Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1499 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Mansions of Madness 2nd Edition: Recurring Nightmares (Маєтки Безумств Друге Видання: Нескінченні страхіття)

Не кліпати. У жодному разі не кліпати… і усе одно я на мить заплющив очі. Світ одразу ж змінився. Старі обідрані стіни стали новесенькими. Яскраві гладенькі шпалери замість тьмяних та обшарпаних шматків паперу. Чисті світлі кути без плісняви та павутиння. Блискучі відполіровані меблі без подряпин та пилу. Ні. Секунду назад я стояв у зовсім іншому будинку. Старому та покинутому. А тут свіженький ремонт і… Тут можна жити. Ніби-то я повернувся в ті часи, коли маєток щойно збудували. Я потрапив у минуле?

Тип: доповнення до настільної гри Mansions of Madness 2nd Edition
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 120 до 180 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 5 гравців
Вік: від 14 років
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «Mansions of Madness 2nd Edition: Recurring Nightmares» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Mansions of Madness 2nd Edition».

Mansions of Madness 2nd Edition: Recurring Nightmares – відміннє доповнення для тих щасливчиків, що мають друге видання «Mansions of Madness». В коробці ви знайдете мініатюри та кімнати саме з першого видання гри, що необхідні для проходження абсолютно нового сценарію. «Recurring Nightmares» призначена для нових гравців, котрі не можуть купити собі першу редакцію «Mansions of Madness», бо її зняли з виробництва, але бажають мати можливість насолодитися тими ж пригодами, котрі доступні володарям обох редакцій.

Зверніть увагу! Набір «Recurring Nightmares» знадобиться лиш тим гравцям, у котрих немає «Mansions of Madness 1st Edition».

До складу настільної гри «Mansions of Madness 2nd Edition: Recurring Nightmares (Нескінченні страхіття)» входить:
– 8 фігурок детективів
– 18 фігурок монстрів
– 15 двосторонніх тайлів кімнат


Придбати настільну гру «Mansions of Madness 2nd Edition: Recurring Nightmares (Нескінченні страхіття)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1499 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Mansions of Madness 2nd Edition: Recurring Nightmares


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..