Настільна гра Коріння (UA) / Root (UA)

28    Відео
код: 5821
Війська Муркізи де Коте увійшли до Чарівного Лісу та проголосили Муркізу верховною Правителькою. В усі куточки чарівного лісу було відправлено котячі патрулі, а біля цитаделі де Коте почали зводити казарми та лісопилку. Однак, присутність великої кількості котів в лісі не влаштовувало ані Крилату Династію, що досі правила королівством, ані інших мешканців лісу, які сформували Лісовий Союз та приготувалися здійснювати диверсії ...

Тип: стратегія
Видавець: Kilogames (Україна), Leder Games (США)
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами гри Коріння (Root) можна тут

Що це за гра?

«Коріння (Root)» — асиметрична настільна стратегія для 2-4 чоловік, в якій кожному гравцеві належить очолити одну з фракцій і привести її до перемоги за владу в чарівному лісі.
 

А в чому суть?


 Війська Муркізи де Коте вторглися до лісу та оголосили його своєю власністю, з чим категорично не згодні інші звірі. У боротьбі проти Муркізи сформувалися кілька альянсів: Крилата Династія, яка правила лісом до появи де Коте, Лісовий Союз, що складається з різноманітних звіряток, які надають перевагу партизанській війні, та єнот Бурлака – герой-одинак, який сповідує власну мету.
 

 

Розкажіть, як в неї грати?
 

 Мета гри Коріння (Root) – першим набрати 30 переможних балів, або виконати всі умови карти переваги. Як ви пам'ятаєте, ми вже згадували, що гра асиметрична, і стверджуючи це ми дійсно маємо на увазі що вона ПОВНІСТЮ ассиметрична! Гра ведеться на великому ігровому полі з зображенням лісу з висоти пташиного польоту. У кожної з фракцій є свій унікальний планшет умінь і дій.

  Наприклад:
Муркіза де Коте намагається збільшити свій вплив в лісі споруджуючи казарми, майстерні та пилорами. За це вона отримує переможні бали. Її війська присутні майже на всіх лісових галявинах, а упродовж фази дня Муркіза виконує до трьох дій.
Крилата Династія підпорядковується суворому статуту і обов'язково повинна виконувати всі розіграні карти наказів. Адже навіть одна не виконана дія призведе до зміни лідера клану і втрати переможних балів за вже побудовані гнізда.
– Лісовий Союз спирається на партизанську діяльність, залучаючи в свої лави нових послідовників, споруджуючи партизанські бази і піднімаючи повстання. На початку гри на ігровому полі немає військ Союзу, а свої дії вони виконують переважно у вечірній фазі.
– Бурлака не підтримує жодну зі сторін конфлікту, і грає за власними правилами. Він хороший ремісник, який майструє різноманітні предмети і використовує їх в своїх пригодах. Балансуючи між торгівлею та відносинами з іншими фракціями, Бурлака виконує завдання, за що і отримує переможні бали!

Таким чином, стиль гри за кожну зі сторін кардинально відрізняється, відповідно забезпечуючи величезну цікавість для нових ігрових партій.

А як взагалі враження?


 Чудова, цікава і дуже глибока гра. У ній доволі багато нюансів, але при цьому логічні та прості правила. Дуже стильне мультяшне оформлення, якісні компоненти, і двостороннє ігрове поле. Вдосталь награвшись на літній стороні, поле можна перевернути і почати боротьбу за засніжений ліс. Ігрова партія максимальним складом триває не більше півтори години, а вдвох можна вкластися і в 30 хвилин. Але найголовніше що відразу ж хочеться розкласти ще одну партію, спробувати зіграти по іншому, або помінятися фракціями. Хіба це не найкращий комплімент для гри Коріння (Root)?
 

 

А для кого вона підходить?


 Незважаючи на своє оригінальне і стильне мультяшне оформлення, «Root» це гра для більш досвідчених гравців. Кардинальна різниця між фракціями, а, відповідно, і правил гри, спочатку ускладнює загальне розуміння того, що потрібно робити і як можуть відреагувати суперники на ваші дії. Крім того, тут важливий елемент дипломатії. З суперниками можна не тільки воювати, а й домовитися про тимчасове перемир'я. Загалом, це одна з найбільш цікавих та захоплюючих стратегій, які виходили за останній час. Отримуючи захоплені відгуки від гравців по всьому світу, «Коріння (Root)» впевнено наближається до настільного Олімпу!
 

        Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на настільну гру «Маленький Світ».
Комплектація настільної гри «Коріння (Root)»:

 • двостороннє ігрове поле
 • 4 планшети фракцій
 • 56 дерев'яних вояків з відбитками писочків:
  • 25 котів
  • 20 птахів
  • 10 мишей
  • 1 Бурлака-єнот
 • 2 кубики боїв
 • 54 карти основної колоди
 • 4 карти очільників фракцій
 • 2 карти радників
 • 3 карти Бурлаки
 • 15 карт квестів Бурлаки
 • 16 карт-пам'яток
 • по 6 жетонів пилорам, майстерень та казарм Муркізи де Коте́
 • 8 жетонів деревини
 • 7 жетонів гнізд
 • 10 жетонів підтримки
 • 3 жетони схронів
 • 23 жетони предметів
 • 4 жетони руїн
 • 3 жетони відносин Бурлаки
 • 12 жетонів масті для зимового боку поля
 • Путівник по грі
 • Буклет «Закони Root»
 • Розмір коробки: 29 х 22,5 х 7,3 см
 • Вага: 1,9 кг
 • Розмір та кількість карт: 63 х 88 мм, 98 шт
Додати відгук

Тетяна (03-04-2024 | 18:36)

Root одразу завойовує серденько своїм артом і мімішними звірятками. Але не ведіться на цю мімішність - гра серйозна та конфлітна. Граючи в "Коріння", всій родині/друзям можна з легкістю посваритися :))) Також вона дуже асиметрична і це вже на любителя. Якщо вас не лякають стос правил, вивчення кожної фракції в деталях і любите конфліктні ігри - тоді обов'язково беріть! Мені гра нагадує "Гру престолів", але не механіками чи, тим паче, тематикою - ні. В обидві гри треба вчитися грати, награти не одну партію за кожну фракцію, щоб навчитися ними вміло керувати та знати в деталях перевагу та недоліки кожної групи звіряток. І ці знання повинні бути повноцінними у кожного гравця без виключень. Лише тоді можна зацінити елегантність гри, і лише тоді буде цікавий батл для всіх гравців. Якщо не готові до таких жертв, то гра буде здаватися страшенно незбалансованою і не приноситеме задоволення
+ Бомбезне оформлення
- Асиметричність фракцій - це вимагає вивчати кожну довго і в деталях, знати всі тонкощі гри для повного задоволення та збалансованості гри
Доброго дня, Тетяно!
Повністю з вами погоджуємося! Це крута гра, але дууже конфліктна, асиметрична та стратегічна. Всі персонажі аграються абсолютно по-різному і через це кожна партія унікальна:)
Дякуємо за відгук та бажаємо перемогти у дрімучому лісі!

Вячеслав (03-03-2024 | 19:03)

Чекаю на повернення, щоб придбати разом з доповненням, не мав змоги пограти але рекомендували.
Доброго дня, В'ячеславе!
Ми також з великим нетерпінням чекаємо на новий тираж цієї захоплюючої асиметричної стратегії!
Бажаємо вам мирного неба та пречудового дня!

Альона (29-02-2024 | 20:22)

Чи плануєте повернення гри?
Доброго дня, Альоно!
Впродовж цього року планується репринт тиражу з новенькими доповненнями, тож з нетерпінням очікуємо коробочки:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного настрою щодня!

Андрій (05-12-2023 | 22:56)

Жодного разу не пошкодував, що придбав дану гру. Але на те, щоб в неї "вникнути" потрібен певний час, бо кожна фракція грає по своєму.
Обов'язково потрібно брати органайзер - дуже багато дрібних деталей
+ Треба думати і постійно аналізувати
- Багато дрібних деталей - потрібен органайзер
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за цікавий відгук на цю асиметричну гру, де ви будете лупити один одного в лісі:)
Рекомендація щодо органайзеру - топ! Повністю підримуємо!
Бажаємо захопити усвесь ліс!

Антон (08-10-2023 | 23:43)

Гра яка може зіпсувати вам вашу любов до настолок. Нізащо не беріть її першої в колекцію, та навіть п’ятою. А краще взагалі не беріть. Насткільки крутезний опис механік. Крутий візуал. Крута сама по собі тематика.
І просто жаливий дисбаланс. Настільки ж наскільки круті механіки за різні фракції, настільки ж вони незбалансовані. Провів більше 5 партій з різним складом. І нікому гра не сподобалася. Бо всі бачать купу мінусів у балансі. Розумному Єноту фіга що зробиш, за котів просто неможливо виграти.
Розробники пішли дуже ризикованим шляхом і програли. Супер класні гарні і унікальні фракції, які абсолютно неграбельні разом. Супер розчарований цією грою.
+ Візуал і тематика
- Все решта
Доброго дня, Антоне! Нам шкода, що ви лишились розчарованим цією чудовою грою
На колір і смак - товариш не всяк, та й ця гра не є простою, та навіть середньою за складністю, та часом, що потрібен для опанування, пізнання тонкощів й досягнення майстерності.
Одне ми знаємо точно - не дивлячись на повну асиметричність в цій грі все ж таки присутня чудова збалансованість між фракціями, що підтверджується десятками й десятками награних партій, гостями нашого клубу та чисельними фанатами цієї гри по всьому світу, що поставили цю гру у 30-ку кращих ігор Людства і на 12-ту сходинку кращих військових ігор світу!
Радимо вам дати цій грі ще один шанс та зіграти за непереможного Розумного Єнота проти декількох знавців ROOT з ком'юніті клубу в нашій групи в телеграм ;)
Бажаємо вам натхнення, нових звершень та відкриття чудових стратегій)

Владислав (12-09-2023 | 09:07)

Надзвичайна гра. Вдячний за українську локалізацію, так довго чекали на неї і вона не розчарувала своєю якістю. Довго ходив по магазинам настільних ігор та все ж наважився на покупку. Ця гра для початку може видатися складною, але будь-які хвилювання з приводу "що тут відбувається, як це грати" покинуть вас відразу після першої партії. Кожна фракція унікальна за своїми механіками, ціллю гри і взаємодією з іншими фракціями.
+ Довгоочікуваність, візуальна краса.
- Потрібно вивчати правила для кожної фракції окремо.
Доброго дня, Владиславе!
Дякуємо за ваш огляд)
Бажаємо вашому Бурлаці гарних союзників!

JigiMoNd (14-08-2023 | 22:27)


Фан-факт - якщо бурлажкою знищувати будівлі, то відносини не погіршуються.
Джерело - офіційна гра на андроїд.
На серверах видно - бал додався, але відносини не погіршилися.
Доброго дня, JigiMoNd!
Дійсно, цікаве спостереження, адже за правилами відносини повинні перейти в стадію "ворожнеча")
Сподіваємося, що цей баг в грі-додатку скоро виправлять)
Бажаємо вам гарних конфліктів в Лісі)

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись