Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Mansions of Madness 2nd Edition: Beyond the Threshold (Маєтки божевілля: За порогом)

Важкі дерев'яні двері з глухим, потойбічним скрипом, відчинилися. Місяць своїм примарним, білим світлом залив вхід і кам'яні сходи, що вели в підвал будинку. У повітрі витав запах вогкості. Вілсон підняв ліхтар вище над головою і обережно увійшов всередину. Повільно ступаючи і прислухаючись, він спускався все нижче. Тіні від полум'я ліхтаря лякаюче танцювали на стінах, а в руці у нього поблискував шестизарядний револьвер. Сходинки закінчувалися невеликим тунелем який вів у круглу кімнату. Увійшовши всередину Вілсон озирнувся. Колись тут був винний льох, легкий кислуватий запах ще не встиг вивітритися, але тепер ... Тепер кам'яні стіни льоху були обрамлені дивними символами, в центрі приміщення знаходилася величезна кам'яна Арка, а навколо неї синім полум'ям горіли свічки. Здивований Вілсон підійшов ближче. Повітря навколо нього гуло і вібрувало. Раптово поверхня Арки, пішла брижами. Вирізані в каменях символи спалахнули і з арки з'явилось яскраве світло. Уїлсона кинуло в холодний піт і ліхтар з гучним стуком упав на підлогу. Масло з нього вихлюпнулося і зметнувся вогонь. Потойбічна істота, немов зіткана з безлічі яскравих сфер повільно вилазила з Арки. Задкуючи, Вілсон схопив револьвер обома руками і охоплений жахом, смикнув спусковий гачок. Гучний постріл розірвав тишу ....

Тип: доповнення до настільної гри Mansions of Madness: Second Edition
Видавництво:  Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 120 до 180 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5 гравців
Вiк: від 14 років
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «Mansions of Madness 2nd Edition: Beyond the Threshold» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Mansions of Madness: Second Edition .

Багатостраждальне містечко Аркхем знову опинилось у вирі страху і жаху. А причиною цьому - свіже, велике доповнення до однієї з найкращих хоррор ігор «Mansions of Madness: 2nd Edition» - «Beyond the Threshold». Цього разу гравцям належить зіткнутися з Йог Сототом - одним з найвідоміших древніх в пантеоні, придуманому майстром жанру Г.Ф. Лавкрафтом.

Нове доповнення пропонує гравцям не тільки двох нових дослідників - Вілсона Річардса і Акачі Оніель, але також новий тип монстрів, шість нових фрагментів ігрового поля, нові цікаві механіки геймплея, а також ефекти божевілля героїв. Як завжди в комплекті знаходиться велика кількість жетонів, карток і токенів високої якості. А вінцем усього цього є два нових, приголомшливо цікавих сценарії, які обіцяють гравцям багато годин розслідування потойбічних загадок минулого, боротьби з древнім злом, і звичайно ж, порятунку Світу ...

Нагадуємо, що для гри в це доповнення необхідна базова гра «Mansions of Madness: 2nd Edition», а також планшет на базі ОС IOS або Android з встановленим безкоштовним додатком Mansions of Madness.

До складу настільної гри «Mansions of Madness 2nd Edition: Beyond the Threshold» входить:
 – 6 нових фрагментiв поля 
 – 2 нових персонажi (Akachi Onyele i Wilson Richards) 
 – 4 Поневолених
 – 4 особливих жетонiв ключа 
 – 7 нових союзникiв 
 – 2 сценарiя

Придбати настільну гру «Mansions of Madness 2nd Edition: Beyond the Threshold» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Mansions of Madness 2nd Edition: Beyond the Threshold

1. Александр (03-04-2017 | 13:27)

Когда примерно ожидается? И какова ориентировочная цена?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день! В ближайшее время не ожидается. В данный момент у FFG закончился тираж.