Настільна гра Root: Річкові Народи (UA) / Root: The Riverfolk Expansion (UA)

4    Відео
код: 7641
Запекла боротьба за владу в Чарівному Лісі набирає обертів, і річкові мешканці більше не можуть залишатися осторонь. У сутичку вступають 2 нові фракції – Культ Ящірки та Спілка «Річкове Товариство».

Тип: доповнення до настільної гри «Root»
Видавництво: Kilogames (Україна), Leder Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 6 гравців
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

 Перше доповнення до настільної стратегічної гри «Root»  Root: Річкові Народи не лише розширює можливості базової гри, даючи змогу приєднатися ще двом гравцям, а й додає Механічну Муркізу – Штучний Інтелект (далі – ШІ), яким можна замінити будь-якого гравця, або зробити його суперником в кооперативній чи соло-грі.

   

 

Культ Ящірки


 Однією з нових фракцій у Root: Річкові Народи є Культ Ящірки. Ця фракція буде поширюватися по карті, будуючи свої сади, використовуючи ритуали та навертаючи воїнів інших гравців у свою «віру». Стратегія Культу – набудувати якомога більше садів, оскільки саме вони принесуть фракції найбільше переможних балів. Також сади дозволяють володіти галявиною, де є хоч один сад, незважаючи на сили та здібності інших фракцій. Фракція Культ Ящірки доволі мирна, і її досить легко перемогти на початку. Та якщо Культ зібрався з силами та поширив свій вплив, перемогти їх буде складно.
 

   

Спілка «Річкове Товариство»


 Друга нова фракція – видри – фракція торговців та найманців. Їхня стратегія – заробляти переможні бали, будуючи торгівельні пункти по всьому лісу. Вони пропонують придбати в них карти, використати власних вояк-найманців та мати можливість використати річковий транспорт, щоб пересуватися по річці до кінця ходу. За це гравці розраховуватимуться своїми воїнами. Наприкінці кожного ходу Спілка встановлює ціни на свої товари та послуги, проте, якщо в кінці дня видри не запропонують чогось, що буде потрібне іншим гравцям, в них нічого не купуватимуть.
 

 

Механічна Муркіза


 З Механічною Муркізою можна грати двома способами:
  • використати ШІ в якості іншого гравця, якщо ви налаштовані змагатися з кількома гравцями
  • зробити її суперником в соло-грі, чи об’єднатися з іншими гравцями проти неї в кооперативній грі
 

 
 Звісно, Механічна Муркіза буде використовувати компоненти Муркізи де Коте́, тому решта фракцій залишаються іншим гравцям. Також при грі з Муркізою правила зазнають деяких змін, наприклад, «незграбні лапки», які не можуть тримати карти, дають змогу отримувати Муркізі 1 ПБ за кожну карту, яку гравці змушені їй віддати.

   Як ми вже зазначали, доповнення Root: Річкові Народи дає змогу збільшити компанію, яка хоче поборотися за владу у Чарівному Лісі на ще 2 гравців, додає соло- і кооперативний режими. Тож якщо вам подобається базова гра, у вас багато друзів чи навпаки, ви любите грати наодинці – доповнення буде дуже вдалим розширенням вашої колекції настолок.

Увага! Гра Root: Річкові Народи не є самостійною грою – це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Root».

Комплектація доповнення «Root: Річкові Народи»:

  • 41 дерев'яний воїн
  • 9 карт
  • 65 жетонів
  • 4 планшета фракцій
  • 3 маркери послуг
  • підставка для карт
  • правила гри
Додати відгук

Андрій (22-01-2024 | 18:08)

Дякую за чудове доповнення. Дуже люблю асиметричні стратегії. Потрібно враховувати всі тонкощі та особливості механік кожної зі сторін. Доповнення дуже гармонійно вписується в основну гру. Як на мене, робить її дещо складнішою, але ще більш захоплюючою.
Рекомендую всім, хто любить спостерігати, думати та планувати
+ Якісний друк
Гарні компоненти
Високо напруженність в грі
- Потрібен докуповувати гарний органайзер
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за цікавий огляд. Чекаємо в цьому році ще декілька локалізованих доповнень, з якими стане ще цікавіше грати в цю класну стратегію:)
Бажаємо Вам захопити ліс!

JigiMoNd (13-08-2023 | 12:34)

Добридень. На планшеті з жетонами/спорудами є повідомлення "для майбутніх варіантів гри додано додаткові споруди та жетони" і з дюжину додаткових, пролітерованих фішок, які я не знаю куди приткнути.
Це фішки для наступних доповнень, чи їх можна використовувати з даним доповненням?
Доброго дня, JigiMoNd!
Ви абсолютно праві! Не всі жетончики використовуються разом з базою та цим доповненням, тому збережіть їх для майбутніх доповнень:)
Дякуємо за звернення та бажаємо захопити усі куточки лісу!

Михайло (04-07-2023 | 06:26)

Третє фото не з цього доповнення (механічний бурлака). Комент можна не публікувати
Доброго дня, Михайло!
Дякуємо вам за уважність - ми вже передали цю інформацію і незабаром все виправимо
Гарного вам дня!

Михайло (04-07-2023 | 06:26)

Як тільки отримали коробочку - одразу спробували нові Фракції. Поки відчуття що нові Фракції з доповнення повинні гратись завжди разом. Культ ящірки дійсно важко грається, Спілка має трохи незвичну механіку, яка для котів не була дуже корисна, а ящіркам - навпаки.
Після партії однозначно вирішили що треба спробувати ще раз і змінити гравців та базову фракцію
+ Рут не зраджує: милі фігурки і азартний геймплей
- Трохи довго часу йде на розбір правил
Доброго дня, Михайле!
Щиро дякуємо за такий чудовий відгук!
Бажаємо щоб ваш "Езотеричний" культ Дагона з легкістю долав інших агресивних пухнастиків)

1350грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись