічені спогади)» входить:
– 8 фігурок детективів
– 15 фігурок монстрів
– 17 двосторонніх тайлів кімнат
– правила гри

Придбати настільну гру «Mansions of Madness 2nd Edition: Suppressed Memories (Пригнічені спогади)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1499 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Mansions of Madness 2nd Edition: Suppressed Memories

1. Александр (26-10-2017 | 12:53)

Добрый день!
Скажите, когда ожидается?